"Elif" odcinek 886. Tarik maltretuje Cema i dowiaduje się, że Rana wymyśliła swój związek! Co z tym zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik szaleje z zazdrości o Ranę. W 886. odcinku "Elif" dowie się, że jej związek z Cemem to mistyfikacja! Jak mąż Hümeyry zareaguje na tę wiadomość? Sprawdź, co się wydarzy w 886. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 886. we wtorek, 29.12.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) jest wściekły po tym, jak zobaczył zaręczyny Rany (Yıldız Asyalı) z Cemem. Kerem (Nevzat Can) zabrał Parlę (Seyda Bayram) do szpitala na obdukcję. Kobieta przerwała mu poważną rozmowę z Süreyyą (Melisa Döngel).

Kerem zabiera Parlę na obdukcję. Dokończy swoją rozmowę z Süreyyą?Zobacz więcej

W 886. odcinku "Elif" Parla informuje Çalara o nowych okolicznościach i każe mu się ukryć. Jednocześnie robi wszystko, żeby Kerem nie odstępował jej na krok. Süreyya jest przekonana, że zainteresowanie Kerema Parlą wynika z uczucia, którym ją darzy. Veyselowi (Hasan Ballıktaş) udaje się naprawić samochód, jednak mężczyźni czekają na rozkazy Tarika i starają się go zatrzymać. Pomiędzy Tarikiem a Hümeyrą (Berna Keskin) dochodzi do kłótni.

Wzburzony Tarik znów jedzie do Rany i kolejny raz próbuje odwieść ją od ślubu z Cemem. Wściekły, że nic nie wskórał, każe swoim ludziom zostawić Veysela i porwać Cema. Dotkliwie pobity Cem wyznaje Tarikowi, że Rana wymyśliła ich związek i ślub, żeby wzbudzić zazdrość w byłym kochanku. Tarik postanawia odegrać się na Ranie. Ku jej zaskoczeniu podarowuje jej i Cemowi bilety lotnicze na Bali. Nie ma pojęcia, że Hümeyra znalazła w jego telefonie potwierdzenie ich zakupu, co utwierdziło ją w przekonaniu, że mąż ją zdradza.

Serialowa Süreyya w jednym serialu z Hayat z "Miłosnych potyczek"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Tą pande powinni zamknąć w psychatryku jak długo żyje to takiej psycholki nie widziałam

  28.12.2020 22:59
 • Basia (gość)

  Tą pande powinni zamknąć w psychatryku jak długo żyje to takiej psycholki nie widziałam

  28.12.2020 22:59
 • ro (gość)

  Hazard to małe piwo przy próbie handlu dziećmi, przejmowaniu spadku, przymuszaniu Melek do sypiania razem, ale nie licząc tego to mucha na Tuleyowym Veyselku nie siada. Sureya poprzez Macide wydała dziś rozkaz Vildan, by przygotować pokój dla Pandy. Pewnie Macide wewnątrz się zirytowała, że córka służki wydaje polecenia. Aliye dopiero po paru dramatach w stylu 5 porwań Elif i rzekomej śmierci Kenana we wraku samochodu zaczęła być ludzka. Macide chyba jeszcze nie wie, że życie to nie bajka.

  28.12.2020 21:11
 • Gość (gość)

  Nawet pani doktor nie mogło przyjść do głowy, że Parla udaje atak paniki?! Szkoda, że Macide będzie zwracać uwagę Pandzie, że obraża służącą, kiedy zostanie żoną Kerema. A jak Reyhan obgadywała, to wtedy cicho siedziała. Na miejscu Macide, Aliye odrazu zwróciła by jej uwage zanim jeszcze nie wyszła by za Selima.

  28.12.2020 20:02
 • Goha (gość)

  Veyselek pewnie, że pracował całe życie wcześniej pił i był hazardzistą. Czyżby Melek nie opowiadała Tulay jaki był naprawdę przepracowany. Jedynie to Sureya z domowników oczywiście poza Vildan wie, że Parla wymyśliła tą całą akcje z napadem, tylko się nie przyznaje bo nie chce żeby mówiono o niej, że jest zazdrosna o Kerema. Dobrze upozorowała sobie opiekując się Pandą aby nikt nie domyślił się, że ona coś podejrzewa.

  28.12.2020 19:00
 • ro (gość)

  Pewnie, że jeździ golfem 4 w tedeiku, brunet, średniego wzrostu, dwudniowy zarost, a potem się zapowietrzy i zacznie krzyczeć, że nie on tu jest, nie chcę go pamiętać chlip, chlip po czym detektyw nakaże przynieść jej koc i ciepłą czekoladę. Tulay dziś odleciała podsumowując, że Melek i Veysel to całe życie pracują i pomagają ludziom.

  28.12.2020 18:34
 • Abdup (gość)

  Czegoś tak naiwnego i infantylnego nie ma w żadnym serialu na świecie. To tylko koziojebcy mogli to wymyślić.

  28.12.2020 18:00
 • Gość (gość)

  Ciekawe co Panda wtedy zrobi jak policja karze zrobić jej rysopis Caglara.

  28.12.2020 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×