"Elif" odcinek 917. Hümeyra wyznaje rodzinie, że Tarik ją zdradza! Kerem i policja chcą go złapać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Widzowie "Elif" zastanawiają się, czy Tarik odpowie w końcu za wszystkie swoje grzechy i przewinienia. W 917. odcinku "Elif" Hümeyra wyzna rodzinie, że mąż ją zdradza, a Kerem od razu rozpocznie jego poszukiwania z policją. Czy uda się go złapać?

Multimedia

"Elif" odcinek 917. w poniedziałek, 15.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) i Rana (Yıldız Asyalı) chcą uciec z pieniędzmi Haktanirów, ale czy ich plan się powiedzie? W 917. odcinku "Elif" Kerem (Nevzat Can) dowiaduje się od Filiz, że na koncie firmowym brakuje środków do zrealizowania płatności. Zaraz potem widzi, że sejf w domu również jest opróżniony.

Młody Haktanir jest już pewny, że Tark zabrał pieniądze. Gdy Macide (Nur Gurkan) mówi Hümeyrze (Berna Keskin) o związku śmierci Mustafy ze zniknięciem męża, a Kerem wyjawia fakt zniknięcia pieniędzy, zrozpaczona Hümeyra wyznaje rodzinie prawdę. Potwierdza, że jej mąż zdradza ją z Raną i podaje miejsce ich pobytu.

Parla i Kerem ustalają datę ślubu! Policja namierza telefon Mustafy!Zobacz więcej

Kerem nie traci ani chwili i od razu rozpoczyna z policją poszukiwania. Udają się z do wiejskiego domu, ale nie zastają tam Tarka i Rany. Czy udało im się uciec? Tymczasem Jülide mówi Tülay o odnalezieniu Elif. Kobieta nie posiada się z radości...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Racja, ale może Humi marzył się ktoś bez Tarikowych krągłości i być może tu chodziło o sprawność fizyczną, a Kerem choć nie za wielki to epę ma, bo 2 razy zamiótł parkiet tym aktorem Pandy, a wcześniej dał radę nożownikowi broniąc Reyhan w parku przed kradzieżą, jak to mówią mały, ale byk.

  14.02.2021 22:08
 • Manek (gość)

  Ale numer Humi wymarzyła sobie silną córeczke jak Kerem ha ha ! Jakby był silny to nie dał by się omamić Pandzie i nie był by ślepy na mahlojki Tarika, przecież był współwłaścielem holdingu, to łatwo zauważyć, że coś kombinuje chociażby po nieobecności jego w firmie, bo na pewno nie wyjeżdżał w sprawie służbowej.

  14.02.2021 18:38
 • Ślepy (gość)

  Dziewczynki bawcie się lalkami, bo te Wasze wpisy Was ośmieszają! To film, taka jego fabuła, jeśli już komuś szkoda Humejry, to niech zaznaczy, że z przymrozeniem oka, bo przecież to fikcja, czyż. NIE?

  14.02.2021 12:33
 • Gość (gość)

  O ile mi wiadomo to Vildan tuż po ślubie Pandy ucieknie z rezydencji. Ciekawe w jaki sposób i dlaczego zwieje z tego pałacu?

  14.02.2021 09:44
 • Topornicki (gość)

  To jest tylko film ja także go przeżywam.

  14.02.2021 03:54
 • ro (gość)

  Tak poniewierane służki powinny olać hrabiostwo i założyć lokal obok Tulay np. sklep z nićmi czy punkt ostrzenia noży i nożyczek, tam jest prawdziwy jedwabny szlak.

  13.02.2021 20:10
 • Gość (gość)

  Parla to wredna małpa. Ma wieksze wymagania od służek niż Humeyra. Aby im dopiec, bo jak mieszkają w pięknym pałacu i otrzymują jeszcze pensje to trzeba zadać im dodatkowej roboty.

  13.02.2021 16:50
 • Celina (gość)

  Czekam na zakończenie oby spotkała ich zasłużoną kara taroka i rene

  13.02.2021 16:08
 • elif macide (gość)

  szkoda tej biednej humejry

  13.02.2021 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×