"Elif" odcinek 945. Rana przejmuje udziały Hümeyry w firmie! Córka Macide chce ze sobą skończyć! Dojdzie do najgorszego? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed widzami ciąg dalszy spotkania w holdingu. W 945.odcinku "Elif" do biura wkroczy niespodziewanie Rana. Kochanka Tarika wyprowadzi z Hümeyrę z równowagi. Co się wydarzy? Czy ochroniarz Hümeyry ja uratuje? Zobacz streszczenie 954. odcinka "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 945. w piątek, 26.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Spotkanie w holdingu przebiega w miłej rodzinnej atmosferze. Niespodziewanie w 945. odcinku "Elif" przerywa je pojawienie się Rany (Yıldız Asyalı), która oświadcza, że przejęła udziały Hümeyry (Berna Keskin).

Wszyscy są w szoku, pomiędzy Keremem (Nevzat Can) a Raną dochodzi do ostrej wymiany zdań, a załamana Hümeyra wybiega ze spotkania. Jej śladem rusza Levent (Cem Kılıç). Tymczasem w domu Kymet (Ozlem Savas) uczy Parlę (Seyda Bayram) gotować i radzi, jak wkupić się w łaski Haktanrów.

Tufan robi Jülide scenę zazdrości. Mahir przekonuje wszystkich o okrucieństwie HaktanirówZobacz więcej

Macide (Nur Gurkan) jest zrozpaczona nagłym zniknięciem córki. Obawia się, że Hümeyra coś sobie zrobi. Levent odnajduje Hümeyrę na skraju urwiska i odwozi do domu. Wszyscy są pod wrażeniem ostatnich wydarzeń. Mahir (Fatih Ayhan) po raz kolejny tłumi skrupuły Akna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Goha (gość)

  Z tego co sie orientuje to Haktanirowie chyba będa na skaraju bankructwa. Szkoda, że w tym czasie akurat Asli będzie z Keremem, bo to jest złota dziewczyna prawie jak Reyhan, jest szczera, pomocna i bezinteresowna, nie miała łatwego dzieciństwa i zasługuje na bogatego faceta. Natomiast Panda i Sureya kochały Kerema jako panicza, jak by sie stał żebrakiem to z pewnością by się w nim odkochały. Bóg zesłał Yusufa dla Emiroglu w nagrode za to, że mimo swoich problemów zaopiekowali się Inci porzuconą przez jej rodzinę.

  28.03.2021 10:55
 • ro (gość)

  Prawnik kłamał, ale jednocześnie mówił Humi, że nie musi podpisywać, a ta się uniosła jak to Haktarynówna. Np. kiedyś Tarik pochwalił cerę Filiz i tak się rodzą plotki u takich pleciug zakładowych. Emiroglu po bankructwie wylądowali i to po znajomości w zapuszczonym domu Bahriye i dopóki Melek nie zaczęła kręcić z Yusufem to mieli problem. Selim nie ze swojej winy stracił szybko posadę taksówkarza, której nota bene nie polecałbym Keremowi, bo ostatnio mało nie wjechał w Leventa. Pani Macide ma kłopoty ze zdrowiem i wątpliwe, aby była w stanie samodzielnie prowadzić dom, Humi raczej ma 2 lewe ręce, a Asli trzeba zwyczajnie życzyć więcej szczęścia, bo na nie zasługuje.

  28.03.2021 00:00
 • Marcin (gość)

  Ale to były dokumenty napisane w języku prawniczym, a ten język nie jest zrozumiały dla nie prawników i od wyjasniania są właśnie fachowcy, a on właśnie ją oszukał. Szkoda, że w gabinecie nie było kamery, to byłby dowód, że jej prawnik nakłonił ją do podpisu, a tak to kicha. Dlaczego Tarik miałby podrywać dwie smarkule, woli dojrzalsze kobiety jak Rana. Mustafę mógłby zastąpic ten koleś, który dla Macide szuka Elif i Melek (Serce). Macide jest zbyt dumna, żeby żenić i wydawać dzieci dla posagu. W razie bankructwa Haktanirowie szybko by się przystosowali do normalnej albo biedniejszej rzeczywistości tak jak Emirolu. Kerem załapał by się na taksówkarza i jego przyszła żona Asli załapała by się do jakieś roboty, Macide by pichciła w kuchni jak Aliye podobno świetnie gotuje. Tak więc tak jak Kimet mówiła dla Pandy, że mimo że są bogaci to mają swoją tradycję, żeby ich przyszła synowa umiała prowadzić dom i zwiazku z tym jak by zbiednieli to doskonale by sobie poradzili bez służek.

  27.03.2021 17:06
 • ro (gość)

  Niestety podpis Humi był autentyczny, a ona jako osoba z wyższym wykształceniem zobowiązana jest wiedzieć, że należy czytać dokumenty. Rana kupiła akcje od Tarika, a on jako mąż mógł je otrzymać od żony jako prezent. Filiz i Birce to jednak plotkary, mogę sobie tylko wyobrazić jak z Sureyą przy reddsie palą faje i wymyślają jak to Tarik je bajerował, ale one odmówiły, bo porządne dziewczyny. Pani Macide ma przeczucia, ale nic ponadto, dopóki nie znajdzie nowego Mustafy to będzie bieda, trudno mi sobie wyobrazić, że Melek stawi czoła Kimet. Panda to konformistka i jakby naprawdę miała rozkochać Kerema to by po rezydencji śmigała choćby i w stroju myszki Mickey. Ciekawe czy teraz jak holding zapewne podupadnie to czy pani Macide spojrzy na Parle i jej posag nieco życzliwiej.

