"Elif" odcinek 934. Macide wyrzuca Parlę z rezydencji! Sedat znowu narzuca się Melek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Miarka się przebrała. W 934. odcinku "Elif" Macide zasugerowane w końcu Parli, że powinna się wyprowadzić. Julide będzie miała problemy z synem, a Melek zostanie osaczona przez Sedata. Czego oczekuje od niej właściciel mieszkania? Sprawdź streszczenie odcinka.

Multimedia

"Elif" odcinek 934. w czwartek, 11.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Hümeyra (Berna Keskin) nie może uwolnić się od Tarika (Murat Prosçiler), który zdradził ją z przyjaciółką i oszukał. Mężczyzna wciąż nie daje o sobie zapomnieć - wysyła listy i nasyła na nią zbirów, którzy mają wyciągnąć od niej więcej pieniędzy. W 934. odcinku Hümeyra znowu wpadnie w lesie na zakapturzonego mężczyznę, który wcześniej uratował ją przed Rizą. Tajemniczy nieznajomy zaoferuje jej pomoc...

Riza atakuje Hümeyrę! To nie koniec sprawy Tarika. Co będzie z siostrą Kerema?Zobacz więcej

Tymczasem Macide (Nur Gurkan) straci cierpliwość i poprosi Parlę (Seyda Bayram), aby opuściła rezydencję! Narzeczona Kerema nie będzie zadowolona z takiego obrotu sprawy. Kymet spróbuje jej pomóc udobruchać niedoszłą teściową...

Jülide (Melis Koç) nie może dogadać się z synem. Chłopiec ucieka z domu do Şafaka (Uğur Özbaği). U Melek (Selin Sezgin) zjawia się Sedat z jedzeniem. Mężczyzna liczy, że Melek przyjmie podarek i kiedyś się mu odwdzięczy. Co ma na myśli?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ma, nia (gość)

    Flaki z olejem ale oglądam bo nic lepszego nie ma

    12.03.2021 06:50
  • Kaja (gość)

    Elif, z niemodnymi warkoczami, wielokrotnie porywana i Melek, mamuśki, która nie pilnuje pannicy a potem wariuje..

    11.03.2021 19:56
  • xd (gość)

    Kij z nogami. Ważne mieć wunderwaffe między nimi.

    11.03.2021 16:50
  • Eeeeee (gość)

    Tarki lowelas? Paskudny krótkie nogi związane w tyłku.

    11.03.2021 15:55
  • Gosc (gość)

    Każdy niech ogląda co chce .Po co w niektórych komentarzach tyle jadu . Dziękuję

    11.03.2021 12:15
  • Remiszmaj (gość)

    Tureckie seriale

    10.03.2021 21:42
  • ro (gość)

    Kymet chce siać burzę, taką która nie zostawi cegły na cegłe w majątku Haktanir, no chyba że to ona go jakoś przejmie z synem. Macide chyba zagarnęła cały majątek po rodzicach, bo ojciec Yusufa był pokrzywdzony, a Kymet była wygnana. Melek teraz ma pod górę to za 2 dni na pewno spotka ją coś dobrego, może ten typek na czarno. Tarik nie sypnął swoich ludzi, a Melek nie zeznawała dlatego żandarmi nie wiedzą kogo szukać. Humi za to chyba będzie miała love story, ale ten nowy typ zupełnie niepodobny do lowelasa Tarika, więc sam nie wiem czy coś z tego będzie.

    10.03.2021 20:45
  • Dana (gość)

    Przeciez nie ma przymusu ogladania Zaczelam ogladac zeby nie zwariowac po kolejnych komunikatach o covid

    10.03.2021 18:47
  • Hawranek (gość)

    Nie mam nic do Turcji piekny kraj ale lepiej niech wyrabiaja chałwe a nie tandetne filmy co za baran zakupilie do Polskiej Telewizji

    10.03.2021 18:03
  • Hawranek (gość)

    Nie mam nic do Turcji piekny kraj ale lepiej niech wyrabiaja chałwe a nie tandetne filmy co za baran zakupilie do Polskiej Telewizji

    10.03.2021 18:01
  • Truski (gość)

    To bardzo fajny film a kto go nielubi to kur i cwe

    10.03.2021 16:40
  • Maniek (gość)

    Już sam nie rozumiem tej Kimet czy ona rzeczywiście lubi Pandę czy udaje. Pochlebia ją mówiąc jej prosto w oczy a za jej plecami mówi Macide, że ma dwie lewe ręce. Wobec kogo jest w takim razie szczera. Melek od początku wydawała mi się egoistyczna, niby taka święta kobieta, a dla niej liczy się tylko ona sama i Elif a trzecie osoby ma gdzieś, te osoby są tylko jej potrzebne jak ma poważne kłopoty, a zarazem wciągając ich.

    10.03.2021 16:36
  • Emil (gość)

    Ludzie jeśli mówicie ze Elif to dobry film to sądzę że w d.... e byliście i mało widzieliście

    10.03.2021 16:20
  • B.Warkoczynska (gość)

    Przecież chodzi też w filmie aby oglądnąć ich obyczaje inną kulturę inne krajobrazy.Tez ktoś może powiedzieć że nasz film Klan,czy M jak miłość to szmira😳

    10.03.2021 16:16
  • Zosia (gość)

    Film samo życie a co oglądać politykę? mnie się podoba

    10.03.2021 15:25
  • Barbarela (gość)

    Mnie się podoba.Zachowanie skromnej,ślicznej dziewczynki to cudowny przykład dla naszych dzieci.

    10.03.2021 14:50
  • Gość (gość)

    Pisać aby pisać jak się nie podoba nie oglądać mnie się podoba pozdrawiam nie lubiących

    10.03.2021 14:26
  • Gość (gość)

    Pisać aby pisać jak się nie podoba nie oglądać mnie się podoba pozdrawiam nie lubiących

    10.03.2021 14:26
  • Babcia (gość)

    To tak jak z disco polo wszyscy mówią że to obciach a każdy zna,obłuda.

    10.03.2021 13:21
  • Michał (gość)

    Jak się Pani nie podoba ta 'szmira' to nie musi Pani oglądać...

    10.03.2021 13:15
NowszeStarsze