"Elif" odcinek 928. Kerem spóźnia się na ceremonię ślubu! Synek Jülide spotyka swojego biologicznego ojca! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek i Elif nadal nie są bezpieczne. Dziewczynka wypuszcza się już sama z domu, co może zwiastować kolejne kłopoty. W 928. odcinku Elif pozna nową osobę. Kto nią będzie? Sprawdź streszczenie 928. odcinka "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 928. w środę, 3.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Co wydarzy się w 928. odcinku serialu "Elif"? Parla (Seyda Bayram) jest zła na Kerema, że spóźnia się na ceremonię ślubu. Tymczasem Kerem (Nevzat Can) jest przekonany, że widział Süreyyę (Melisa Döngel). Ku jego rozczarowaniu okazuje się, że to nie była jego ukochana. Zwierza się z tego Parli. Dziewczyna wbrew sobie okazuje mu zrozumienie i troskę. Prosi Kerema, by zamknął już tamten rozdział i dał im szansę na udany związek.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już 12 lat! Jak się zmieniła? Zobacz więcej

Również Birce (Burcu Karakaya), z którą Kerem rozmawiał sugeruje mu, że powinien zapomnieć o Süreyyi. Şafak (Uğur Özbaği) prosi Jülide (Melis Koç) o rozmowę. Wyjawia, że rozmawiał z matką o swoich uczuciach i zrobi wszystko, by mogli być razem.

Tymczasem podczas zabawy Emirhan (Ömer Faruk) wykopuje piłkę na teren budowy. Szukając jej, natyka się na Tufana (Selim Aygün). Pod nieobecność Melek (Selin Sezgin), Elif (Isabella Damla Güvenilir) idzie na wybrzeże, żeby się pouczyć. Poznaje tam Asl - nauczycielkę pracującą w szkole, do której Melek usiłowała zapisać córkę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ina (gość)

    To pan docent krytykuje ,a jednak oglada !

    03.03.2021 18:29
  • Gość (gość)

    Melek już kilka razy zdarzyło się, że ludzie Tarika napadli ją na ulicy, Więc nie dziwie się jej, że uciekała przed tym facetem, bo mogła pomyśleć, że to nowy człowiek Tarika. Mimo, że wiedziała, że siedzi juz w więzieniu to jego zbir próbował ją zabić i Elif.

    03.03.2021 10:04
  • L. E. (gość)

    Po co ta idiotkaMelek ucieka, jest na ulicy powinna porozmawiac co ten facet chce, te baby sa chore i po co one w domu w tych szmatach na łbie każą ??

    03.03.2021 07:35
  • Kolka (gość)

    Sam szajs jak mozna zakupic takie cos dla ludzi do ogladania. Zamknelabym pana. Kurskiego w pokoju na kilka dni i kazala ogladac to g ktorym raczy telewidzów

    02.03.2021 21:51
  • Maniek (gość)

    Z tego co się orientuje to Riza będzie przekazywał listy od Tarika z wiezienia do Humi z prośbą o wybaczenie a potem z wyłudzeniem od niej pieniędzy pod wpływem groźby. Tak więc pomyślałem, że wynajął tego kolesia w czerni do zabicia Melek.

    02.03.2021 21:33
  • Ula (gość)

    Ja podejrzewam, że facet śledzący Melek jest od Madzide.

    02.03.2021 19:50
  • ro (gość)

    Birce falowo idzie, jednak ona miała gorzej, bo na początku miała swoje stanowisko w holu, tam to tylko Sureya z miejsca dostała własny gabinet, no ale to był tygrysica fotografii. Dyrektor to zapewne człowiek Rany, ciekawe czy stażysta też. Kolo na czarno to myślę, że nie od Tarika, to byłoby zbyt oczywiste. Tarik ma już zamiecione jeśli chodzi o materiał dowodowy. Szkoda, że Macide nie pokazali zdjęć z telefonu Mustafy. Melek mogłaby pomyśleć o chuście jak Julide, ale kurczę mi się te chusty i tak podobają.

    02.03.2021 19:22
  • Docent Furman (gość)

    A najlepsza turecka opera mydlana to Przysięga z Özge Yagiz... Ta aktorka jest zarąbista... Przewala tymi swoimi pięciozłotowymi, czarnymi gałami jak cielak do Emirka... Szlag człowieka trafia, jak to ogląda... W ogóle trzeba mieć nierówno pod sufitem, by tracić czas na tureckie gnioty w TV... Tylko Moda na Sukces była jeszcze gorsza... A wielkoduszny Emir z Przysięgi przeistacza się w szuję - Kylycza w Więźniu miłości... Nieładnie, nieładnie... Żenada!

    02.03.2021 16:49
  • Maniek (gość)

    Birce jak była stażystką to bałaganiła na biurku i słuchała głośno muzyki, a teraz ochrzania nowego stażyste jak on robi to samo co ona robiła. Widać, że Yunus to jest jej idolem, naśladuje go. Ciekawe skąd ten stażysta i nowy dyrektor się znają. Kim jest ten gość co gonił Melek, czyżby nowy człowiek Tarika. Widać, że Melek pociąga wielu facetów jak magnez, dziś właściciel jej domu wraz z kumplem ślinili się do niej jak pies do mięsa.

    02.03.2021 14:56