"Elif" odcinek 873. Kerem wzywa Vildan na rozmowę. Dowie się, dlaczego Elif rozwiesiła plakaty? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif robi wszystko, aby znowu być z Melek. W 873. odcinku "Elif" Kerem będzie chciał dowiedzieć się, dlaczego dziewczynka wyszła sama i oddaliła się od domu. Sprawdź, co się wydarzy w 873. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 873. we wtorek, 8.12.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Guvenilir) postanowiła rozwiesić swoje plakaty na mieście. Wracając, zobaczyła kobietę, która do złudzenia przypomina Melek (Selin Sezgin). Vildan (Özge Yildirim) uniemożliwiła jej jednak podejście do niej.

Elif rozpoznaje na ulicy Melek! Matka i córka w końcu się spotkają?Zobacz więcej

W 873. odcinku "Elif" Elif nie ma pewności, że kobieta, którą widziała to rzeczywiście Melek. Tymczasem Kerem (Nevzat Can) nie może pojąć, jak Elif mogła sama wyjść i odejść tak daleko od domu. Vildan jest wściekła na Elif za to, co zrobiła.

Po powrocie do domu Kerem wzywa Vildan na rozmowę. Jest zaniepokojony tym, że kobieta niewystarczająco opiekuje się Elif. Ku niezadowoleniu Vildan, Kerem prosi na rozmowę także Elif. Chce dowiedzieć się, dlaczego dziewczynka tak bardzo chciała rozwiesić plakaty. Elif zastraszona przez Vildan zataja prawdę. Przyznaje, że chciała to zrobić dla sławy. Kerem ma wyrzuty sumienia, postanawia, że zrobi wszystko, aby zrealizować swój projekt.

Süreyya już tak nie wygląda! Melisa Döngel jest teraz blondynką. Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • E Wysocka (gość)

  Do tego serjalu nie powinno być żadnych komentarzy, bo po prostu,, brak slow,,

  08.12.2020 20:50
 • Goha (gość)

  Melek to osoba bardziej pierdołowata niż Reyhan. Żeby do Vildan zwracać się na pani. Przecież to jest jej koleżanka też służąca a nie pani domu a poza tym są też w zbliżonym wieku.

  08.12.2020 17:50
 • Dorota (gość)

  Bajka dla dzieci

  08.12.2020 15:56
 • Lebunda (gość)

  Też tak uważam ciekawe co będzie jak się spotkają

  08.12.2020 11:40
 • Ewa (gość)

  jedna wchodzi jednymi drzwiami , a druga wychodzi drugimi, jedno patrzy w lewo, a drugie w prawo i sie nie zauważają. Ile razy mozna stosować te same schematy. Odcinek 88865 : stuletnia Elif spotyka Inci w domu starców, ale jedna patrzy w prawo a druga w lewo i się nie dostrzegają

  08.12.2020 10:16
 • KotzWroc (gość)

  Takiego filmu dla kucharek ze świecą szukać. Scenarzysta pewnie ma 80 lat i nie wie co to internet:))) babcia szuka pani synowej i nie wie jak wygląda:))) pan zły z nadwagą i minami jak z kreskówki:)))) ten serial jest jak z epoki kamienia łupanego kompletnie oderwany od rzeczywistosci. A problem tych ludzi można rozwiązać jednym ogłoszeniem w internecie i telewizji:))) Większa dynamika jest w streszczeniach niż w ciągu odcinka:))))))

  08.12.2020 09:01
 • robo (gość)

  Macide kiedyś okradła swojego brata, a ojca Yusufa i temu chciała go spłacić na stare lata. Vildan na pewno nie miała prostego dzieciństwa, jej abla Julide taka wyciszona, coś musiało być. Chciała szturmem wziąć życie, ale dziś jest już znerwicowaną osobą, która wyżywa się na Elif, żeby upuścić pary. Trochę podobna do Veysela, gdy im karta idzie to są mili.

  07.12.2020 23:44
 • Matylda (gość)

  To lepsze niż same powtórki,nic więcej nie ma do oglądania.

  07.12.2020 19:28
 • Gość (gość)

  Vildan nie jest taka zła dla Elif, ona działa tylko pod wpływem strachu przed Tarikiem. O wiele gorsza dla niej to była Arzu, ona znęcała się nad Elif dla samej przyjemności, bo miała ogromną obsesje na punkcie wrogów jak Melek a nawet próbowała ich zabić.

  07.12.2020 16:54
 • Goha (gość)

  Macide jak nie ufa swojemu zięciowi to mogłaby przepisać majątek swoim dzieciom. A nie swojemu bratankowi, z którym nie utrzymywała przez wiele lat kontaktów. Gdyby nie ona to by Yusuf, Melek, Inci i Elif żyli by sobie długo i szczęśliwie. Dobrze, że na koniec 5 sezonu nic Melek i Mahira nie rozdzieliło. Należy się szczęście tej biedaczce , wiele razy miała pecha do facetów, zawsze zaraz po ślubie traciła swoich ukochanych. Elif to jakaś pierdołowata, mogłaby odrazu podbiec do Melek, żeby jej się przyjrzeć z bliska, a nie biec za nią kiedy pójdzie i Vildan by wtedy jej nie złapała. A Sureya jak widać znalazła sobie sponsora Kerema, to zaprasza ją do resteuracji, to kupuje jej bransoletkę. Niech już Kerem będzie z tą Parlą, co prawda ma trudny charakter, ale przynajmniej ma swój majątek, to nie ma zapędów materialistycznych tak jak Sureya.

  07.12.2020 16:41
 • TUREK OBOZOWY (gość)

  W KAŻDYM tureckim serialu znajdujemy wiele wad. Albo oglądamy i godzimy się z tym albo idziemy na spacer

  07.12.2020 16:12
 • Jan bez Ziemi (gość)

  A mnie to raczej wszyscy w kur.... A ten Kerem to taki burak mało przebiegły...taka " męską ciotka" W sumie to jest prymitywnie reżyserowany film no raczej scenariusz jak dla niekumatych..

  07.12.2020 15:43
 • Michał (gość)

  Jak mnie ta cholerna Vildan wkurwia!!! Jak tak można bez przerwy pastwic się nad tym biednym dzieckiem?!

  07.12.2020 14:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×