"Elif" odcinek 875. Parla zastawia sidła na Kerema. Haktanir nazywa ją swoją dziewczyną! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Parla nie porzuciła myśli o tym, aby zdobyć Kerema. W 875. odcinku "Elif" z ust Kerema usłyszy coś, o czym marzyła od dawna. Będą parą? Sprawdź, co się wydarzy w 875. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 875. w czwartek, 10.12.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Parla (Seyda Bayram) nie chce przyjąć do wiadomości, że Kerem (Nevzat Can) może jej nie chcieć. Zepsuła nawet romantyczną niespodziankę, którą Kerem przygotował dla Süreyyi (Melisa Döngel). Z kolei Alev (Yargi Ferzan) postanowiła poznać kobietę, o której myśli Şafak (Uğur Özbağı).

Alev postanawia poznać Jülide. Emirhan znika z przyjęcia urodzinowego Inci Zobacz więcej

W 875. odcinku "Elif" Alev odwiedza Jülide (Melis Koç) w sklepie. Próbuje dowiedzieć się, co łączy ją i Şafaka. Opowiada też, jak wiele uwagi poświęca jej Şafak. Jülide jest przekonana, że Şafak darzy Alev uczuciem. Kerem i Süreyya jadą do firmy. Pracownicy bardzo cieszą się z ich powrotu. Wszyscy czują się zmotywowani do pracy. Do holdingu przychodzi Parla. Pod pretekstem konieczności zdania egzaminu z języka angielskiego prosi Kerema o pomoc w nauce. Na oczach Süreyyi Parla spoufala się z Keremem.

Süreyya jest przybita. Zauważa to Birce i próbuje jakoś pocieszyć koleżankę. Tymczasem niespodziewanie do kawiarni, gdzie uczą się Parla i Kerem przychodzi Çalar. Między mężczyznami po raz kolejny dochodzi do ostrej wymiany zdań, podczas której Kerem nazywa Parlę swoją dziewczyną. Parla nie posiada się z radości.

Süreyya już tak nie wygląda! Melisa Döngel jest teraz blondynką. Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×