"Elif" odcinek 904. Melek obwinia się za śmierć Veysela. Kerem chce ożenić się z Parlą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tym, jak Veysel uratował Melek przed Tarikiem, doszło do tragedii. Tarik zastrzelił Veysela. W 904. odcinku "Elif" wszyscy będą w żałobie, a Melek będzie obwiniała się o to, co się stało. Sprawdź, co się wydarzy w 904. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 904. w środę, 27.01.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Veysel (Hasan Ballıktaş) uwolnił Melek (Selin Sezgin). Nie uciekł jednak przed zemstą Tarika (Murat Prosçiler). Mężczyzna został zastrzelony. Tülay (Derya Şen) i İnci (Deniz Irem Morkoç) zobaczyły go leżącego na ulicy i wpadły w rozpacz.

Veysel ratuje Melek i znowu ściera się z Tarikiem. Jeden z nich nie przeżyje! Zobacz więcej

W 904. odcinku "Elif" Jülide (Melis Koç), zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością Tülay, idzie po nią. Nie może uwierzyć w to, co się stało. Wszyscy są zrozpaczeni po śmierci Veysela, a Melek czuje, że to ona jest wszystkiemu winna.

Süreyya (Melisa Döngel) boleśnie odczuwa to, że Kerem (Nevzat Can) cały swój czas spędza w szpitalu. Tymczasem Kerem, przepełniony poczuciem winy, robi wszystko, żeby zadośćuczynić Parli (Seyda Bayram). Kiedy Parla dostaje histerii i krzyczy, że pragnie umrzeć Kerem, nie mogąc znieść jej cierpienia, obiecuje jej, że się z nią ożeni.

Rana, czyli Yıldız Asyalı zachwyca urodą, głosem i jest mamą na pełen etat! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    W tym serialu zawsze zło zwycięża i to ma być film

    01.02.2021 14:38
  • Erdogan300 (gość)

    Skandal w biały dzień !!!!!!

    29.01.2021 21:18
  • Gość (gość)

    Spokojnie, kłamstwa Pandy wyjdą na jaw w dniu jej ślubu, że mimo odzyskania sprawności udawała dalsze kalectwo. Będąc żoną Kerema pokaże swoje rogi Hakatanirom.

    27.01.2021 16:23
  • Wojtek (gość)

    Idiocies I sadysci ten film zrobili ale to swiadczy o turkach I prezes kursk ktory popiera takich idiotow

    27.01.2021 15:51
  • PIKER (gość)

    Kerem pasuje do Sureji super by było jak by się z nią ożenił a Parla wszystkich oszukuje i rodzinę HAKTANERÓW też i mam nadzieję że te wszystkie oszustwa i kłamstwa Parli wyjdą na jaw jak najszybciej

    27.01.2021 10:18
  • PIKER (gość)

    Kerem pasuje do Sureji super by było jak by się z nią ożenił a Parla wszystkich oszukuje i rodzinę HAKTANERÓW też i mam nadzieję że te wszystkie oszustwa i kłamstwa Parli wyjdą na jaw jak najszybciej

    27.01.2021 10:17
  • PIKER (gość)

    Mam nadzieję że Kerem ożeni się z Sureją a Tarik poniesie zasłużoną karę i go aresztu je policja i żeby rodzice Parli dowiedzieli się o wypadku córki i ją zabrali

    27.01.2021 10:14
  • Maniek (gość)

    Kerem mógłby mieć harem

    27.01.2021 09:41
  • +😘😂 (gość)

    Niech w końcu Kerem się ożeni z parlą

    27.01.2021 07:11
  • Goldi (gość)

    Czy może mi ktoś powiedzieć co się stało z synem Vasila bo od dłuższego czasu go nie ma

    26.01.2021 22:09
  • Maniek (gość)

    Potencjalne żony Kerema to dwie Sureya I Parla, a trzecia to kto?

    26.01.2021 20:25
  • Fan serialu (gość)

    Aż się popłakałem jak Inci wołała swojego przybranego tatę, widząc go martwego.

    26.01.2021 19:12
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Przecież Kerem może mieć dwie a nawet trzy żony. PS. Szkoda Veysela!!!

    26.01.2021 19:03
  • ro (gość)

    R.I.P. Veysel abi. Będziemy pamiętać.

    26.01.2021 17:39