"Elif" odcinek 930. Hümeyra dostaje list od Tarika! Safak mówi matce o ślubie z Jülide! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hümeyra w 930. odcinku "Elif" otworzy się na ludzi i wyjdzie z domu, ale to nie skończy się dla niej dobrze! Safak poinformuje matkę, że chce poślubić Jülide! Jak zareaguje Leman? Czy w końcu ustąpi w tej kwestii? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Elif" odcinek 930. w piątek, 5.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tufan (Selim Aygün) nie daje za wygraną i nadal nachodzi małego Emirhana. Jülide (Melis Koç) zauważa w końcu, że jej synek rozmawia z kimś na ulicy, ale mężczyźnie znowu udaje się uciec. Tymczasem Şafak (Uğur Özbaği) informuje matkę (Parla Şenol), że chce poślubić Jülide. Kobieta nie chce o tym słyszeć!

Siostra Macide po 30 latach zjawia się w rezydencji! Dlaczego wróciła? Hümeyra jej nie ufa!Zobacz więcej

W mieszkaniu Melek (Selin Sezgin) zjawia się Asl, która przynosi Elif szkolny mundurek. Kobieta chce przedstawić dziewczynkę kadrze jako swoją osieroconą siostrzenicę. Macide (Nur Gurkan) cieszy się z wizyty Kymet (Ozlem Savas). Namawia ją, aby została w rezydencji. Ta udaje początkowo skrępowaną, ale ostatecznie ulega namowom siostry. Gdy Kymet zostaje sama w pokoju, odbywa podejrzaną rozmowę przez telefon....

Hümeyra (Berna Keskin) wiele w ostatnich miesiącach przeszła. W 930. odcinku "Elif" w końcu wyrwie się z domu i wybierze na spacer na wybrzeże. Nagle podchodzi do niej człowiek Tarika i wręcza jej list od męża. W pierwszej chwili kobieta chce wyrzucić list, ale ostatecznie go czyta. Ten, przez którego tyle wycierpiała wyznaje, że nadal bardzo ją kocha, a ona nie powinna z niego tak łatwo rezygnować!

Co zrobi Hümeyra?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • 32 (gość)

  aż serce mnie ściska ze tarika złapali

  09.03.2021 11:00
 • ro (gość)

  Ja tam widziałem liście na ulicy i tym się sugerowałem, a jesień już na koniec sierpnia potrafi zacząć swój cykl, Ty piszesz o kalendarzowej. Tego syna siostry Macide to najszybciej wyniucha Rana, może będą chcieli obniżyć wartość holdingu i przejąć pakiet kontrolny. Kerem czy Birce raczej nie odkryją spisku, a Yunus pewnie w Milanie baluje. Ciekawy wątek, bo majątek pani Macide jak wiemy nie jest bez skazy. Melek mogłaby rzetelnie ostrzec tą nauczycielkę, że wcale nie ucieka przed mężem, tylko przed ludźmi, którzy zabili już dwójkę z jej mężów. Etat po Sureyi czeka na kogoś znajomego, to akurat będzie dla niej jak znalazł.

  06.03.2021 17:49
 • Marcin (gość)

  To nie jest wczesna jesień, to jest bodajże sierpień, bo dzieciaki maja jeszcze wakacje. Wczesna jesień przypada w okolicach wrzesień/październik. Z tego co się orientuje synem siostry Macide jest nowy dyrektor holdingu i oboje planują wbić nóż w plecy Haktanirom. Ciekawe czy oni są w zmowie z Raną. Z pewnością przyszła nauczycielka Elif beknie za pomoc Melek w fałszowaniu jej tożsamości, przecież kłamstwo ma zawsze krótkie nogi i z tego co sie orientuje to Melek poprosi Macide, żeby załatwiła tej nauczycielce prace w Holdingu.

  05.03.2021 17:30
 • ro (gość)

  Alev już przy stole pokazała, że paktuje z Leman i ewentualny związek byłby z jej ramienia. Tak w ogóle to ona przyjechała na przedwiośniu, a dziś już widać było wczesną jesień, Leman załamana "utratą" Safaka widać nic nie kuma. Szkoły są otwarte, ale wymagana jest rejestracja, żeby starostwo wiedziało za kogo płacą. Melek chcąc nie chcąc wciągnęła więc kolejną osobę na swoją karuzelę, oby obeszło się bez najgorszego, bo to taka młoda osoba.

  05.03.2021 17:02
 • Gość (gość)

  Alev ten jednokomórkowiec nie umie dyskretnie podsłuchiwać i wpadła jak śliwka w kompot, że Safak zauważył ją i teraz od tego momentu zacznie podejrzewać ją o złe intencje po prostu podpadnie mu. Oby Safak jak najszybciej przyłapał ją na gorącym uczynku, to wtedy Leman wypierdzieliła by ją z chaty i wylądowała by w burdelu bądź jako służka Pandy. Dzięki temu Leman polubiła by Julide. Nie rozumiem co stoi na przeszkodzie, żeby zapewnić dziecku edukacje, przecież w Turcji szkolnictwo jest dostepne dla wszystkich.

  05.03.2021 14:59
 • Telewidz (gość)

  Przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania serialu. Jest przecież wiele innych kanałów.

  05.03.2021 12:16
 • Ala (gość)

  To o 930 odcinków szmiry za dużo!!!!

  04.03.2021 16:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×