"Elif" odcinek 971. Parla "pomaga" Ranie wykiwać Kerema! Macide jest w kompletnej rozsypce! Co z nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" odc. 971. Hümeyra dowiaduje się o chorobie matki, Parla utrudnia Asli kontakt z Keremem przez co zyskuje tylko Rana! Na tym jednak nie koniec. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 971. odcinku "Elif".

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 971. W ŚRODĘ, 5.05.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 971.

Melek w 971. odcinku "Elif" jest bardzo zaniepokojona opowieścią Sedata o włamywaczach grasujących w okolicy. Nie podoba się jej również namolność właściciela domu. Parla nie posiada się z radości, że jedzie z Keremem na event z okazji powitania zimy.

Tak wygląda posiadłość Haktanırów. O takim salonie marzy wiele Polek!Zobacz więcej

Tymczasem dzięki nieobecności Kerema, Ranie udaje się zawrzeć umowę z firmą Risoft. Parla, namawiając Kerema na wspólny wyjazd twierdziła, że musi odświeżyć swoje życie towarzyskie. Planuje jednak ich pobyt tak, że w rzeczywistości spędzają czas sam na sam. Wcześniej też każe Keremowi wyłączyć telefon, przez co Asli nie może się do niego dodzwonić i ostrzec przed zamierzeniami Rany.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Parla usuwa wiadomość, jaką Asli wysłała swojemu szefowi. Macide wybiera się na spotkanie z lekarzem. Dowiaduje się o tym Hümeyra i postanawia towarzyszyć matce...

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Dlaczego Kiymet chce zniszczyć Macide? Ta informacja wstrząśnie widzami!Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Uwielbiam Elifa!

  04.05.2021 16:44
 • Elka (gość)

  Po co tyle jadu wystarczy nie oglądać i po problemie to tylko film.

  03.05.2021 08:25
 • Janek (gość)

  Popieram.

  03.05.2021 05:32
 • Ewita (gość)

  Bzdura bzdurę pogania w tym serialu. Czy w Turcji zlikwidowano policję a kobiety sa tak głupie choc piękne? Rezyser robi nas w idiitow od poczatku. To jest serial dla ludzi upośledzonych lub sklerotyczntch sraruszkow co to im wystarcza ladne twarze czy wnetrza. Tylko biedni aktorzy musza z siebie robic takich idiotow. Zenada i wstyd patrzec na takie bzdury.

  03.05.2021 02:50
 • Solo tu (gość)

  Serial jest żenującym pasmem nieudolności i bardzo głupich splotów wydarzeń. Pokazane jest tu 100% ludzkiej naiwności, nieudolności i w ogóle to szkoda na coś tak dennego taśmy filmowej. Oglądałam dość sporo odcinków w nadziei, że jakaś kara spotka tych "złych" rialu, ale niestety realizatorzy bezustannie "obdarzają" szczęście zakały tego miernego serialiny i cóż...? Mam to gdzieś, nie śledzę i mam gdzieś to dziadostwo. Szkoda czasu.

  02.05.2021 23:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×