"Elif" odcinek 972. Sedat włamuje się do domu Melek! Tufan grozi Jülide. Odbierze jej synka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 972. odcinku "Elif" Sedat wtargnie do domu Melek i Asli! Tufan zagrozi Jülide, że straci synka, gdy odkryje, że ta chce spotkać się z Şafakiem. Co zamierza niebezpieczny mężczyzna? "Elif" odcinek 972. - sprawdź streszczenie tego odcinka.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 972. W CZWARTEK, 6.05.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 972.

Kiedy Melek, Asli i Elif wracają do domu, okazuje się, że drzwi są otwarte. Ku swojemu zaskoczeniu zastają w domu Sedata. Ten twierdzi, że sąsiedzi wezwali go, kiedy poczuli ulatniający się gaz. Kobiety są oburzone wtargnięciem. Choć Melek prosi, aby przestał je nachodzić, po krótkim czasie Sedat pojawia się w ich domu pod pretekstem montowania alarmu.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

W obawie, że Hümeyra pozna prawdę, Macide prosi Leventa o pomoc i aranżuje sytuację, w której lekarka rzekomo odwołuje wizytę. Jülide postanawia porozmawiać z Şafakiem. Udaje się jej przekonać go do spotkania. Dowiaduje się o tym Alev. Dziewczyna natychmiast donosi o tym Tufanowi i każe mu przeszkodzić zakochanym w spotkaniu. Tufan idzie do sklepu i szantażuje Jülide, mówiąc, że jeśli Şafak pozna prawdę, już nigdy więcej nie zobaczy syna.

Najpiękniejsze panny młode z tureckich seriali. Spójrzcie tylko na te suknie!Zobacz więcej

W 972. odcinku "Elif" Levent wybiera się na integracyjny rajd rowerowy, w którym biorą udział osoby niewidome. Kiedy dowiaduje się, że Hümeyra nigdy nie nauczyła się jeździć na rowerze, proponuje jej, aby mu towarzyszyła w charakterze widza.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Dlaczego Kiymet chce zniszczyć Macide? Ta informacja wstrząśnie widzami!Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Preferowałbym gdyby to mama Reyhan zajęła się kuchnią, a jej córka edukowałaby te dzieci spod skrzydeł pani Macide. Sureya nawet jak flirtowała z paniczem to potrafiła jak fleja nie odnieść szklanki do kuchni. Tufan wyglądał jakby miał spalić wrotki z kawiarni, dobrze że nie zamówili szampana. Safak ma prawo gniewać się na Julide za brak zaufania i narażanie ich wszystkich na Tufana. Mahir pewnie zatnie się w toalecie. Widać, że Kerem nie leci na Pandę, a mimo to jak leszczu chce spełnić jej widzimisię. Na ulicy pewnie już wiedzą, że Asli nie uczy, więc właściciel nie musi się ich już tak obawiać. Elif chyba domyślała się, że mówią o Haktanir Holding i z tego wszystkiego orła wywinęła na prostej drodze jak na rasową modelkę przystało i zapomniała ta nasza Elifsien.

  04.05.2021 20:45
 • ciotka Halina co pupę wypina i ciało swe wygina (gość)

  Wstrętny obleśny dziad!

  04.05.2021 19:38
 • Gość (gość)

  Szkoda, że Safak nie przyłapał matki i Alev z Tufanem w kawiarni, wtedy wydało by się, że Tufan w zmowie z nimi rozdzielił go z Julide i w końcu by wrócił do niej. Ciekawe co zrobi Tufan po nagłym wyjściu Leman i Alev z kawiarni jak jest bez grosza, żeby jeszcze dodatkowo za nich zapłacić. To zbyt niebezpieczne posunięcie, żeby Kimet spotkała sie z synem w kawiarni, przecież mogło tak być, że Panda czy ktoś z Haktanirów mogłby tez przyjść do kawiarni i zobaczyli by ich razem i ich intrygi by się wydały. Ciekawe jak Mahir zrobi na zebraniu, żeby jednocześnie zaszkodzić Keremowi bedąc po stronie Rany i udając przed nią, że nie jest po niczyjej stronie i zarazem, żeby panicz nie domyślił się, że on brał udział w spisku z Raną. Ta nierobka Parla obrażona, że Kerem nie przełożył własnego zebrania ze względu na przyjęcie, oby jej rodzice stracili majątek to by sama musiała iść do roboty i wtedy zrozumiała by, że praca to priorytet. Czemu Sedat czepił sie dziś tej Asli, czyżby ona też mu się podobała. Elif i Asli mówili dzisiaj jak by o dwóch rożnych firmach, przecież Asli pracuje w tym samym holdingu tam gdzie Elif była modelką, czyżby nie wiedziała, że pracuje u Haktanirów.

  04.05.2021 15:08
 • Goha (gość)

  Szkoda, że Kimet nie przybyła do rezydencji i Tarik nie siedział w więzieniu w wyniku czego Humi by sie zmieniła jak Vildan pracowała. Z Pewnością Humi i Kimet z Pandą by pichciły w kuchni i Vildan miała by mniej pracy i dzięki temu nie była by zgorzkniałą babą. Ta nowa służka ma szczęście. Myślę jak Sureya miała by pewność, że Kerem się w niej zakochał to to też by odciążyła służki, a tak to była w depresji, że panicz nią nie interesuje się i w związku z tym była przykuta do łóżka.

  04.05.2021 09:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×