"Elif" odcinek 942. Leman wpada w szał! Chce rozprawić się z Jülide. Levent ratuje Hümeyrę z opresji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 942. odcinek "Elif", w którym Leman dowie się, że Tufan jest mężem Jülide. Zbulwersowana matka Şafaka będzie chciała się pozbyć ukochanej syna. Co wymyśli tym razem? Sprawdź streszczenie odcinka 942. serialu "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 942. we wtorek, 23.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Şafak (Uğur Özbaği) i Jülide (Melis Koç) świetnie się dogadują. Mały Emirhan (Ömer Faruk Çaliskan) chce, aby jego mama była w końcu szczęśliwa. Niestety biologiczny ojciec chłopca, a także Leman i Alev chcą stanąć im na drodze do szczęścia.

"Elif" odcinek 942. Co się wydarzy?

W 942. odcinku "Elif" cała trójka wybierze się na piknik. W tym samym czasie sklep Jülide znowu odwiedzi jej były mąż. Alev zaprosi Tufana (Selim Aygün). Mężczyzna w krzyżowym ogniu pytań Leman (Parla Şenol) wyzna w końcu, że jest mężem Jülide. Kobieta wpadnie w szał.

Hümeyra znajduje list i zdjęcie od Tarika! Melek musi szukać mieszkaniaZobacz więcej

Hümeyra (Berna Keskin) jest w coraz słabszej formie. Na wybrzeżu kręci się jej w głowie. Córka Macide (Nur Gürkan) traci równowagę - w ostatniej chwili ratuje ją Levent. Tymczasem Leman rusza do domu Jülide. Zatrzymuje ją jednak Alev, która sugeruje, że powinny opracować szczegółowy plan pozbycia się dziewczyny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jola (gość)

  JPRD . Wy naprawdę to oglądacie?

  23.03.2021 12:30
 • ro (gość)

  Kimet początkowo mnie intrygowała, ale robi się z niej zwykłe babsko. Po co wplątuję w swoją zemstę Humi czy Kerema, przecież ich zbrodnią jest co najwyżej nieporadność. Figen to smutna pinda, podobna co prawda do Bahriye, ale w szwalni docinki były poniekąd komiczne, a tu w 4 ścianach to podchodzi pod znęcanie. Humi mogła by zlecić odszukanie Reyhan swojemu stróżowi, wtedy ją okrutnie pomówiła, no ale to fantazja. Melek gdyby nie miała Elif to pewnie załamałaby się przy okazji śmierci Meliha i ojca Efruza, a tak musi zagryźć zęby, widać jednak, że potrzeba jej pomoc i obecnie ta szykowana nauczycielka jest jej wielce przydatna. Sule pamiętam, szkoda, że miała taką epizodyczną rolę, Leyla wtedy naprawdę przegięła parola. Tufan zwęszył, że Julide ma sklep i dom plus te jej oczy i wymyślił, że zainwestuje w zestaw stonkowego romantyka tj. kwiatki, czekoladki & guma.

  22.03.2021 22:01
 • NIE mogę (gość)

  Ale pierdoły i jeszcze do tego komentarze z księżyca wzięte.

  22.03.2021 21:16
 • Maniek (gość)

  A rozśmieszyło mnie jak były mąż Julide z awanturnika przerobił się na romantycznego Gigi Amarozo, prosząc ją o wybaczenie. Ale miałem gnicie dziś.

  22.03.2021 20:24
 • Maniek (gość)

  Tak jest Melek to silna babka, nie da sobie w kasze dmuchać. Reyhan jak by była upakarzana przez Figen to po drugim dniu pracy zwiała by i do tego jeszcze by płakała tak jak przed Pandą. A Melek to wytarga jej wszystko. Zdaje mi sie, że ten dom, który Melek wynajmuje to tak jak dom Sule, przyjaciólki Leyli. Te same meble, ta sama kofiguracja, urzadzony dom we wnątrz i zewnątrz tak samo.

  22.03.2021 20:21
 • Marcin (gość)

  Czuje, że tą służką jak nie Panda to Kimet będzie gardzić. Za kogo ona tam się uważa przecież jest gościem a nie panią domu. Poza tym z tego co sie orientuje to ona nie jest bogaczką, a zachowuje się jak rozkapryszona paniusia. A mimo problemów finansowych lepiej wygląda niż bogata Macide, jest wypindrzona i lepiej ubrana. Ta nowa służka jest rzeczywiście niekompetentna, ale to nie znaczy, że można nią pomiatać. Ciekawe czy do Yildyz i Vildan by się też tak odnosiła bo są służkami, mimo, że mają dłuższy staż. Dobrze, że przyjdzie Melek do pracy w rezydencji to stanie w obronie tej służki i załatwi Pandę i Kimet tak jak zrobi to Figen za to, że przez dłuższy czas ją upakarzała. To, że Melek przepraszała Pandę ze śniadaniem dlatego, że sie raz do niej rzuciła, ale jak wiele razy Panda bedzie ją tak traktować to napewno ustawi ja do pionu. Dobrze, że sie tak stało, że Humi została oszukana przez silne osoby jak Tarik i Rana to dzieki temu zrozumiała, że nie poniewiera się słabszymi i dlatego jest teraz ludzka dla służki.

  22.03.2021 17:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×