"Elif" odcinek 918. Tarik przyznaje się do zabicia Veysela! Parla odzyskuje czucie w nogach. Co będzie ze ślubem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 918. odcinku "Elif" Tarik nieświadomie przyzna się do zabicia Veysela! Parla na kilka dni przed weselem zacznie odzyskiwać czucie w nogach. Co będzie ze ślubem? Czy wyzna obwiniającemu się Keremowi prawdę?

Multimedia

"Elif" odcinek 918. we wtorek, 16.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) w 918. "Elif" próbuje znaleźć miejsce, w którym on i Rana (Yıldız Asyalı)mogliby się zatrzymać do czasu wyjazdu. Udaje mu się jedynie zorganizować nocleg w starym, opuszczonym magazynie.

Rana nie może uwierzyć, że ma mieszkać w takich warunkach. Atmosfera między kochankami jest coraz bardziej napięta, tym bardziej że Tarik ma problem ze sprzedażą udziałów.

Tak będzie wyglądać suknia ślubna Parli! Kerem oniemieje z wrażenia?Zobacz więcej

Melek (Selin Sezgin) obiecuje Elif (Isabella Damla Güvenilir), że gdy tylko Tarik zostanie pojmany, opuszczą rezydencję i rozpoczną nowe życie w Izmirze. Inci nie może uwierzyć, że Elif żyje. Parla (Seyda Bayram) powoli odzyskuje czucie w nogach.

W obawie, że Kerem (Nevzat Can) mógłby zrezygnować ze ślubu dziewczyna postanawia ukryć jednak ten fakt przed domownikami. Tarik upija się i zasypia. Przez sen przyznaje się do zabicia Veysela. Rana jest w szoku.

Postanawia ratować swoją sytuację. Czy zostawi kochanka i ucieknie sama?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Parawa (gość)

    W tym filmie ludzie są nirozwinj3ci

    17.02.2021 08:13
  • ro (gość)

    Gonca luksusu zaznała dopiero jako pani Karapinar, tak więc nie był on dla niej niczym tlen jak dla Pandźi.

    16.02.2021 16:17
  • Maniek (gość)

    Jestem ciekaw jak by żoną Selima była Gonca a on by zbiedniał to by go porzuciła czy została z tym przystojnym mężem mimo, że nędzarz.

    16.02.2021 12:34
  • Marcin (gość)

    Myśle, że Sureya załatwiła by mu prace w UK. A Melek pewnie sobie myśli że Veysel zadał mi tyle cierpień to teraz on oberwał za mnie i rachunki się wyrównały. Fajnie by było jak by Gonca była służącą w rezydencji Haktanir, to by wygryzła Pande a następnie usidliła by panicza i została by panią domu, na pewno by się jej udało bo jest od niej o wiele sprytniejsza i inteligentniejsza.

    16.02.2021 10:47
  • ro (gość)

    Gdyby tak Kerem zbiedniał jak Selim to Panda z pewnością odmówiłaby ślubu i pewnie popchnęłaby jeszcze panicza w ramiona Sureyi, ale co by tamta zrobiła to nw. Policjanci się zakręcili, bo Kerem oznajmił im , że to ważna sprawa jest i sparaliżowało ich to, że sam panicz Haktanir z tych Haktanirów przemówił. Melek chyba nie zależy, aby Tarik beknął za Veysela, tak jakby za te wszystkie jego krzywdy miała to w nosie.

    15.02.2021 22:11
  • Banderny (gość)

    Czy ta szmira długo jeszcze będzie? Tam sami głupcy zapatrzeni w siebie nic nie widzą i nic nie słyszą,nic nie rozumieją i nic nie przeczuwają. Kerem z tą swoją głupią miną wszystkiemu się dziwi i smuci bez przerwy. Biedaczek. Dziwaczek. A ich policja to chyba do najgłupszych na świecie należy. Zresztą ten gniot też!!!

    15.02.2021 15:30
  • Gość (gość)

    Miałam nadzieje, że Panda na wieść, że Tarik obrobił rodzine Haktanirów to rzuci Kerema i da mu spokój. Chyba nie chciała by mieć męża bankruta. Policja to jakaś ślepa, stała na ulicy przed bramą i miała przed nosem zawracające auto Tarika to mogła by odrazu siąść do radiowozu i za nim. Może u Inci na stałe pojawi się uśmiech na twarzy po śmierci Veysela na wieść o odnalezieniu Elif. A Julide powinna odrazu powiedzieć Tulay, że Tarik ukrywa się przed policją i nigdy nie wróci do rezydencji, przecież Melek jej o tym mówiła, czyżby zapomniała.

    15.02.2021 14:54
  • Elka (gość)

    Służki powinni zakpić z Pandy albo zarządać od niej dodatkowej kasy za jej humorki. Nic by im nie zrobiła, bo jak by ich zwolniła to musiała by się sama obsługiwać, a ona nic sama by nie potrafiła zrobić. Mało chętnych jest na stanowisko służących, tak więc ona jest na ich łasce, a nie one na jej.

    15.02.2021 10:10
  • Aga (gość)

    Boze jak bym chciała, aby Ryskowi i Joasi się ułozyło, oby dali radę wyremontować dom i byli szcxęsliwi z ich synkiem. KAŻDY zasługuje na szansę poprawy swego życia.

    15.02.2021 08:41