"Elif" odcinek 954. Tarik chce się widzieć z Hümeyrą! Jego człowiek włamuje się do rezydencji [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Macide jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tarik nawet siedząc w więzieniu nie daje im o sobie zapomnieć. W 954. odcinku "Elif" jego człowiek wkroczy na teren rezydencji. Hümeyra otrzyma dziwny telefon. Zobacz streszczenie kolejnego odcinka "Elif".

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 954. W PIĄTEK, 9.04.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA

Macide szuka Elif i Melek. W 954. odcinku "Elif" okazuje się, że tajemniczy mężczyzna pracuje właśnie dla niej. Niestety matka z córką znowu znikają im z oczu, Arif ratuje Macide spod kół pędzącego samochodu.

Mroczna przeszłość Levanta wychodzi na jaw! Hümeyra jest w szokuZobacz więcej

Tymczasem Hümeyra (Berna Keskin) odbiera telefon od nieznajomego. Tarik chce, żeby żona odwiedziła go w więzieniu! Dyrektor szkoły przyłapuje Elif i Asli razem. Mężczyzna informuje dziewczynkę, że nie chce jej więcej widzieć. Ostrzega Asli, że jeśli znowu przyprowadzi ją do szkoły, straci pracę. Bandyta od Tarika włamuje się na teren rezydencji w stroju robotnika. Przyłapuje go Levant...

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Odmieniona Parla w nowych odcinkach. Seyda Bayram nie przypomina już siebie samej?Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • Maniek (gość)

  Widać, że każdego faceta Julide przyciąga swoimi jasnymi i wielkimi oczami. Szkoda, że Reyhan tuż przed odejściem nie wytargnęła niczego Pandzie tak jak Melek dla Figen.

  10.04.2021 21:10
 • ro (gość)

  Elif i tak przewyższa poziom obecnej klasy, więc wystarczy że Asli załatwi jej promocję do 5 albo od razu do 6 klasy. To ważne, bo kiedyś przecież Elif ma zamiar ukończyć studia pedagogiczne. W holdingu raczej nie zatrudnią Melek bez dowodu, więc i łapówka zbędna, no ale za to Asli się należy bomboniera. Kurczę, dobry dziś był ten gazownik z wąsem na Super Mario, normalnie przebił Leventa z gitarą.

  09.04.2021 21:19
 • Maniek (gość)

  Szkoda, że Melek jak chciała zapisać Elif bez jej dowodu tożsamości, to nie pracowała wtedy jako szwczka. Bo stać ją było by przekupić dyrektora. Dała by mu stówe albo dwie.

  09.04.2021 16:27
 • Gość (gość)

  Asli zamiast potajemnie przyprowadzać Elif do szkoły to mogłaby ją w domu nauczać i nie straciła by wtedy posady nauczycielskiej. Elif w czwartej klasie a wszystkiego naucza jeden nauczyciel, czyżby w tureckich szkołach nie było przedmiotowców. Dziwie się, że Leyla psychopatka uczyła dzieci, bałabym posłać swoje dzieci do takiej nauczycielki.

  09.04.2021 15:59
 • Przybylak Genowefa (gość)

  Prosze przyslac platne przy odbiorze bo niemoge sobie poradzic

  09.04.2021 15:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×