  26.03.2021 22:39
 • Marcin (gość)

  Haktanirowie teraz powinni dociec jak Rana przyjeła udziały Humi. Powinni się domyśleć, że Tarik przekupił ich prawnika i oskarżyć go o złamanie etyki zawodu i wtedy i Rane wzieli by za dupe, że nielegalnie kupiła akcje i w ten sposób by odzyskała swoje udziały. Birce i Filiz powinni uważać z obgadywaniem tej lisicy, bo jak usłyszy to będa mieli u niej przerąbane do końca, przecież ona jest też ich szefem. Rana już wcześniej wbudzała u Macide podejrzenie, szkoda, że nie uczuliła na to Humi, wtedy byłaby ostrożniejsza i nie doszło by do tej tragedi. Panda to radykalna feministka, nie ulega facetom tylko nimi rządzi, widać, że Kimet jest bliższa jej niż matka, zna jej sekrety i doradzi jej we wszystkim. Już nie mogę się doczekać jak Kerem będzie z Asli, chciałbym zobaczyć jak zareaguje Panda na ich związek i jaką ripostę będzie miała Asli, mam nadzieje, że będzie to komiczne jak w przypadku kłótni z Sureyą.

  26.03.2021 16:35
 • ro (gość)

  Tak boi się, ale przecież Safak postawił się matce i ogólnie zrobił dla nich wiele, więc to nieroztropne ze strony Julide. Było widać, że Rana ogólnie się ukrywa się i to nie tylko za ciemnymi okularami, ta lisica zna bezpieczne ścieżki. Humi faktycznie chyba stanie się taką aktywną osobą, chociaż może się zrazić do holdingu przez obecność Rany, ale przynajmniej będzie codziennie randkować z bodyguardem. Z Pandą niech lepiej nikt nie zaczyna, bo wszyscy skończą w UK, a tam ani słońca ani bajgli tylko Sureya cykająca foty na tindera.

  25.03.2021 23:19
 • Goha (gość)

  Julide wstydzi sie powiedzieć Safakowi o byłym mężu łajdaku, bo boji się, że ją zostawi, a ona go bardzo kocha. Zastanawia mnie tylko dlaczego Tarik nie nasyła swoich ludzi na Ranę, przecież to ona oskubała go ze wszystkiego i wsadziła go do pudła. Szkoda, że Humi po wzornictwie nie zasiadła za sterami prezesa tylko przekazała to tej swojej przebiegłej besti. To było by ciekawe dla niej zajęcie, przeciez interesuje się modą jest zawsze elegancka, to napewno miała by wiele ciekawych pomysłów aby rozwinąć tą branżę odzieżową. Dobrze by jej to zrobiło, bo z nudów zaczeła fiksowac i mieć dziwne zechcianki. Ciekawe kim ten stażysta jest dla Mahira i co oni kombinują. Szkoda, że Pandy nie będzie, bo w razie czego jak by się czepiała Birce za projekty to ona miała by wtedy na nią ripostę. Miałabym wtedy gnicie jak Birce jedzie po Pandzie.

  25.03.2021 21:21
 • Teresa (gość)

  Kocham ten serial i moja rodzina także.Oby trwał jak najdłużej.Prosimy o więcej takich seriali.Malkontenci w trakcie emisji serialu niech idą na spacer.

  25.03.2021 20:58
 • ro (gość)

  W ten sposób Pandzia przynajmniej nie blokuje komuś zdolnemu etatu jak Sureya, która de facto dodatkowo odciągała od pracy Birce. U Kimet nie widać jakiejkolwiek sympatii, ciężko ją ocenić, ale z twarzy raczej przebiegła i wredna postać. Julide zaczyna mnie irytować, czuć że Tufan wyładuje się na Safaku, na co ona czeka. Są takie "kobiety", które lubią kiedy dwóch o nią walczy..

  25.03.2021 20:48
 • Goha (gość)

  Panda bardziej pasuje do holdingu niż do kuchni. Świetnie by się nadawała do branży odzieżowej, przecież to jest jej hobby czyli ciuchy. Dobrze, że Kimet bedzie ją uczyć gotować, to odciąży służkę i nie będzie myśleć o bzdurach jak Sureya. Szkoda, że dla Vildan nie trafiła się Kimet to była by dla niej wybawieniem i nie musiała by dodatkowo ją obsługiwać jak Sureyę. Kimet może ma swoje wady, ale przynajmniej nie będzie pasożytować na Haktanirach jak Sureya. Zdziwiło mnie zaskoczenie Kimet, że ojciec Pandy ma firmy, czyżby nie wiedziała, że narzeczona Kerema pochodzi z bogataj rodziny.

  25.03.2021 16:27
 • Elka elka (gość)

  Oglądam te seriale bo wolę to jak te kurewstwo Hotelu ParDise czy jak tam Ale cały czas czekam na dokonczenie ROZDARTEGO SERCA ktore przerwano ni stąd ni zowąd Może się doczekam ..

  25.03.2021 15:49
 • Michał (gość)

  Lepsze od tych bzdur były seriale Grzech Fatmagul i Tylko z Tobą.

  25.03.2021 14:44
 • Henia (gość)

  Nie puszczajcie tych bzdur ,w zamian za to ,,Wspaniałe stulecie,,to jest ładny serial i warty obejrzenia.

  24.03.2021 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×