"Elif" odcinek 919. Załamana Süreyya przyspiesza datę wylotu! Kerem już nigdy jej nie zobaczy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Parla robi wszystko, aby pozbyć się konkurencji. Wygląda na to, że w 919. odcinku "Elif" podłamana rozmową z nią Süreyya, przyspieszy datę swojego wylotu. Czy Kerem już nigdy jej nie zobaczy? Sprawdź streszczenie tego odcinka "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 919. w środę, 17.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Wielkimi krokami zbliża się ślub w rodzinie Haktanir. W 919. odcinku serialu "Elif" Parla (Seyda Bayram) może już chodzić, jednak ukrywa to przed domownikami. Kiedy posłaniec przynosi jej suknię ślubną, panna Somer nie posiada się z radości.

Tragedia na ślubie Parli i Kerema! Melek i Elif staną oko w oko ze śmiercią! Co z nimi będzie?Zobacz więcej

Wtedy do jej pokoju wchodzi Süreyya (Melisa Döngel), która przynosi jej coś do jedzenia. Parla przekonuje ją, że to Kerem (Nevzat Can) wybrał i zamówił suknię, by zrobić jej niespodziankę. Kobieta odczuwa wielką satysfakcję widząc smutek Süreyyi.

Tak będzie wyglądać suknia ślubna Parli! Kerem oniemieje z wrażenia?Zobacz więcej

Przygnębiona Süreyya na korytarzu wpada na Kerema. Nie mogąc dłużej znieść miłosnego zawodu, postanawia przyspieszyć datę wylotu. Tymczasem Tülay (Derya Şen) decyduje się opuścić Stambuł. Razem z Inci (Deniz Irem Morkoç) planuje powrót do rodzinnego miasta Mersin. Przed wyjazdem jednak jedzie z nią do rezydencji na spotkanie z Melek (Selin Sezgin) i Elif (Isabella Damla Güvenilir). Prawnikowi Tarka (Murat Prosçiler) udaje się wreszcie znaleźć kupca na udziały.

Mężczyźni przyjeżdżają do magazynu, by przeprowadzić transakcję. Co wydarzy się dalej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hmjnkkklnnkklkmmmk (gość)

    Jjóoonnnkkmkkkonnnjjkonnkkkoonnjj

    23.02.2021 21:44
  • Guhuijjjijjknnjojokjojkommni (gość)

    Ljjjjkokjjjjkkkmmklkpkk

    23.02.2021 21:44
  • Edward (gość)

    Kto kupuje takie bzdurne seriale i za jakie pieniądze.Jakie wartości wnoszą dla oglądających je rodaków.Pomysły rodem z zaķładu psychiatrycznego.W TVP nie ma nic wartościowego do oglądania.Inne stacje też prezentują podobny poziom.Jedynie reklamy spełniaja swoją rolę przerywając skutecznie oglądanie genialnych filmów i tasiemcowych seriali.

    18.02.2021 12:11
  • Elif (gość)

    Smiac mi sie chce z was. To tylko film 😂😂😂a przezywacie jakby to bylo naprawde 🤦‍♀️

    17.02.2021 15:01
  • Leśnk (gość)

    Czego Ty życzysz niewinnemu dziecku ?

    17.02.2021 13:40
  • Elka (gość)

    Vildan teraz narzekasz, że twoją panią bedzie Parla, sama tego chciałaś. Gdybyś nie była przekupna, to Kerem by się ożenił z Sureyą. Życzę, żeby Panda urodziła niepełnosprawne dziecko to nauczyła by się niebyć rozkapryszoną bogaczką.

    17.02.2021 10:31
  • Ala (gość)

    Skończcie wreszcie z tym gniotem!!!!

    17.02.2021 08:40
  • ro (gość)

    Wdowa po Veyslu/Kenanie/Yusufie po 3 dniach pracy zgromadziła środki na przeprowadzkę z Elif do Izmitu, czyżby doczyściła sejf po Tariku?? Rana to nw po co tak szybko dołączyła do swojego misia, chyba właśnie po to, żeby go wydać. Luksusy jak luksusy, ale prysznic turystyczny to jednak Tarik mógł załatwić, mieliby trochę szalonych wspomnień. Reyhan chyba była po ziółkach przecież Libię od lat toczy wojna domowa, to chyba miało być takie pokrzepienie dla Libijczyków.

    16.02.2021 22:41
  • Maniek (gość)

    Dobre było jak Elif pytała Reyhan w którym kraju nie ma zła, a ona jej odpowiada, że Libia. Powinna powiedzieć, że kraje skandynawskie.

    16.02.2021 20:02
  • Gość (gość)

    Myślę, że gdyby Tarik powiedział Ranie na trzeźwo, że jest mordercą albo w ogóle by się przed nią do tego nie przyznał to z pewnością by razem z nim uciekła za granicę. Wydała go policji bo chciała się na nim zemścić za to , że chociażby w tej sprawie nie był z nią szczery. To jest opatrzność boża, że Humi straciła dziecko, bo nie dość że urodziła by dziecko mordercy to jeszcze sama musiała by wychowywać je.

    16.02.2021 18:06
  • Krysia (gość)

    Parla przekupiła lekarza i udaje że nie może chodzić tak jak zawsze chce zaspokoić swoje kaprysy rozpieszczonej bogaczki za pieniądze ojca. Jest samolubną egoistką i nikt się dla niej nie liczy.

    16.02.2021 16:48
  • Goha (gość)

    Prosze, prosze Rana nie żyła w takim luksusie jak Humi, a kaprysi że musi mieszkać w opuszczonym domku na wsi, w samochodzie czy w magazynie. Nie sądziłam, że Humi ma studia, myślałam, że też tak jak Panda skończyła tylko liceum. Ciekawe jak Sureya dowiedziała by się, że Tarik obrabował Haktanirów to dalej by przeżywała, że Kerem żeni się z Pandą.

    16.02.2021 16:27