"Elif" odcinek 910. Melek i Elif w końcu się spotykają! Ich szczęście nie potrwa długo? Kerem pozwala odejść Süreyyi [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 910. odcinku "Elif" Melek i jej córka nareszcie się spotkają! Czy ktoś znowu zakłóci ich szczęście? Tarik nadal będzie blisko, choć będzie już planował ucieczkę z Raną. Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie 910. odcinka "Elif". Na ten epizod czekali wszyscy fani tureckiej telenoweli.

Multimedia

"Elif" odcinek 910. w czwartek, 4.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Już w 910. odcinku "Elif" Kerem (Nevzat Can) dowie się o wyjeździe Süreyyi (Melisa Döngel). Nie zrobi jednak nic, aby ją zatrzymać. Czy już nigdy więcej się nie zobaczą? Tymczasem Melek (Selin Sezgin) postanawia prosić Macide (Nur Gurkan) o stałą pracę z noclegiem w rezydencji. Mija się z ludźmi Tarika (Murat Prosçiler), którzy na jego rozkaz mają obserwować dom Jülide (Melis Koç), żeby ją porwać i zabić!

Hümeyra oddaje udziały w firmie. Tarik każe zabić Melek!Zobacz więcej

Melek i Elif w 910. odcinku "Elif" w końcu się spotkają!

Pod rezydencją o włos mija się także z samym Tarikiem, który po kradzieży u Haktanrów na zawsze opuszcza dom i planuje zbiec razem z Raną. Jülide odnajduje list pożegnalny Melek. Obie z Tülay (Derya Şen) są bardzo zasmucone jej decyzją. Wciąż nieświadoma kim naprawdę jest Melek, Macide zgadza się przyjąć ją do pracy. Na wieść o tym Elif (Isabella Damla Güvenilir) biegnie przywitać się z Sere, którą od dawna chciała poznać.

Matka i córka nareszcie się spotykają. Ich radość nie ma końca. Melek próbuje dowiedzieć się od Elif, jak znalazła się w rezydencji. Jest zdumiona, gdy dowiaduje się, że Vildan była w to zamieszana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mi-mi (gość)

    Wow! Co tu tyle komentarzy?! Ostatnio tyle było przy 1 odcinku 😆

    07.02.2021 00:51
  • cdvd (gość)

    kerem mnie wkurza tak wierzy Parli

    05.02.2021 18:40
  • ro (gość)

    A propos ubrań to Vildan brakuje tylko czerwonego nosa, żeby wyglądać jak klaun.

    04.02.2021 20:07
  • Turek (gość)

    Dobry serial . A polskie gnioty o o czym są ? O niczym ...o tym jak kilku pijaków siedzi pod sklepem i chla ? Ogarnijcie się...taką mają mentalność i takie seriale oglądają . Zawsze coś nowego ....ładni aktorzy i ubrania.

    04.02.2021 11:11
  • Zdziwiona (gość)

    Śmieszą mnie te komentarze .Czy ludzie piszą dla samego pisania , czy żeby dać ujście złości która w nich jest . Oglądają film , który ich denerwuje . Po co się tak męczą

    04.02.2021 06:40
  • ro (gość)

    Panda choć wie, że ślub jest z obowiązku to pewnie wierzy, że już po nim jakoś rozkocha panicza , więc taka przypominajka o przeszłości jest jej niepotrzebna, no i marzy jej się profesjonalny fotograf na weselu, a nie szalenie utalentowana Sureya.

    03.02.2021 23:40
  • Zehra (gość)

    Jak się nie podoba to po co oglądacie ???????

    03.02.2021 23:07
  • Gość (gość)

    Samo zło piszecie. A w jakim filmie czy serialu przewaga jest dobra... Dzieje się trochę i jest ciekawie. Nawet w M jak miłość jest zło🤪

    03.02.2021 18:17
  • Gość (gość)

    Jak Vildan nie daje sobie rady natłokami obowiązków to niech zmieni prace. Nikt na siłę jej tu nie trzyma.

    03.02.2021 16:52
  • Ala (gość)

    Kto wymyśla takie gnioty??? Przecież to tylko zaśmieca program!!!!!

    03.02.2021 15:31
  • Alison (gość)

    Wygrywa zło we wszystkich odcinkach, co za baran robił taki film.

    03.02.2021 14:58
  • Żenta (gość)

    A bo Tarik musi ponieść karę i tak go zabiją w więzieniu A Rana ma nowy plan

    03.02.2021 12:48
  • Teretere (gość)

    To jest najglupszy film jaki widziałam. Jak można bylo kupić film który pokazuje ludziom jedno zło. On przyczynia się do wzrostu agresji wśród ludzi.

    03.02.2021 12:34
  • Goha (gość)

    Nie rozumiem dlaczego Parla chce przyspieszyć wyjazd Sureyi, przecież nie stanie jej na drodze do celu bo i tak Kerem ożeni sie z nią.

    03.02.2021 09:11
  • Gość (gość)

    Wreszcie Humi zaczęła przeglądać na oczy Tarika. Tylko szkoda, że przed nim nie wpadła, żeby prawnik zabezpieczył jej majątek w razie jakby chciał ją obrobić. Nie rozumiem tylko dlaczego Rana wyda Tarika policji przecież i tak będzie miał kasy jak lodu z obrobienia ze swojej żony i będą mogli za nie założyć firmę za granicą.

    03.02.2021 09:01