"Elif" odcinek 894. Melek rozpoczyna pracę w rezydencji. Przynosi dla Elif prezent! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Vildan poprosiła Macide, aby zatrudniła kogoś, kto mógłby jej pomóc w pracy. W 894. odcinku "Elif" w rezydencji ponownie pojawi się Melek. Czy spotka się z Elif? Sprawdź, co się wydarzy w 894. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 894. w środę, 13.01.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Przepracowana Vildan (Özge Yıldırım) dostała od Macide (Nur Gurkan) zapewnienie, że może mieć kogoś do pomocy przy obowiązkach domowych. Zadzwoniła po Melek (Selin Sezgin), która bardzo cieszy się z tego, że będzie mogła pracować.

Parla przechodzi załamanie nerwowe. Macide zatrudnia Melek do pomocy Vildan! Zobacz więcej

W 894. odcinku "Elif" Hümeyra (Berna Keskin) jedzie do szpitala odwiedzić Parlę (Seyda Bayram). Nie może uwierzyć, że Parla już nigdy nie będzie chodzić. Melek ponownie podejmuje pracę w rezydencji. Przynosi ze sobą sweterek, jaki zrobiła na drutach dla dziewczynki będącej pod opieką Vildan. Mustafa dowiaduje się, gdzie mieszka Veysel (Hasan Ballıktaş). Przekonany, że mężczyzna doprowadzi go do Melek postanawia go odnaleźć.

Również Macide jest pewna, że niebawem odnajdzie Melek. Nie ma pojęcia, że Sere, która pracuje w jej domu to właśnie poszukiwana przez nią Melek. Tymczasem Elif (Isabella Damla Güvenilir) jest bardzo przeziębiona i gorączkuje. Melek gotuje dla niej rozgrzewająca zupę. Elif wyczuwa specyficzne przyprawy, których dawniej używała jej mama. Ogarnia ją tęsknota za mamą.

Rana, czyli Yıldız Asyalı zachwyca urodą, głosem i jest mamą na pełen etat! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ro (gość)

    A czy w meksykańskich serialach osoba odpowiedzialna za wypadek i trwały uszczerbek na zdrowiu nie musi się tłumaczyć na policji? Opatrunki pandzie mogłaby zmieniać Sitare. Liczę na Melek, że doprawi jej kawę i ta postawi ją na nogi jak dziś Elif.

    13.01.2021 18:11
  • Gość (gość)

    W telenowelach meksykańskich obłożnie chorymi w rezydencji zajmowały się pielęgniarki, a w tureckich serialach zajmuje się służba.

    13.01.2021 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×