"Elif" odcinek 946. Elif idzie do szkoły. Figen wątpi w uczciwość Melek. Będzie ją sprawdzać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 946. odcinku "Elif" dziewczynka w końcu pójdzie do szkoły. Będzie z tego powodu przeszczęśliwa. Niestety jej mama Melek, będzie musiała z godnością znosić krytykę Figen. Ta wątpiąc w jej uczciwość, zacznie ją sprawdzać. Co wymyśli pani Figen? Zobacz streszczenie 946. odcinka serialu "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 946. w poniedziałek, 29.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif w 956. odcinku jest podekscytowana rozpoczęciem nauki w szkole. Melek (Selin Sezgin) jest niezmiernie wdzięczna Asl za pomoc i wsparcie. Kerem (Nevzat Can), ze względu na Hümeyrę (Berna Keskin), postanawia zrezygnować z wkroczenia do sektora tekstylnego. Planuje zorganizować zebranie w holdingu i obwieścić pracownikom swoją decyzję. Macide (Nur Gurkan) wspiera syna w trudnych chwilach.

Odmieniona Parla w nowych odcinkach. Seyda Bayram nie przypomina już siebie samej?Zobacz więcej

Tymczasem Parla (Seyda Bayram) jest oburzona decyzją narzeczonego. Kymet (Ozlem Savas) radzi jej, żeby okazywała jednak Keremowi wsparcie i zrozumienie. Figen źle traktuje Melek. Ta jednak wie, że nie może stracić pracy, więc pokornie znosi obelgi. Tymczasem Figen po rozmowie z przyjaciółką, która została okradziona, postanawia sprawdzić, czy Melek jest uczciwa.

Co wymyśliła kobieta, u której sprząta matka Elif?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  No, no ciekawa hipoteza. Zakładając że Kimet chce zaszkodzić Haktanirom, to w jednym narożniku kopaczka złota Sureya, a w drugim dziana Parla dająca się podpuszczać. Ciężki orzech by miała, ale faktycznie trzymając z Pandą może coś ugrać. Heh w serialach tureckich jak chce się mieć dobrą partię, to trzeba jej niby nie chcieć, bo jak będziesz bezpośredni jak Panda to pogardzą tobą. W rzeczywistości jest chyba jednak odwrotnie. W sumie jest trochę nowych bohaterów, ale nie mam jeszcze swojego faworyta, no Asli jest z kosmosu to się nie liczy.

  28.03.2021 22:52
 • Maniek (gość)

  Szkoda, że nie było Kimet jak była Sureya, ta z pewnością by jej wypominała, że jest pasożytem u Haktanirów i ochrzaniła by ją, że nawet nie zabierze swojej szklanki z ogródka. Nie szczypała by się na pewno jak do służki miała uwagę, że nie umie pracować to tym bardziej do tej leniwej pijawki córki służki. Dzięki temu Panda nie musiała by wynajmować aktora i nie doszło by do wypadku. Kimet pomogła by jej odsunąć Sureye od panicza.

  28.03.2021 16:02
 • Goha (gość)

  Tarik zamiast szukać bogatej żony, powinien załapać się na strażnika więziennego. Mógłby się znęcać nad więźniami do oporu, ma do tego smykałkę i lubił by to robić, przecież jest sadystą.

  27.03.2021 21:29
 • Maniek (gość)

  A najlepsze to było jak pracownicy na korytarzu pierwszy raz widząc Rane patrzyli na nią z pogardą.

  27.03.2021 20:35
 • STANLEY (gość)

  A kto Ci każe oglądać?Jak się nie podoba to można przełączyć na inny kanał.

  27.03.2021 17:54
 • Olo (gość)

  Skończcie wreszcie z tym gniotem bo żygać patrząc na to!!!!!

  27.03.2021 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×