"Elif" odcinek 935. Kerem nie chce zwlekać! Mówi Parli, że chce się jak najszybciej ożenić! Kiedy ślub? [STRESZCZENIE ODCINKA]

A jednak! Kerem widząc jak Parla wyprowadza się z rezydencji, podejmie decyzję o przyśpieszeniu ślubu! W 935. odcinku poinformuje narzeczoną, że chce się jak najszybciej ożenić! Jak zareaguje Macide? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Elif" odcinek 935. w piątek, 12.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej - nie ma pracy i pieniędzy na jedzenie. W 935. odcinku "Elif" z pomocą przychodzi jednak Asl. Elif (Isabella Damla Güvenilir) odkrywa, że mama ma przed nią tajemnice.

Tak będzie wyglądać suknia ślubna Parli! Kerem oniemieje z wrażenia?Zobacz więcej

W poprzednim odcinku mały Emirhan nie rozumiejąc dziwnego zachowania matki, uciekł do Şafaka (Uğur Özbaği). Jülide (Melis Koç) w 935. odcinku odkrywa, że jej syn zniknął. Jest przerażona, idzie go szukać. Niedługo potem dostrzega chłopca z Safakiem.

Tymczasem Parla (Seyda Bayram) pakuje swoje rzeczy, a w rozmowie z Keremem (Nevzat Can) sugeruje, że sama podjęła decyzję o wyprowadzce. Chłopak mówi jej, że powinni się jak najszybciej pobrać! Hümeyra (Berna Keskin) próbuje odwieść go od tego pomysłu, ale ten nie chce dłużej zwlekać.

Kymet (Ozlem Savas) uważnie obserwuje sytuację w domu i przygotowuje grunt pod swoją intrygę, dyskretnie podburzając domowników przeciwko sobie i zjednując sobie ich względy. Parla jest jej bardzo wdzięczna za pomoc z Macide (Nur Gurkan) i Keremem.

Niedługo potem Hümeyra odkrywa, że rodzina - nie pytając ją o zdanie - wynajęła dla niej ochronę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Stella (gość)

    Popieram Pania Olebe...

    13.03.2021 12:45
  • Stella (gość)

    Opieram P ania Olebe

    13.03.2021 12:44
  • STAN (gość)

    Bardzo dobre seriale,ale akcja toczy się jak flaki z olejem.Mozna oglądać co 10 odcinek i nadal wiesz o co chodzi.

    13.03.2021 10:32
  • Zośka (gość)

    Flaki z olejem

    13.03.2021 07:07
  • Grażyna Oleba. (gość)

    Uważam że serial Elif jest bardzo ciekawy i kto od początku ktoś ogląda to z przyjemnością ogląda.Tylko denerwują mnie te wspomnienia i głupia i brzydka Perła dlaczego Kebab jest taki głupi i nie powie jej iż jej nie kocha tylko jego serce jest zajęte przez Surellę.Ktrzywdzi siebie i ukochaną i mądrą Surellę.

    13.03.2021 00:34
  • zuzanna (gość)

    szkoda czasu na tureckie seriale wszyskie sa o tym samym nudy te same sceny pokazywane wielokrotnie mezczyzni przewaznie sa okrutni maja w jednej rece rozaniec w drugiej rewolwer zastraszone kobiety ktore nie maja prawa spojrzec w oczy mezczyznie szkoda czasu i zycia na tureckie seriale

    12.03.2021 21:47
  • Teresa (gość)

    Piękny i poruszający serial.Oby trwał jak najdłużej.

    12.03.2021 20:21
  • Kjjuuuijjuhhhhhhhhhhu (gość)

    Hhhhuhuuu

    12.03.2021 19:10
  • Yhhuuugyyy (gość)

    Hjjjjjujhhhjjjjjuh

    12.03.2021 19:09
  • Yhhuuugyyy (gość)

    Hjjjjjujhhhjjjjjuh

    12.03.2021 19:09
  • Krystyna (gość)

    Kiedy wreszcie Tarik zostanie ukarany. Mam nadzieję, Humeira go nie przyjmie. Sukcesem serialu byłoby zdemaskowanie poczynań Parli.

    12.03.2021 14:00
  • DD (gość)

    Rozpoczętych parę wątków z życia rodzin i końca nie widać. Pokazują jak zło wygrywa z dobrem. Szkoda pieniędzy na takie filmy.

    12.03.2021 12:48
  • no (gość)

    Od tej ciągłej krytyki Elif już nawet nie chce mi się rzygać, to moim rzygom chce się rzygać!

    11.03.2021 21:57
  • bou (gość)

    Dno i nie chodzi mi o to że to serial turecki.

    11.03.2021 20:55