"Elif" odcinek 933. Riza atakuje Hümeyrę w lesie! To nie koniec sprawy Tarika. Co będzie z siostrą Kerema? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Chwile grozy czekają Hümeyrę w 933. odcinku "Elif". Siostra Kerema wybierze się na spacer do lasu, zupełnie nieświadoma zagrożenia jakie na nią czyha! Bandzior Riza będzie ją śledził i w końcu zaatakuje. Co z nią będzie? Sprawdź streszczenie 933. odcinka "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 933. w środę, 10.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Macide (Nur Gurkan) ma już dość okropnego zachowania Parli. W 933. odcinku "Elif" spróbuje przekonać Kerema (Nevzat Can), aby ten rozstał się z nią. Matka stwierdzi, że nie są na razie małżeństwem, dlatego nie powinni razem mieszkać. Chłopak idzie jednak w zaparte - informuje matkę, że nie może złamać danej obietnicy. Ich rozmowę podsłuchuje Kymet (Ozlem Savas), która próbuje zaprzyjaźnić się z Parlą.

Kymet chce się zemścić na Macide! Kerem wdaje się w bójkę z bandziorem!Zobacz więcej

Melek (Selin Sezgin) musi szukać pracy, bo zaczyna jej brakować pieniędzy na jedzenie. Ugur ma dla niej propozycję, ale kobieta nie przechodzi pomyślnie rozmowy kwalifikacyjnej.

Tymczasem Hümeyra (Berna Keskin) wybiera się na spacer po lesie. Wtem napada na nią Riza. Bandzior chce wyłudzić od niej pieniądze dla Tarika! Z opresji ratuje ją tajemniczy nieznajomy. Zaniepokojeni sytuacją Haktanirowie uznają, że Hümeyra potrzebuje ochroniarza...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Janek (gość)

    Boże zlitujcie się nie katujcie ludzi tymi głupimi Pseudo Prostackim Gniotami.

    10.03.2021 16:13
  • terka (gość)

    Jak dlugo bedziemy zmuszani do ogladania tych Tureckich Tasiemcow.

    10.03.2021 14:47
  • Marcin (gość)

    Współczuje Haktanirom, ciekawe jakie Panda zrobi im śniadanie. Z tym swoim talentem kulinarnym otruje tą rodzine, już raz o mal nie dostali zatrucia pokarmowego jak Parla przygotowała dla nich włoską potrawę. Kerem jest z nią z litości, a nie musi przecież już odzyskała sprawność fizyczną, nie obraziła by się bo ona dobrze rozumie, że Kerem jej nie kocha i był z nią łaski bożej, bo była kaleką. Z tego co się orientuje to Macide z powrotem zatrudni tą służkę, masz racje Ro jak jej zależy, żeby ona nadal pracowała to powinna porządnie opierdzielić Pandę, za takie traktowanie jej, a jak sama nie potrafi to niech naśle na nią Humi, to ona ustawi ją raz a dobrze do pionu. Nie rozumiem dlaczego policja nie ściga też ludzi Tarika, jak by oni też siedzieli w więzieniu to by Haktanirowie byli już bezpieczni.

    10.03.2021 11:42
  • ro (gość)

    Macide ani nie spróbowała porozmawiać z poniewieraną służką, a raczej musiała raz czy dwa słyszeć co nieco. Panda pewnie sama ukręci na siebie bat, zakładam że Kymet ją wykorzysta i zdradzi, żeby zyskać zaufanie Haktanirów.

    10.03.2021 01:01
  • Ula (gość)

    Macide ma wyjątkową cierpliwość a Kerem klapki na oczach jeśli chodzi o Parle.Ciekawe co Kerem zrobi jak całe udawanie Parli sie wyda, czy też powie że nie może się cofnąć z danego słowa.

    09.03.2021 19:52
  • ro (gość)

    Vildan w młodości odradzała Julide tego knura, czyli raczej była nieplanowana ciąża i ślub. Biedę miały z Vildan i tak poszły w życiu z prądem, a z nim zwykle płynie gówno. Elif dziś ładnie wsadziła na minę koleżankę, Melek nie pamięta, że kiedyś Tugce spłonęła, bo była z Elif?

    09.03.2021 19:45
  • Ala (gość)

    Skończcie wreszcie z tymi tureckimi gniotami!!!

    09.03.2021 18:15
  • Gość (gość)

    Nie rozumiem jak Julide mogła wyjść za tego łajdaka Tufana, czyżby jej ojciec kazał jej wyjść za niego. Ciekawe czy Panda u siebie też cały czas stała nad głową służek.

    09.03.2021 16:13