"Elif" odcinek 936. Macide odbiera przerażającą wiadomość! Tarik grozi najbliższym Hümeyry! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik wysyła do Hümeyry przerażającą wiadomość. Wysuwa żądania i grozi Macide i Keremowi. Co wydarzy się w 936. odcinku "Elif"? Czy Melek znajdzie w końcu pracę? Sprawdź streszczenie tego odcinka!

Multimedia

"Elif" odcinek 936. w poniedziałek, 15.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) jest już wyczerpana. W 936. odcinku "Elif" zemdleje na ulicy z głodu!

Tymczasem Hümeyra (Berna Keskin) otrzymuje kolejny list. Korespondencję odbiera jednak Macide (Nur Gurkan), która z ciekawości otwiera tajemniczą kopertę. W środku znajduje swoje zdjęcie z dziećmi! Dwie twarze - jej i Kerema - są porysowane. To kolejna przerażająca wiadomość od Tarka (Murat Prosçiler)! Mąż Hümeyry żąda od niej pieniędzy, jeśli ich nie otrzyma, zarzeka się, że skrzywdzi jej najbliższych.

Kerem nie chce zwlekać! Mówi Parli, że chce się jak najszybciej ożenić! Kiedy ślub?Zobacz więcej

Elif (Isabella Damla Güvenilir), aby pomóc matce sprzedaje swoje zabawki. Hümeyra zgadza się, aby rodzina zatrudniła dla niej ochroniarza. Alev informuje Jülide (Melis Koç), że przed jej sklepem kręci się nieznajomy mężczyzna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Irena (gość)

    Serial tragiczny nie da się oglądać

    15.03.2021 07:34
  • Moonwalkerjacksona PL. (gość)

    Elif to fajny serial ale mnie nie energia jak na przykład ktoś kogoś dręczy to jest do nie stawienia

    14.03.2021 07:32
  • ro (gość)

    Melek ta nasza mysz kościelna powinna wystąpić po majątek Yusufa, no chyba, że Yusuf jak to prawnik zastrzegł jej to prawo wiedząc, że zdarza się jej zmieniać męża. Humi wcześniej była w bańce (hehe jakby teraz nie była) i myślała tylko o dziecku i jak tu ugłaskać swojego misia Tarika, nawet Macide niewiele ją interesowała, tylko Vildan i Reyhan nie żałowała uwagi : )

    13.03.2021 19:34
  • Marcin (gość)

    Panda jak codziennie odwiedzała Haktanirów to już się panoszyła, przecież Humi mogła by przewidzieć, że będąc żoną Kerema przejmie cały zarząd rezydencją, a kto wie nawet holdingu. Ale najwidoczniej to tolerowała.

    13.03.2021 16:20
  • Andi (gość)

    Ciągle grożby że Cię zabije i taki tam.są to grozby karalne u nas ale u Turków chyba nie nie da sie tego suchać ani oglądac chyba kupie drugi telewiZor bo z domownikami nie da sie dogadac.

    13.03.2021 13:47
  • ciotka Halina co pupę wypina i ciało swe wygina a minę ma jak u Stalina (gość)

    Jeszcze tylko jakieś 230 odcinków. Wytrzymamy.

    13.03.2021 12:54
  • Halina (gość)

    W tej Turcji policja jest nieudolne te wszystkie sekrety i ciągłe patrzenia bohaterów w oczy powtarzanie scen bez końca już nudne akcja żadna aż się nie chce wierzyć że to terażniejsze czasy o naiwności chce się tylko powiedzieć

    13.03.2021 11:33
  • Gość (gość)

    Melek przynajmniej też myśli o córce, a są takie osoby którzy nie myślą nawet o swoich dzieciach, tylko by trzaskali kasą którą jeszcze mają na siebie. Naprzykład Sema przyjaciółka Vildan, czy Alev a nawet Kimet jakby była też w skrajnej biedzie i same wychowywały by dzieci to by wszystkie pieniądze jakie mają wydały na ciuchy i kosmetyki.

    13.03.2021 11:14
  • Maniek (gość)

    Elif miała lepiej u Vildan niż u Melek, bo tamta przynajmniej miała z czego wykarmić tą małą żmijkę. A Melek ta ofiara losu głodzi swoją rodzoną córkę. Już Macide coś nie myśli o szukaniu Melek i tą Elif od Yusufa.

