"Elif" odcinek 947. Elif i Melek znowu muszą uciekać! Rana grozi Keremowi! Chce zniszczyć firmę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W "Elif" dużo się dzieje. W 947. odcinku dziewczynka i jej mama znowu znajdą się w niebezpieczeństwie - tak przynajmniej będą sądzić. Kerem pokłóci się z Raną, która została nowym udziałowcem w firmie.

Multimedia

"Elif" odcinek 947. we wtorek, 29.03.2021 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Choć wszyscy starają się to ukryć, Hümeyra (Berna Keskin) w 947. odcinku "Elif" dowiaduje się, że Kerem (Nevzat Can) rezygnuje z rozszerzenia działalności firmy. Z początku obwinia się i jest przygnębiona, lecz po budującej rozmowie z Leventem postanawia się nie załamywać. Asl gubi klucze do domu i spędza wieczór w domu Melek. Gdy Melek (Selin Sezgin) wybiera się z Elif na zakupy, do ich domu przychodzi człowiek Macide (Nur Gurkan). Pyta Asl o Sere pokazując jej zdjęcie Melek i Elif.

Odmieniona Parla w nowych odcinkach. Seyda Bayram nie przypomina już siebie samej?Zobacz więcej

Dziewczyna jest zdezorientowana. Mówi mu, że nikt taki tu nie mieszka. Melek i Elif widzą mężczyznę z daleka. Przekonane, że to człowiek Tarka (Murat Prosçiler) - uciekają. Mahir dowiaduje się od Kerema, że Rana (Yıldız Asyalı) przejęła udziały nieuczciwie.

Choć zapewnia Kerema o swojej lojalności, nadal nie jest przekonany, po czyjej stanąć stronie. Tymczasem Rana i Kerem rozmawiają o przyszłości firmy. Kochanka Tarika grozi Haktanirowi!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Alicja (gość)

  Piękne stroje. Wyposażenie wnętrz ładna obsada aktorów. Szacunek Syna i Córki do Matki

  30.03.2021 22:24
 • Michał (gość)

  Figen Stara Ty prukwo Sprzątaj i gotuj a Nie Dręczysz Melek obowiązkami

  30.03.2021 06:53
 • Gość (gość)

  Melek nie chce, żeby Elif podzieliła jej losu, żeby finansowo była zależna od facetów ani harowała na niego jak ona na Veysela. Melek nie była całkiem samodzielna bo nie miała żadnego wykształcenia to musiała liczyć na pomoc Kenana i Yusufa i dlatego walczy o to, żeby Elif miała wyższe wykształcenie. I to marzenie jej się spełni bo będzie miała spadek po Macide plus jeszcze kasa przyszłego jej męża Mahira. A Birce nie jest protegowaną Yunusa tylko jego podwładną, to prawda, że Rana nienawidzii Yunusa, bo według niej panoszył się w firmie, a jej się to nie godziło bo ona dyrektorka, wyższa hierarcha w holdingu, a jakiś projektant będzie wydawał jej polecenia i od tamtej pory Birce płaci za błędy swojego przełożonego. A Melek nie miała głowy do wstawienia nowego zamku w plecaku Elif, bo jest zmęczona po pracy, to jeszcze musi nakarmić Elif, zrobić zakupy i myślec jak nie dać się złapać rzekomemu człowiekowi Tarika.

  29.03.2021 21:28
 • Wanda (gość)

  RO Ty masz imię? Te Twoje wypociny to istna głupota, pisać takie bzdety to tylko imbecyl potrafi. Czas zacząć myśleć, bo na rozum już za późno!

  29.03.2021 20:16
 • ro (gość)

  Panda dziś wtryniła się na krzesło Humi co tylko ją dobiło. Melek wrednej babie kuraka przyprawi, ale swojej córeczce jako biegła krawcowa nie mogła wszyć zamka? Elif po 1 dniu szkoły, kiedy to tak naprawdę wuja się uczy już mogłaby przeskoczyć klasę? Musi jednak uważać na w-f, żeby się nie wywracać w czasie biegu jak to ma w zwyczaju. Melek to marzycielka, nawija małej o studiach tak jakby już miała odłożone 100 tys. na jej dalszą edukację. Mówi Elif o byciu samodzielnym, a sama miała już trójkę mężów, obłęd. Niech Veysel, Kenan i Yusuf nad nimi czuwają. Birce to protegowana nielubianego przez Rane Yunusa, teraz może się na niej wyżyć. Asli tak kasuje wszystkie kobiety jakie były nawet Reyhan na ten moment, taka postać akurat na finał żyli długo i szczęśliwie.

  29.03.2021 17:38
 • Maniek (gość)

  Może Sureya jest poszukiwaczką złota, ale w przeciwieństwie do Pandy jest inteligentna i taktowna. Jak by została żoną Kerema to z pewnością odnosiła by się z szacunkiem do służek. Jak był początek 4 sezonu i zobaczyłam plakat 5 sezonu to myślałam, że Asli z wyglądu to Reyhan po metamorfozie. Dla Elif Asli to jest nowa Reyhan, natomiast dla Kerema nowa Sureyą.

  29.03.2021 15:54
 • Maniek (gość)

  Dlaczego Rana kazała Birce sprzątać jej gabinet, czyżby usłyszała jak ją obgaduje. Melek powinna zawiadomić Figen, że się kurczak przypalił, a ta się wzieła za przygotowywanie. Przecież ma tylko obowiązek sprzatać, ale jak to Melek zawsze się pcha na afisz, a potem będzie się dziwiła, że Figen zleci jej dodatkowo obsługe gości. Jak widzi, że jest taka wyrywna to co jej szkodzi dołożyć dodatkowych obowiązków.

  29.03.2021 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×