"Elif" odcinek 909. Hümeyra oddaje udziały w firmie. Tarik każe zabić Melek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 909. odcinku "Elif" prawnikowi uda się przekonać Hümeyrę do podpisania dokumentów, dzięki którym mąż przejmie jej udziały w firmie. Tarik każe podwładnym odnaleźć i zabić Melek. Co z nią będzie?

Multimedia

"Elif" odcinek 909. w środę, 3.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) dopiął swego. Jego prawnikom udało się nakłonić Hümeyrę (Berna Keskin), aby ta oddała mu swoje udziały w firmie. Mężczyzna w 909. odcinku "Elif" przygotowuje się razem z Raną do ucieczki za granicę. Tymczasem jego ludzie zakopują ciało Mustafy w lesie. Nie zauważają, że na ziemię wypada telefon Mustafy, gdzie udało mu się zarejestrować rozmowę z Tarkiem, podczas której ten przyznaje się do wszystkich zbrodni, jakie popełnił.

Tarik chce przejąć od Hümeyry jej udziały w firmie. Rozkazuje zabić Mustafę! Zobacz więcej

Tymczasem Macide (Nur Gurkan) coraz bardziej martwi się zniknięciem Mustafy, bezskutecznie próbuje zgłosić sprawę na policji. Atmosfera między Süreyyą (Melisa Döngel) i Keremem (Nevzat Can) jest bardzo napięta.

Żadne z nich nie ma odwagi wyznać drugiemu swoich uczuć. Tymczasem Parla, z pomocą swojego ojca, robi wszystko, żeby przyspieszyć wyjazd rywalki. Nie mogąc sobie poradzić z poczuciem winy, Melek (Selin Sezgin) postanawia odejść. Tarik opróżnia domowy sejf, a swoim ludziom każe odnaleźć i zabić Melek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Skończcie wreszcie z tymi gniotami !!!

    03.02.2021 19:10
  • LaLuNiA (gość)

    Ten film jest poprostu ZAJEFAJNY uwielbiam go oglądać ;)

    03.02.2021 06:58
  • Kimko (gość)

    Dziwacy

    02.02.2021 21:14
  • Asia Klimowicz (gość)

    Z synkiem się nie mogę podroczyć

    02.02.2021 20:58
  • Kuba k (gość)

    Mamo nie rób mi tutaj wstydu piszecie swoje imiona i nazwiska jak koledzy to zobaczą to będzie siara

    02.02.2021 20:57
  • Asia Klimowicz (gość)

    Syneczku mamusi imię pisze się z wielkiej litery rybko

    02.02.2021 20:54
  • kuba k (gość)

    Zaraz cała rodzina nasza zacznie pisać

    02.02.2021 20:53
  • Asia Klimowicz (gość)

    O nie wiedziałam że też korzystacie z tej strony

    02.02.2021 20:52
  • Agata Klimowicz (gość)

    Macie racje ale w dwuch upominać nie musicie

    02.02.2021 20:51
  • Szymon Klimowicz (gość)

    Masz racje tato

    02.02.2021 20:50
  • Bernard Klimowicz (gość)

    Ty turkowiszyn ty jestes głupszy niż głupi chłopcze

    02.02.2021 20:48
  • Turkowiszyn (gość)

    Ten film jest głupszy niż głupi.

    02.02.2021 17:15
  • Milko pilko (gość)

    Proszę mi powiedzieć że nie ma co się stało z filmem i z powrotem na stronie www katalog firm i osób prywatnych i tak jest to za dużo nie ma co się stało z filmem i z powrotem na stronie www katalog firm

    02.02.2021 15:20
  • Tomek jędrzejczyk (gość)

    Uttujsjdbcuxjxhudxjhxurjcuhexichfjcfjjcucjducudxucjdhc

    Xixjduxd

    Xyxusj

    02.02.2021 15:20
  • Hgg (gość)

    Elo popek

    02.02.2021 15:18
  • Lumpu pumpu (gość)

    10/10 ps napiszcie coś o kruszwilu

    02.02.2021 15:18
  • Zigi (gość)

    👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 dobry film polecam każdemu ps siemka popuś

    02.02.2021 15:16
  • Formaldychyda kozłowska (gość)

    Z mężem lubimy to oglądać

    02.02.2021 15:14
  • Simon Brown (gość)

    Good movie

    02.02.2021 15:13
  • Johnny Depp OFICIAL (gość)

    The best film go on world

    02.02.2021 15:12
NowszeStarsze