"Elif" odcinek 912. Melek chce uciec z rezydencji! Co będzie z Elif? Tark oskarżony o kradzież i zaginięcie Mustafy [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek w 912. odcinku "Elif" będzie chciała opuścić rezydencję. Od tego pomysłu odwiedzie ją jednak podsłuchana rozmowa Macide z policjantami. Kobieta oskarży Tarka o kradzież i zaginięcie Mustafy. Czy uda się udaremnić jego ucieczkę? Sprawdź streszczenie 912. odcinka "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 912. w poniedziałek, 8.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Radość Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Melek (Selin Sezgin) nie trwała zbyt długo. Kobieta ustaliła już, że mąż Humeyry (Berna Keskin) jest mordercą Veysela. W 912. odcinku "Elif" Melek (Selin Sezgin) postanawia czym prędzej opuścić rezydencję. Gdy już ma z Elif wychodzić, w domu pojawiają się funkcjonariusze policji.

Hümeyra oddaje udziały w firmie. Tarik każe zabić Melek!Zobacz więcej

Kobieta słyszy, jak Macide (Nur Gurkan) mówi im o kradzieży i ucieczce Tarika (Murat Prosçiler). W tej sytuacji Melek rezygnuje z opuszczenia rezydencji. Tymczasem Tark dowiedziawszy się, że jego człowiek nie jest w stanie załatwić dla niego paszportów, postanawia opuścić kraj łodzią przemytniczą. Rana (Yıldız Asyalı), zaniepokojona wizytą policji w holdingu, pisze do Tarka wiadomość. Mężczyzna każe jej spakować się i przyjechać do domu na wsi.

Rana, czyli Yıldız Asyalı zachwyca urodą, głosem i jest mamą na pełen etat! Ile ma lat?Zobacz więcej

W rezydencji Hümeyra (Berna Keskin) przypadkiem słyszy rozmowę Macide, podczas której kobieta oskarża Tarka o kradzież i zaginięcie Mustafy. Nie może uwierzyć, że jej matka nie ma wątpliwości co do winy swojego zięcia. Między kobietami dochodzi do gwałtownej wymiany zdań.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Małgosia (gość)

    Wy wszyscy co to piszecie to nie macie szacunku dla siebie to nie ma znaczenia co ogląda sie i w jakim celu o to spieracie sie

    09.02.2021 22:30
  • Małgosia (gość)

    Wy wszyscy co to piszecie to nie macie szacunku dla siebie to nie ma znaczenia co ogląda sie i w jakim celu o to spieracie sie

    09.02.2021 22:29
  • Czemu osoby które nie chcą się odstresować od codzienności tak wulgarnie opisują swoje emocje (gość)

    Dlaczego osoby zmanierowane wypisują swoje frustrację w sprawie dla nichnic nie znaczącej oj opamiętajcie sie

    08.02.2021 09:40
  • Jadzka (gość)

    TURECKIE BADZIEWIE

    08.02.2021 06:52
  • KAZEK (gość)

    Nie da sie oglądac tego badziewia

    08.02.2021 06:51
  • Bibi (gość)

    I from Afganistan I Like Turky france espan all Europę on Poland i have family my dother in ław is Polish women but muslim I have handsome grandson

    07.02.2021 17:14
  • Aisha (gość)

    Are you what's are you taking

    07.02.2021 17:12
  • Chcccj (gość)

    Ch una poz 0

    07.02.2021 14:53
  • Grażyna (gość)

    O czy wy piszecie nie podoba wam się to nie oglądajcie a głupich komentarzy nie piszcie przecież są inne kanały dużo osób ogląda i jest spoko super filmy

    07.02.2021 07:06
  • Materiał (gość)

    Taka Kris i Matusiak dają doskonałe rady,aby nie oglądać,ale przecież nie o tym jest tu mowa tylko o tym cholernym idiotycznym gniocie,wymiocinach tureckich pseudo reżyserów i scenarzystów. To serial dla idiotów, bezmózgowców bo wszystko jest mówione wprost, nawet myśli postaci. Byle co nigdy nie będzie czymś. Ale cóż, ma swoje wielbicielki- idiotki.

    07.02.2021 00:26
  • Materiał (gość)

    Taką Kris i Matusiak dają doskonałe rady,aby nie oglądać,ale przecież nie o tym jest tu mowa tylko o tym cholernym idiotycznym gniocie,wymiocinach tureckich pseudo reżyserów i scenarzystów. To serial dla idiotów, bezmózgowców bo wszystko jest mówione wprost, nawet myśli postaci. Byle co nigdy nie będzie czymś. Ale cóż, ma swoje wielbicielki- idiotki.

    07.02.2021 00:24
  • B..MATUSIAK. (gość)

    Jak ktoś nie chce niech nie ogląda jest tyle kanalów ze może przełączyć.na filmy gdzie tylko strzelają..

    06.02.2021 19:16
  • Waldi (gość)

    W odcinku 1500 Jacek Kurski ożeni się z Maciej.

    06.02.2021 18:23
  • Sarah (gość)

    Skończcie te masakre turecka....

    06.02.2021 17:49
  • Kris (gość)

    To proszę nie oglądać każdy może sobie wybrać co chce!!!!!

    06.02.2021 16:44
  • Ala (gość)

    Czy dociera to do was!!!! Że te gnioty są niestrawne,beznadziejne i szkoda na to czasu i pieniędzy!!!!!

    06.02.2021 14:17