"Elif". Rana, czyli Yıldız Asyalı zachwyca urodą, głosem i jest mamą na pełen etat! Ile ma lat?

Rana w serialu "Elif" to inteligentna, piękna kobieta, która potrafi sprawić, że mężczyźni chodzą tak, jak im zagra. Prywatnie, grająca ją turecka aktorka Yıldız Asyalı także zachwyca urodą i ma wiele talentów. Poznajcie bliżej Yıldız Asyalı, czyli serialową Ranę!

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rana pojawiła się w "Elif" jako jedna z pracownic holdingu Haktanirów. Szybko okazało się, że jest nie tylko piękna, ale i inteligentna. Owinęła sobie Tarika (Murat Prosçiler) wokół palca i zaprzyjaźniła się z Hümeyrą (Berna Keskin), która nie podejrzewa, że Rana może być kochanką jej męża.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Widzowie mają mieszane uczucia co do Rany. Wiedzą, że to mądra kobieta, ale krytykują jej postępowanie względem Hümeyry. Nie mogą też zrozumieć, dlaczego taka kobieta jak ona wdała się w romans z Tarikiem. Jedno trzeba przyznać - wcielająca się w Ranę aktorka Yıldız Asya świetnie odgrywa swoją rolę.

Yıldız Asya - kariera i życie prywatne

Yıldız Asya jest nie tylko aktorką, ale również piosenkarką i kompozytorką. Urodziła się 17 września 1980 roku w Stambule i jest absolwentką Państwowego Konserwatorium w Stambule. W wieku pięciu lat zaczęła naukę gry na pianinie. Pochodzi z umuzykalnionej rodziny, nic więc dziwnego, że muzyka fascynowała ją od najmłodszych lat. Pracowała jako solistka w Chórze Dziecięcym Opery i Baletu w Stambule, grała też w musicalu "King and I" w Nabucco Opera. W filmach i serialach grała od momentu ukończenia 15. roku życia.

W 2015 roku Asya wyszła za mąż za biznesmena Emre Vatansevera, z którym ma córkę o imieniu Ayşe Mira. Niestety, małżeństwo nie przetrwało i para rozwiodła się w lipcu 2017 roku. Serialowa Rana ponownie wzięła ślub 30 czerwca 2020 roku. Jej mężem został tym razem reżyser Kerem Saką. Co ciekawe, małżeństwo skończyło się po... 30 dniach.

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Urodziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) i po kilku latach ponownie spotkała Kenana. On miał już jednak inną żonę. Po wielu perypetiach udało im się znowu być razem, ale Kenan zmarł w tragicznych okolicznościach. Później Melek poznała Yusufa, z którym się związała, ale także doszło do tragedii. Elif została uznana za sierotę i trafiła do rezydencji Haktanirów, gdzie głową rodziny jest ciotka Ysufa, Macide (Nur Gurkan). Tam pojawiła się też Reyhan (Çağla Şimşek), która rozpoczęła pracę jako służąca.

Serialowa Süreyya w jednym serialu z Hayat z "Miłosnych potyczek"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fdvfv (gość)

  wulgarny wyraz twarzy ale jak na swój wiek jest ok

  08.01.2021 14:36
 • szemrane (gość)

  Kobiety z tego filmu są niesamowicie podłe, akcja filmu jest tak powolna że aż nudna. Wczucie się w ich prymitywne myślenie i odczucia jest nie do zaakceptowania. Po prostu nudne. To raczej nie jest film tylko reklama krajobrazu. Prymityw tych ludzi jest nie do zaakceptowania. Jacyś tacy zamuleni.

  08.01.2021 12:56
 • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

  Gdyby w życiu tak było naprawdę jak w tym serialu to Elif skończyłaby w szpitalu psychiatrycznym.

  30.12.2020 16:10
 • Lutek (gość)

  Mnie się ta pani nie podoba. Pokrzywioną gębę ma i perukę na głowie.

  30.12.2020 10:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×