"Elif" odcinek 897. Melek zaatakowa przez ludzi Tarika! Veysel staje w jej obronie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ludzie Tarika wiedzą, że muszą odnaleźć Melek przed Mustafą. W 897. odcinku "Elif" w bójkę z nimi wda się Veysel. Z kolei Kerem wyjdzie z aresztu. Sprawdź, co się wydarzy w 897. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 897. w poniedziałek, 18.01.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) i Elif (Isabella Damla Güvenilir) wciąż się nie spotkały, mimo że Melek pracuje w rezydencji. Tymczasem, na zlecenie Macide (Nur Gurkan) poszukuje jej Mustafa, a także wynajęci przez Tarika (Murat Prosçiler) Rza i Doan.

Kerem trafia do aresztu, Elif chce poznać Sere. Ludzie Tarika zdobywają adres Jülide!Zobacz więcej

W 897. odcinku "Elif" Veysel (Hasan Ballıktaş) odprowadza Melek do domu. Kobieta jest zaniepokojona jego dziwnym zachowaniem. Po wyjściu Veysela, w domu niespodziewanie pojawiają się Rza i Doan. W ostatniej chwili przychodzi Veysel, który jak się późnej okazuje dowiedział się od dzieci o ich rozmowie z ludźmi Tarika. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do bójki. Veyselowi i Melek udaje się uciec. Ludzie Tarika ruszają ich śladem.

Kerem (Nevzat Can) zostaje wypuszczony z więzienia. Wyrzuty sumienia nie dają mu jednak spokoju, od razu udaje się do szpitala do Parli (Seyda Bayram). Süreyya (Melisa Döngel) czuje, że traci Kerema, który przez sytuację z Parlą zdaje się zupełnie jej nie zauważać.

Rana, czyli Yıldız Asyalı zachwyca urodą, głosem i jest mamą na pełen etat! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Melek by się szybko wypaplała, ale szczęśliwie Vildan raz, dwa ściąga ją na ziemie do zawierzonych obowiązków - konserwacji powierzchni płaskich.

  18.01.2021 22:02
 • Gość (gość)

  Dobrze, że Melek nie mówi Vildan całej prawdy o sobie, zaraz by zadzwoniła do Tarika i poinformowała by go, że dorywczo pracuje w ich domu.

  18.01.2021 20:49
 • ro (gość)

  Tarik był prowodyrem, a Vildan hmm przeżywała przygodę, nie jej wina, że Tarik posiada charyzmę dorównującą seksapilowi. Sureya to mogłaby podać kubek z kawą albo obwarzanka Birce na plotkach, bo od tygodni nic więcej nie robi w holdingu. Kerem powinien odpowiadać z urzędu, a Sureya raz mogłaby się poświęcić i przez kilka następnych tygodni pomóc Parli się ogarnąć i zacząć rehabilitację, a nie już bukuje Ryanaira przy oknie,

  18.01.2021 17:31
 • Gość (gość)

  Tarik za porwanie i więzienie Elif poszedł do pierdla, a jakim cudem Vildan nie trafiła. Czyżby w Turcji osoby odpowiedzialne za współudział w więzieniu dziecka nie są karane. Gdyby Sureya nieumyślnie podała zły klucz do samochodu tak jak Kerem to Parla na 100% wsadziła by ją do pudła, w ten sposób pozbywając się rywalki albo ubzdurała by sobie, że zrobiła to świadomie, żeby zdobyć dla siebie panicza.

  18.01.2021 10:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×