"Elif" odcinek 986. Wypadek Elif! Córka Melek wpada pod koła samochodu Mahira! Co z nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 986. streszczenie odcinka. W serialu "Elif" wydarzy się tragedia. Córka Melek zostanie potrącona przez samochód i trafi nieprzytomna do szpitala. Sprawcą wypadku będzie Mahir, syn Kiymet! Co będzie z Elif? Czy wyjdzie z tego bez szwanku?

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 986. W ŚRODĘ, 26.05.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 986.

Z powodu spóźnienia samolotu kontrahenci holdingu nie pojawiają się w restauracji w 986.odcinku "Elif". Kerem i Asli jedzą posiłek sami. Tufan zabiera Emirhana na miasto. Jest wściekły, że Emirhan wciąż z podziwem opowiada o Şafaku i wbrew ostrzeżeniom Jülide, mówi chłopcu o wyjeździe Şafaka. Rozżalony Emirhan ucieka.

Kiymet zniszczy rodzinę Haktanir! Wyjaśniamy, dlaczego nawet syn nie będzie w stanie jej powstrzymaćZobacz więcej

Tymczasem Şafak przypadkiem odnajduje w koszu na śmieci podarty list z ministerstwa. Jest wściekły na Leman za to, co zrobiła. Po seansie Melek orientuje się, że zostawiły w kinie szalik Elif, wraca się więc, żeby go poszukać. W pewnej chwili dziewczynka zauważa po drugiej stronie ulicy sprzedawcę balonów i wyskakuje na drogę, wprost pod koła samochodu Mahira, jadącego na spotkanie z matką.

Fanów serialu czekają niesamowite emocje! Wielka miłość przyjdzie niespodziewanieZobacz więcej

Mahir jest przerażony, natychmiast zabiera nieprzytomną Elif do szpitala. Dowiedziawszy się o wypadku, zrozpaczona Melek rusza ich śladem. Stan dziewczynki jest poważny, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×