"Elif" odcinek 901. Elif ma wypadek! Tarik wywozi Melek na wieś i chce ją zabić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nieświadomy Veysel doprowadził Tarika do Melek. W 901. odcinku "Elif" mężczyzna wywiezie mamę Elif na wieś. Co zamierza jej zrobić? Sprawdź, co się wydarzy w 901. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 901. w piątek, 22.01.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Veysel (Hasan Ballıktaş) wpadł w pułapkę Tarika (Murat Prosçiler). Rza i Doan pobili go do nieprzytomności, a Tarik wreszcie dotarł do chciał jechać do Melek (Selin Sezgin). Tülay (Derya Şen) dowiedziała się, że jest w ciąży.

Veysel pobity do nieprzytomności! Tarik dociera do MelekZobacz więcej

W 901. odcinku "Elif" Kerem (Nevzat Can) robi wszystko, żeby Parla (Seyda Bayram) odzyskała dobry nastrój. Przez wizyty w szpitalu zaczyna zaniedbywać sprawy służbowe. Vildan (Özge Yıldırım) postanawia zrobić gruntowne porządki w pokoju. Każe Elif (Isabella Damla Güvenilir) poukładać ubrania w szafie. Elif wchodzi na krzesło, traci równowagę i spada na ziemię. Veysel odzyskuje przytomność. Postanawia odnaleźć Melek. Przypomina sobie numer rejestracyjny samochodu Tarika. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionego policjanta próbuje namierzyć auto.

Tymczasem Tarik wywozi Melek do domku na wsi, gdzie grozi kobiecie śmiercią. Tülay próbuje dodzwonić się do Veysela, lecz ten ze wstydu, że dał się oszukać i pozwolił na uprowadzenie Melek, nie odbiera telefonów. Tülay coraz bardziej niepokoi się o męża.

Rana, czyli Yıldız Asyalı zachwyca urodą, głosem i jest mamą na pełen etat! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • milka sarna (gość)

  fajny serial mam nadzieje ze się nigdy nie skończy

  24.01.2021 18:34
 • xddd (gość)

  słabe to

  23.01.2021 16:49
 • Goha (gość)

  Chciałabym poznać system szkolnictwa w Turcji. Ile lat trwa podstawówka i jakie szkoły sa po niej i jakich przedmiotow sie uczą.

  22.01.2021 20:51
 • Maniek (gość)

  Ci tureccy gangsterzy to pierdołowaci nawet na lewych interesach nie mogą się dorobić fortuny. Naprzykład taki Tarik nie mógł sam otworzyć firmy, tylko przejął ją po swoim teściu i otworzył drugą firmę za pieniądze swojej żony. Chevahir nie jestem pewna czy był gangsterem, ale wygląda na niego i nie stać go było na zakup nowoczesnego sprzętu w szwalni i na zapłatę przyzwoitej pensji dla pracownic, musiał być zdany na jędzę Arzu. Jak im nie wstyd, żeby być zdanym na kogoś i to jeszcze na kobiety, gangsterzy powinni być zaradni.

  22.01.2021 17:16
 • Gość (gość)

  O ile mi wiadomo w Turcji nie ma obowiązku chodzenia do szkoły. Dziwne, że wTurcji, żeby zgłosić na komendę, że grozi ci niebezpieczeństwo to trzeba mieć znajomego policjanta, a jak nie masz to działasz na własną ręke.

  22.01.2021 16:29
 • Nauczyciel (gość)

  Dlaczego Elif nie chodzi do szkoły?, Nikt nawet się o tym nie zająknie.

  22.01.2021 14:43
 • Polak (gość)

  Elit to nudy

  22.01.2021 14:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×