"Elif" odcinek 940. Sedat napastuje Melek w mieszkaniu! Tufan błaga Jülide o wybaczenie. Wróci do niego? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sedat staje się bardzo nachalny i znowu zjawia się w mieszkaniu Melek! Hümeyra nalega, aby Levant zostawił ją w spokoju i zrezygnował z bycia jej ochroniarzem. Sprawdź, co wydarzy się w 940. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 940. w piątek, 19.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) i Elif (Isabella Damla Güvenilir) nie mogą spać spokojnie. Wieczorem w 940. odcinku "Elif" Sedat (Serdar Çakmak) znowu zjawi się w ich mieszkaniu. Natarczywy mężczyzna zacznie namawiać Melek, aby ta spędziła z nim noc! Kiedy mama Elif stanowczo odmówi ten każe im się spakować i wynosić.

Kymet podrzuca Hümeyrze list od Tarika! Tufan obserwuje Şafaka! Co planuje?Zobacz więcej

Macide (Nur Gurkan) tęskni za Elif. Tymczasem Hümeyra (Berna Keskin) ma już dość ochrony Levanta. Ten informuje Kerema (Nevzat Can), że nie może dalej jej pomagać.

Mąż Jülide (Melis Koç) nie daje za wygraną. Odwiedzą ją i błaga o przebaczenie. Kymet (Ozlem Savas) nadal knuje, co zrobić, aby Hümeyra znalazła list Tarika (Murat Prosçiler).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Wszystkich za to łączą duże śniadania z wieloma spodeczkami itd., ale chyba tylko Ci najbogatsi mają podane równie bogate obiady czy kolacje.

  20.03.2021 13:06
 • Maniek (gość)

  Widać, że ludzie bardzo zamożni jak Emiroglu czy Haktanirowie mają domy urządzone w stylu europejskim. herbata w filizance, wnętrze w stylu rokoko bądż w greckim, meble włoskie lub francuskie. Natomiast mniej zamożni ludzie jak Figen ma urządzoną chate w stylu osmańskim, mnóstwo dywanów, obruz jedwabny, taca i wazon miedziany i herbata w szklance. Teraz Haktanirowie sami nakładają sobie, a dawniej to służki im nalewały zupki czy kawki i herbatki.

  19.03.2021 10:17
 • Zbn (gość)

  Ten

  19.03.2021 07:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×