"Elif" odcinek 913. Kerem chce ożenić się z Parlą! Hümeyra śledzi Ranę i nakrywa ją z Tarkiem! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Hümeyra ślepo wierzy, że Tarik ją kocha. On planuje jednak zbiec z kochanką, którą okazuje się jej przyjaciółka, Rana. Prawda dla Hümeyry będzie bardzo bolesna. Czy ucierpi na tym jej dziecko? Sprawdź, co wydarzy się w 913. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 913. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Hümeyra (Berna Keskin) nadal nie może uwierzyć w zdradę Tarika (Murat Prosçiler). Po rozmowie z Macide (Nur Gurkan) roztrzęsiona postanawia jechać do Rany (Yıldız Asyalı). Gdy przybywa na miejsce widzi, jak jej przyjaciółka właśnie wsiada do samochodu, tymczasem jej powiedziała, że jest poza miastem. Hümeyra, nie mogąc zrozumieć, dlaczego Rana ją okłamała, postanawia za nią jechać.

Melek chce uciec z rezydencji! Co będzie z Elif? Tark oskarżony o kradzież i zaginięcie MustafyZobacz więcej

Niedługo potem okazuje się, że Rana pojechała do Tarka i to ona jest jego kochanką. Roztrzęsiona Hümeyra śledzi ich, gdy jadą na spotkanie z przemytnikiem. Nagle dopadają ją bardzo bolesne skurcze i kobieta musi zjechać na pobocze. Co będzie z jej dzieckiem?

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Parla (Seyda Bayram) wychodzi ze szpitala. Kerem (Nevzat Can) przywozi ją do rezydencji, gdzie Macide dowiaduje się o planowanym ślubie. Kobieta przekonana, że jej syn oświadczył się kierowany poczuciem winy i odpowiedzialności, próbuje odwieść Kerema od tej decyzji.

Ten jednak w obecności Süreyyi (Melisa Döngel) głośno potwierdza, że ożeni się z Parlą...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • opoj (gość)

  Żeby na stare lata miał kto jej szklankę wody podać, a nie to przecież też zadanie dla Vildan :P

  09.02.2021 17:06
 • Maniek (gość)

  Do czego Humi to dziecko potrzebne i tak by się nim nie zajmowała tylko zrzucała by na służbę.

  09.02.2021 16:05
 • opoj (gość)

  Kobiecie w ciąży zarzucasz, że potrzebuje wygody, kiedy ta przez lata bezskutecznie dniami i nocami starała się o potomka z Tarikiem? Co za typowy Janusz.

  09.02.2021 12:21
 • Bettta (gość)

  Twórcom też brakuje poczucia jakiejkolwiek przyzwoitości i moralności. Polecieli po bandzie, aby zdobyć oglądalność, aby głupi Polacy chcieli ten szlam kupić za nasze widzów pieniądze wpłacane Kurskiemu jako abonament. Wysadzić to w powietrze.

  09.02.2021 12:04
 • Alffffa (gość)

  Na idiotów nie ma rady. Tam głupota fruwa jak najlepsza gołębica. Wszyscy są mocno popier...oleni i ograniczeni mentalnie,a już najbardziej rozpieszczona i infantylna Humejra.

  09.02.2021 11:59
 • bou (gość)

  PaPa-rla??

  08.02.2021 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×