"Elif" odcinek 973. Şafak mówi Jülide, że nie chce mieć z nią nic wspólnego! Melek się awanturuje [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" odcinek 973. To koniec znajomości Şafaka i Jülide. Mężczyzna oświadczy ukochanej, że nie chce jej więcej widzieć. Melek puszczą nerwy i wykrzyczy jej co leży na sercu! "Elif" odcinek 973. - streszczenie odcinka w tekście.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 973. W PIĄTEK, 7.05.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 973.

Şafak spotyka się z Jülide. Ta jednak, nie mogąc zapomnieć o groźbach Tufana, nie jest w stanie mu nic powiedzieć. Zraniony Şafak oświadcza Jülide, że nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Kerem jest wściekły na Mahira, że nie przeszkodził Ranie w podpisaniu umowy. Chociaż Leman cieszy się z rozstania Şafaka z Jülide, tęskni za Emirhanem. Za wszelką cenę próbuje jednak ukryć swoje uczucia przed Alev.

Najpiękniejsze panny młode z tureckich seriali. Spójrzcie tylko na te suknie!Zobacz więcej

Sedat rozgłasza paskudne plotki o tym, że Melek przyjmuje w domu obcych mężczyzn. Na wieść o tym Melek wpada we wściekłość i urządza mu awanturę. Zbliża się konkurs młodych projektantów. Birce i Akin proszą Asli o ocenę ich prac. Są zdziwieni jej profesjonalizmem.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Akin jest pewien wygranej i daje to jasno do zrozumienia niezbyt ufnej Birce. Levent proponuje Hümeyrze, że nauczy ją jeździć na rowerze.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

Dlaczego Kiymet chce zniszczyć Macide? Ta informacja wstrząśnie widzami!Zobacz więcej

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Kerem to może i fujara, ale za to nasza fujara. Wychowując się w takiej posiadłości mógł wyrosnąć na lebiegę albo buca, mogło więc być gorzej. Co do ujęć w stroju to może coś znajdziesz na instagramie Pandy lub reszty.

  08.05.2021 00:06
 • Maniek (gość)

  Tak jest Gościowo, Kerem to jak pizduś nie facet . Pantoflarz Pandy, niech ją opierdzieli, że wyłączyła jego telefon służbowy i skasowała ważnego sms-a od Asli, bo może jeszcze obzdurała sobie, że chce z nim po flirtować. Szkoda, że nie pokazali Pandy i Sureyi w kostiumie kąpielowym przy basenie w rezydencji Haktanir. Mam nadzieje, że pokażą Asli. W ogóle w serialu Elif (jedyny turecki serial jaki ogladam) nie widziałałem, żadnej kobiety w stroju kąpielowym na plaży, a szkoda bo one naprawde są piękne.

  07.05.2021 21:49
 • Gosciowa (gość)

  Najbardziej denerwuje Kerem który odgrywa macho a w rezultacie straszny papuc bez charakteru

  07.05.2021 20:32
 • Rabadka198 (gość)

  Kobiety w Turcji nie są głupie, tylko zastraszane,te zwyczaje tam panujące nie pozwalają im się postawić, a przeciez są wykształcone, zajmują wiele wysokich stanowisk tylko ta odwieczna pyszalkowatosc mężczyzn każe im stać w drugim szeregu,dobrze,że większość Polek potrafi się postawić i czasami przypalić chlopom

  07.05.2021 15:51
 • Gość b (gość)

  Tu wszystko wszystkim uchodzi na sucho. Julie powinna zgłosić już po pobycie w szpitalu policji. Przecież jej były ma zakaz zbliżania się. Wszyscy mają śmieszne tajemnice. W "Elif" i w "Przysiędze' kobiety pokazane są jako bezdennie głupie.

  06.05.2021 22:09
 • ro (gość)

  Dobrze wymyślone Goha, albo że musi Safakowi zapłacić czynsz i spytać się przy okazji Tufana czy ma wolne 3 tysiące na opłacenie 4 kątów dla niej i synka. Mogła by choćby napisać Safakowi wiadomość, no ale wtedy akurat Alev musiałaby filować do jego komórki niby, że chce kupić taki sam model sobie hehe.

  06.05.2021 18:59
 • Hopkirk (gość)

  Turecki serial Elif to jest sranie po ścianie i rozmazywanie.

  06.05.2021 15:01
 • Goha (gość)

  Julide mogła by wymyślić dla Tufana że chce porozmawiać z Safakiem o Emirhanie dotyczących jego problemów w nauce, ten głupek by z pewnością uwierzył jak sam nie mógł się wcześniej domyślić się, o czym będzie rozmawiać z nim w kawiarni zanim mu Alev nie powiedziała.

  06.05.2021 14:53
 • ro (gość)

  Birce z obrazem co to był za obłęd, taksówkarze musowo wtedy strajkowali. Rana jeździ tak po niej na potrzeby scenariusza by ostatecznie Akim przekonał się, że to Kerem i jego świta są okey, a z Asli konflikt pewnie też będzie się zaostrzać w końcu to odwieczna walka zła z dobrem. Dla odmiany mogłyby sobie z Pandą skoczyć do gardeł. Ciekawe z czego Tarik buli swoim żulom, raczej nie dowiemy się czy interes z kopalnią wypalił. Widać po zażaleniu Leventa pyzaty Tarik zmieni cel. Birce mogłaby pomału oskarżyć Rane o mobbing, no ale to by nie pomogło pijarowi holdingu Haktanir. Najbardziej jednak szkoda pani Macide, trochę dziwny wątek jej wprowadzili.

  06.05.2021 00:26
 • Marcin (gość)

  Jeszcze jedno ciekawe czy Ranie zależy na tym, żeby Birce sama zrezygnowała z pracy czy czerpać z tego satysfakcje jak dręczy ją

  05.05.2021 21:17
 • Marcin (gość)

  Z tego co się orientuje to za akcje z tym Risoftem beknie Mahir, zawiódł Kerema, który bez wahania i z zaufaniem powierzył mu poważną funkcje,uważając go za inteligentnego i uczciwego człowieka a okazało się, że zachował się jak amator a nie jak profesjonalista. A Filiz i Birce są takie roztargnione, że nawet popełniają najprostsze błędy chociażby wywołały to zamieszanie z Asli i Keremem, to chyba oczywiste, że nie wszyscy przychodzą w sprawie pracy, a nie mówiąc już o kreatywności, rzeczywiście mogły by pomyśleć, żeby powiadomić o tym Macide, albo może panicz powiedział im żeby niepokoić jej problemami w holdingu lub Macide ma mniejszy udział w firmie od Rany bądź boją się, że da im niewykonalne zadanie i wywali ich z pracy tak jak było z tym gigantycznym obrazem z któym Birce ledwo się z tym uporała. Z tego co się orientuje to Tarik wreszcie tych swoich zbirów naśle na Ranę, bo dostali już w papę od Humi i od jej stróża. Ciekawe co ona wtedy zrobi czy serio się go przestraszy czy przechytrzy go tak jak wcześniej to zrobiła i czy też uweźmie się na Asli tak jak na Birce za to, że jej się przeciwstawiła dając do zrozumienia, że to tylko Kerem jest jej szefem.

  05.05.2021 21:12
 • ro (gość)

  Kto beknie za dzisiejsze fiasko z Risoft? Czy będzie to Panda, Mahir a może Asli? Główną winę ponosi Kerem, no ale czy ktoś mu to wygranie? Dlaczego Filiz z Birce nie powiadomiły pani Macide? Czyżby wszyscy byli pod butem Rany?

  05.05.2021 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×