    13.03.2021 10:37
  • Ala (gość)

    Skończcie wreszcie z tą szmirą, bo tego nie da się oglądać!!!! To tylko zaśmieca antenę!!!

    13.03.2021 06:16
  • Jacek (gość)

    Co za podupcony film i niedojdy aktorzy.Dno

    12.03.2021 22:06
  • ro (gość)

    Mogę sobie tylko wyobrazić, że Julide było zwyczajnie wstyd wspominać o takim warchole jak jej były. Jest jasne, że będą z tego kłopoty i jest to błąd Julide, która zarówno dom jak i sklep zawdzięcza Safakowi. Na wesele Alev i Tufana sam bym poszedł, na pewno nie byłoby ziewania, ale oboje to pasożyty i potrzebują żywiciela. Melek już przepraszała Parle za "złe" śniadanie, więc wątpię by ją ustawiła do pionu, tam służka u Haktanirów to jak stonka ziemniaczana. Jedynie Yldiz z racji długiego stażu nikt nie pyskował, ale i niezbyt szanował. Humi obrażona na Pande gdyż teraz kiedy mieszkają razem znajduje Pandę jako rywalkę do zarządzania posiadłością itd., a ona szybko planuje dzieci i wtedy zrobi się tam stosunkowo ciasno. Panicz zaś dziś przeszedł samego siebie, kukold większy niż ten łysy od winnego kuriera.

    12.03.2021 21:38
  • Teresa (gość)

    Ja myślę o przestaniu oglądać bo też mnie denerwuje ten ich honor we wszystkim

    12.03.2021 21:11
  • Kd (gość)

    Pierdolniety jest ten Kerem... A ta satysfakcja Parli nie do zniesienia. Czemu jej wszystko uchodzi z plazem. Jak bym miala taka kokwzanke, yo bym jej jyz nie miala. Z liscia na dowidzenia by dostala

    12.03.2021 18:29
  • Marcin (gość)

    Szkoda, że Julide nie powiedziała od razu Safakowi, że wrócił do niej były podły mąż, zanim Leman i Alev nie uknują intrygi w związku z Tufanem. Tufan i Alev byli by idealną parą oboje są wulgarni i obłudni. Melek jak nie może znaleść pracy to mogła by wrocić do Haktanirów i powiedzieć cała prawdę o sobie i o Elif. Była by też wsparciem dla nowej służki, napewno by ją obroniła przed idiotką Parlą. Z takim silnym charakterem i przy tym co przeszła w życiu to Panda dla niej była by całym gównem. Z dziwiła mnie postawa Humi wobec ożenku Kerema z Pandą, żeby nie spieszył się ze ślubem, a wcześniej tak kibicowała, żeby panicz szybko zwrócił na nią uwagę. Czyżby teraz chciała, żeby był z Sureyą.

    12.03.2021 17:07
  • Melek Simsek-Emiroglu-Üstün-Özer (gość)

    Elif córeczko szybko do domu i nie otwieraj nikomu, a w lodówce masz szczaw i mirabelki.

    12.03.2021 17:02
  • Elif Hafer (gość)

    Hej,tu ja Elif😁cieszę się że moje odcinki wam się podobają.Tak naprawdę mam na imię Yidizz. Pozdrawiam i Dziękuję za dobre opinie. Elif,( Yidizz) Hafer😊

    12.03.2021 15:00
  • Michał (gość)

    Mnie już wkurza ta ciągła hardość Melek...

    12.03.2021 14:23
  • Ktoś na pewno (gość)

    Ja nie mg jak mnie wkurza już tam Melek ona myśli tylko o sobie i o swojej córce a jak czegoś potrzebuje to wykorzystuje tylko inne osoby poza tym na przykład jak ktoś przejdzie koło jej domu a elif jest sama to od razu biegnie i myśli że ten ktoś chce jej zrobić krzywdę ja nie mogę

    12.03.2021 11:57
  • Hope

    W 2021 r. Każdego miesiąca zarabiam ponad 48 650 dolarów online, wykonując bardzo prostą pracę online w domu. Robiąc to w niepełnym wymiarze godzin, udało mi się zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić mi nowy samochód w ciągu zaledwie kilku miesięcy. To jest tak cholernie łatwe, że każdy powinien spróbować ... Zacznij zarabiać pieniądze online już dziś, postępując zgodnie z instrukcjami na tej stronie................................................. == >> 𝚆𝚠𝚠.𝙳𝚘𝚞𝙲𝚊𝚜𝚑.𝙲𝚏