"Elif" odcinek 943. Sedat wyrzuca Melek z mieszkania! Asli rusza na ratunek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek musi opuścić mieszkanie Sedata! W 943. odcinku "Elif" z pomocą przyjdzie jednak nauczycielka Elif, która dla nachalnego właściciela będzie miała "niespodziankę". Co się wydarzy? Streszczenie odcinak 943. "Elif" znajdziesz poniżej!

Multimedia

"Elif" odcinek 943. w środę, 24.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Hümeyra (Berna Keskin) nadal rozmyśla o Levancie. Poranek w domu Melek (Selin Sezgin) nie należy do najprzyjemniejszych. Po tym, jak mama Elif (Isabella Damla Güvenilir) odrzuciła zaloty Sedata (Serdar Çakmak), mężczyzna robi wszystko, aby pozbyć się ich z mieszkania. W 943. odcinku "Elif" Sedat wiesza ogłoszenie w taki sposób, aby ograniczał dopływ światła. Melek nic z tym nie może zrobić - bez dowodu tożsamości ma związane ręce.

Leman chce rozprawić się z Jülide. Levent ratuje Hümeyrę z opresji!Zobacz więcej

Tymczasem w rezydencji Macide (Nur Gurkan), Kerem (Nevzat Can), Kymet (Ozlem Savas) i Hümeyra debatują o sprawach firmy. Tej ostatniej głowę zaprząta jednak ochroniarz.

Sedat nadal nie daje za wygraną - nachodzi wieczorem Melek i informuje ją, że znalazł już nowego najemcę. Kobieta musi się natychmiast wyprowadzić! Wtedy w drzwiach staje nauczycielka Elif, która informuje wszystkich, że to ona wynajęła mieszkanie.

Oszukany mężczyzna zapowiada, że pozwie Asli (Ece Baliç) i będzie uprzykrzał życie Melek i Elif. Jak to się skończy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Izka (gość)

  Ale serial "Moda na sukces" ma też swoje plusy, że do służek odnoszą się z szacunkiem. Natomiast w serialu "Elif" gardzi się służkami. Ja zupełnie nie rozumiem tych ludzi w tym filmie dlaczego bogacze dokuczają swoim służkom, przecież to są zwykli ludzie, którzy chcą uczciwie zarobić pieniądze. Szkoda, że ta przebiegła bestia Tarik nie trafił do pracy jako kierowca bogaczy albo ogrodnik, miałabym z tego satysfakcje jak nim pomiatają i docenił by wtedy rolę członka rodziny bogaczy i by ich szanował.

  24.03.2021 09:54
 • Ela (gość)

  Nie oglądam tego serialu ale inni ludzie którym się podoba i mają czas to czemu nie.

  24.03.2021 09:18
 • Poul (gość)

  Jedna osoba w komentarzach zadała pytanie Jak można oglądać taki film? Odpowiem panu/pani na to pytanie. Wolę oględać ten serial niż Modę na sukces. Bynajmniej w tym filmie nie ma idiotycznych ( kazirodczych) relacji między rodziną.

  23.03.2021 22:12
 • ro (gość)

  W Ameryce są krewni Elif, Selim zapowiedział w liście do Veysela, że po leczeniu wróci do Turcji szukać Elif i Melek, to ich jedyna rodzina, Macide to 7 woda po kisielu. Fiden chyba nosi obrączkę, wiec pewnie to mąż ich utrzymuje i spędza całe dni w pracy, żeby się nią nie zatruć. Choć może już po chłopie tak jak po mężu Leman.

  23.03.2021 19:36
 • Gość (gość)

  Elif to durny serial dla naiwnych. Jak można oglądać takiego tasiemca z uslimaczona dziewczynką ?

  23.03.2021 19:28
 • Marcin (gość)

  Myslę, że Kerem zaimponuje Asli bo jest dobrym, odpowiedzialnym i przystojnym mężczyzną, natomiast jemu spodoba się ona bo jest piękna i inteligentna tak jak Sureya i pomocna tak jak Reyhan i w przeciwieństwie do Pandy taktowna. Czemu Melek miała by szukać pomocy w obcym kraju. Ciekawe z czego żyje Figen nie pracując, a nie wyglada, żeby była na emeryturze, bo jest jeszcze za młoda.

  23.03.2021 18:02
 • ro (gość)

  Sympatia Asli uważam za przerysowaną, no ale widać to taki anioł 1 na 10000, na którego zasługuje i potrzebuje Melek i Elif w obecnym położeniu. Tak jak wcześniej Julide pomogła im, a los jej oddał, bo Ojciec widział to w ukryciu. Ciekawe czym takim w przyszłości Asli zaimponuje Kerem, od dawna panicz nie śmiga na motorze, czyżby za mocno kojarzył mu się z Reyhan? Melek pamiętam kiedyś wydała posiłek dla głodnych dzieci jak miała bistro i chyba tyle z dobroczynności. Ten łepek od bajgli dziś to był Haki co z Elif chodził do szkoły i Yusuf miał go adoptować. Po co Fidel codziennie pani do sprzątania, ano żeby się dowartościować. Melek chyba miała chęć coś zwędzić, bo długo wietrzyła lodówkę, no ale kto jej kazał piec tyle ciastek, mogła też choćby zastawić obrączkę lub zadzwonić do USA po pomoc.

  23.03.2021 17:22
 • Gość (gość)

  Figen jest gorsza od Pandy, bo ona to przynajmniej wyżywa się na służkach jak z czegoś jest niezadowolona rzeczywiście albo pod wpływem emocji bo nie udaje jej się zdobyć względów Kerema a tamta to z permedytacją, żeby czerpać przyjemność z poniżania biednych i słabych.

  23.03.2021 17:03
 • Maniek (gość)

  Asli z urody to mi przypomina Sureyę, a z charakteru Reyhan, troszczy się o Elif szczerze jak o swojego członka rodziny, natomiast Sureya na pokaz. Trudno się dziwć, skoro Asli i Reyhan mieli też cieżkie życie jak Elif, to chcą dać jej oparcia, a Sureya mimo, że była córką służki to miała u Haktanirów jak pączuś w maśle, to przywoził ją szofer do szkoły i opłacano jej edukacje tak jak paniczowi, a potem polowała na Kerema, bo była przyzwyczajona do luksusu, które zaznała w dzieciństwie. Głupia Leman wpadła w panikę tak jak by jej syn umarł tylko dlatego, że zakochał się w tej rzekomej żmiji Julide choć ona jest miła i nawet wyglada na nią. Już ten jednokomórkowiec Alev przy tej ciotce myśli, przynajmniej nie działa emocjonalnie i potrafi wszystko pomału zaplanować. I słusznie bo działając impulsywnie nic w życiu nie osiągniesz. Zastanawiam się po co Figen potrzebna jest służka skoro nie pracuje tylko całymi siedzi w domu, to mogła by sama zająć się domem. Dobrze by jej to zrobiło, bo z nudów fiksuje i ma różne dziwactwa. To nie fair, że to babsko sama jest w domu a ma pełną lodówkę żarcia, a Melek ma jeszcze córkę do wykarmienia i ma pustą lodowkę. Na jej miejscu podpierdzieliłbym jej żarcie jako odszkodowanie za upakarzanie.

  23.03.2021 15:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×