"Elif" odcinek 916. Parla i Kerem ustalają datę ślubu! Policja namierza telefon Mustafy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W rezydencji sporo się ostatnio dzieje. Vildan w 916. odcinku "Elif" zauważy troskę z jaką Melek odnosi się do dziewczynki. Dla obu będzie bardzo szorstka i despotyczna. Co z tego wyniknie? Czy Melek i Elif znowu zaczną rozważać ucieczkę?

Multimedia

"Elif" odcinek 916. w piątek, 12.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Jülide w 915. odcinku "Elif" odwiedza Melek (Selin Sezgin) w rezydencji. Ta wyznaje jej, że udało się jej odnaleźć ukochaną córkę. W tym samym czasie Vildan każe Elif (Isabella Damla Guvenilir) wysprzątać pokój dziecięcy, który w ataku histerii zdemolowała Hümeyra (Berna Keskin). Kiedy zauważa to Melek odsyła córkę do pokoju i sama kończy zadaną jej pracę. Niestety Vildan nie podoba się troska z jaką Sere odnosi się do Elif, a tej trudno z kolei znieść to, że Vildan tak źle traktuje jej córkę.

Policja informuje Macide (Nur Gurkan), że zlokalizowano sygnał z telefonu Mustafy. Okazuje się, że znajduje się on w pobliżu miejsca, z którego zabrano Hümeyrę do szpitala.

Hümeyra rozpacza po stracie dziecka. Tarik nie może uciec z Raną!Zobacz więcej

Macide jest pewna, że za wszystkim stoi Tarik (Murat Prosçiler). Parla ustala datę ślubu. Kerem jest zaskoczony, że wszystko ma odbyć się tak szybko, ale nie sprzeciwia się. Milczy również wtedy, gdy Parla z triumfem zaprasza na uroczystość Süreyyę (Melisa Döngel).

Co wydarzy się dalej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Melek została wychowana przez obcych ludzi i ja rozumiem, że różnie próbuje dać sobie w życiu radę, ale nie jestem jej fanem, choćby dziś Julide mówi jej, że wraca do domu, bo Tulay sama łzami się zalewa, a Melek z bananem na twarzy nakazuje ją pozdrawić, zamyka drzwi i radośnie frunie do swojej Elif.

  12.02.2021 22:25
 • Alka (gość)

  Też jestem ciekawa

  12.02.2021 12:42
 • Elka (gość)

  Nieprawda Melek jest zaradną i silna osobą. W każdej dziedzinie pracowała to w resteuracji to w szwalni. Wszystko potrafi zrobić. Przez wiele lat znosiła podłego Veysela i zarabiała też nie tylko na córkę ale też na niego i jego dzieci z pierwszego małżeństwa. Nie zraziła się też humorkami Pandy, Reyhan na jej miejscu od razu by wydobyła z siebie jęki i uciekła. A Elif w rezydencji nigdy nie żyła jak księżniczka cały czas miała przykre niespodzianki. W rezydencji Emiroglu dręczyła ją Arzu, a u Haktanirów Tarik i na dokładke była jeszcze traktowana jak intruz przez pani Aliye i Humi. To biedne dziecko cały czas żyło w strachu w tych sułtańskich pałacach.

  12.02.2021 10:20
 • Ala (gość)

  Skończcie wreszcie z tym gniotem!!!!!

  12.02.2021 07:33
 • ro (gość)

  Parla pewnie do dziś dostaje tygodniówki od papy, bo nikt rozsądny nie dałby jej karty, nawet brakowało jej hajsu na tego aktora. Jednak pańdźia główka pracuje i już planuje dzieci, wtedy nie będzie już odwrotu dla panicza. Dla Elif liczy się tylko Melek i odwrotnie, nowy wujek czy ciocia są im tylko potrzebni jako zaplecze. Melek gdyby wyznała prawdę to niejako powinna się wtedy spakować, Yusuf odrzucił spadek, ale gdzie by poszła, kiedy wcześniej porzuciła Tulay i Julide, a Elif ostatnie lata to po rezydencjach pomieszkuje, a Melek nigdy nie była samodzielna. Sklep Tulay dofinansowywał Veysel z hajsu od Leman, teraz tam lato to niech lody sprzedają, może wtedy ta mała pyza Inci odzyska trochę uśmiechu.

  11.02.2021 21:49
 • Elka (gość)

  Jak Melek powiedziała Julide, że zadzwoni to zadzwoni. Niech się nie martwi, nie dzwoni długo bo ma dużo pracy, przecież doskaonale o tym wie, bo jej siostra tam pracuje. Niech nie nachodzi ją w rezydencji i nie zawraca jej głowy. To jest ogromny dom i trzeba pracować tam jak robot, a nie sklep z bawełną, że siedzisz sobie bezczynnie i czekasz, kiedy klient przyjdzie. Vildan z pewnością wścieknie się na Julide. Jeszcze czego Macide i Humi ma się zajmować dziećmi Pandy, a ona będzie sobie żyła jak królowa.

  11.02.2021 20:28
 • Ivo (gość)

  Jej celem jest stworzenie nowego świata w domu nie tylko nie wiem czy to jest że u dzieci jak tam przygotowania do ślubu

  11.02.2021 18:38
 • Lolita (gość)

  Panda to rozpuszczone babsko i super hit jej dupa

  11.02.2021 18:36
 • Goha (gość)

  Elif rwie się do pomocy dla Melek a dla Vildan nie, choć powinna też pamiętać, że nie raz zrobiła dla niej coś dobrego, wiele razy uratowała ją od psychopaty Tarika. Melek to jakaś niemyśląca osóbka, zamiast potajemnie uciekać z Elif z rezydencji przed Tarikiem to mogłaby od razu powiedzieć dla pani Macide kim naprawde są i wyjawić jego prawdziwe oblicza, wtedy byłoby łatwiej policji przeprowadzić śledztwo w jego sprawie.

  11.02.2021 17:22
 • Gość (gość)

  Ciekawe czy Parla za granicą w knajpach też wybrzydza potrwy tak jak w stambulskich resteuracjach i w rezydencji Haktanirów.

  11.02.2021 16:59
 • Maniek (gość)

  Panda ma szczęście, że Gonca jej nie służy. Napewno obrobiła by ją z oszczędności jako odszkodowanie dla siebie za jej humorki. Zrobiła by tak, że nie wiedziała by kiedy i kto, bo jest o wiele sprytniejsza od niej.

  11.02.2021 16:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×