"Elif" odcinek 949. Şafak chce oświadczyć się Jülide! Kerem zaprasza Mahira na kolację. Prawda wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 949. odcinek "Elif". Melek jest już zmęczona tym, że musi ciągle uciekać. Postanawia wrócić z córką do domu i opowiedzieć Asl swoją historię. Şafak chce oświadczyć się Jülide! Jego rozmowę podsłuchuje Alev. Co się wydarzy? Zobacz streszczenie kolejnego odcinka "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 949. w czwartek, 1.04.2021, o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Asl zamierza zgłosić zaginięcie Melek policji. Kiedy funkcjonariusz informuje ją, że kobieta, której szuka nie żyje i zamierza wziąć od Asl zeznania w tej sprawie, zdezorientowana dziewczyna wymyka się z posterunku. Melek przegania napastnika i decyduje się wrócić do domu. Chociaż jest przekonana, że razem z Elif są poszukiwane przez ludzi Tarika, postanawia przestać uciekać.

Melek i Elif trafiają do obskurnego miejsca! Hümeyra zmienia zdanie w kwestii Rany? Zobacz więcej

Kerem podpisuje umowę z Raną. Prace w dziale odzieżowym zostają wznowione. Rana triumfuje, ale Mahir jest ostrożniejszy w ocenie sytuacji. Melek opowiada Asl swoją historię. Alev podsłuchuje rozmowę Şafaka i odkrywa, że mężczyzna zamierza oświadczyć się Jülide. Dziewczyna postanawia wykorzystać Tufana i skłócić ze sobą zakochanych. Haktanrowie zapraszają na kolację pana Mahira.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Odmieniona Parla w nowych odcinkach. Seyda Bayram nie przypomina już siebie samej?Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • John (gość)

  A ja sram na Ranę tak jak JANDA

  01.04.2021 11:05
 • Gosc (gość)

  Ten serial ciągnie jak flaki z olejem ! Zaczyna mi to działać na nerwy ! 😤

  01.04.2021 06:24
 • Goha (gość)

  Ale ona wykorzystała uczucie Umita nie dla pieniędzy tylko, żeby siedział w jej brudach jak Gonca. Uważam, że wykorzystywanie czyjiś uczuć dla kasy i władzy jest gorsze niż do własnych brudów.

  31.03.2021 21:56
 • ro (gość)

  Panda kiedyś kropnęła, że Humi nie zalicza się już do młodych jak ona. Rana chytrze zabiegała o relacje z Humi, mieniła się kobietą sukcesu, równolatka. Lisica opowiadała niby to o Cemie, a Humi o Tariku, jadali kolacje, często schlebiała Haktanerównie, która była łasa komplementów, bo tych żałowało jej otoczenie. Panda zaś była/jest monotematyczna "gdzie jest Keram?". Arzu wykorzystała za to uczucie Umita. Vildan w sumie nie udupiła Tarika, poległ bo związał się z wampem.

  31.03.2021 20:38
 • Goha (gość)

  Tarik był gorszy od Arzu. Bo ta przynajmniej była inteligentniejsza i miała umiar w czynieniu zła. Po pierwsze jak by straciła majątek to sama by najpierw próbowała zdobyć może po trupach do celu a nie grając na uczuciach facetów tak jak on na Humi czy Rana na nim. Po drugie jak chciała żeby Gonca brała udział w jej brudach to ją podpuściła a nie tak jak on od razu groził Vildan. Nic dziwnego, że policji nie udało się złapać jej tak jak jego.

  31.03.2021 19:59
 • Marcin (gość)

  Zastanawia mnie tylko dlaczego Humi jak podejrzewała, że Tarik ją zdradza to się zwierzała Ranie a nie Pandzie. Co prawda Parla nie jest zbyt inteligantna ale też by jej doradziła jak odkryć zdradę i przy tym też nie wykorzystała sytuacji dla siebie, żeby jej zaszkodzić tak jak Rana

  31.03.2021 17:08
 • Maniek (gość)

  Rana to taka psychloka jak Tarik. Zamiast cieszyć, że osiągneła już cel i skupić się na rozwoju firmy, to tylko myśli komu by szpile wbić. Zawsze jej mało aby tylko bawić się w idiotyczne gierki, mimo że wygrała. Sama na siłe szuka wrogów. Seriale tureckie, rzeczywiście są wzorowane na latynowskich telenowelach, jak sama dziś Alev się przyznała, że trzeba uknuć taką intrygę jak w serialach brazylijskich, to widać że ona oglada nie tylko rodzime seriale ale i zagraniczne.

  31.03.2021 16:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×