"Elif". Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?

Çağla Şimşek w serialu "Elif" wciela się w Reyhan - uroczą młodą dziewczynę, która przypadkiem znalazła się w rezydencji rodziny Haktanirów. prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan pojawiła się w serialu "Elif" stosunkowo niedawno. Przez przypadek trafiła do rezydencji Haktanirów, a wcześniej w wyjątkowych okolicznościach poznała Kerema (Nevzat Can) - syna głowy rodziny Haktanir, Macide (Nur Gurkan). Rozpoczęła pracę służącej i zaopiekowała się Elif (Isabella Damla Güvenilir). W Reyhan wciela się Çağla Şimşek - młoda turecka aktorka, która prywatnie wygląda całkiem inaczej niż serialowa Reyhan.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Çağla Şimşek - kim jest?

Çağla Şimşek urodziła się 1 sierpnia 2002 r. w Stambule. Zaczynając grę w "Elif" nie była jeszcze pełnoletnia. Od najmłodszych lat występuje w reklamach, filmach i serialach. Odkrył ją Osman Yağmurdereli - turecki producent, aktor, muzyk i polityk. Dzięki niemu, jako mała dziewczynka, w 2007 roku dostała swoją pierwszą rolę w serialu "Elveda Derken". Popularność przyniosła jej rola Zehry w serialu "Küçük Gelin" (2013-2015).

W "Elif" Çağla Şimşek jest skromną dziewczyną, która na co dzień się nie maluje i chodzi w kolorowych acz skromnych sukienkach. Prywatnie aktorka jest dużo bardziej nowoczesna. To piękna młoda kobieta, która lubi podkreślać swoją urodę makijażem. Ubiera się także bardziej odważnie niż jej serialowa bohaterka. Çağla lubi podróżować i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak wygląda na co dzień? Zobacz w naszej galerii!

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Urodziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) i po kilku latach ponownie spotkała Kenana. On miał już jednak inną żonę. Po wielu perypetiach udało im się znowu być razem, ale Kenan zmarł w tragicznych okolicznościach. Później Melek poznała Yusufa, z którym się związała, ale także doszło do tragedii. Elif została uznana za sierotę i trafiła do rezydencji Haktanirów, gdzie głową rodziny jest ciotka Ysufa, Macide (Nur Gurkan). Tam pojawiła się też Reyhan (Çağla Şimşek), która rozpoczęła pracę jako służąca.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bardzo (gość)

    Ta wielka różnica

    08.07.2020 17:29
  • byuk (gość)

    klapa dla serialu bo kerem nie będzie z Reyhan a tylko dla nich się ogląda

    25.06.2020 19:38
  • omn (gość)

    widzowie są zawiedzeni Kerem i Reyhan powinni być razem a nie odeszła jak zbity psiak a powinna się obronić przed Parlą a nie płakać

    25.06.2020 19:11
  • anonim (gość)

    Reyhan za bardzo pyskata do kerema szkoda że nie będą razem dla nich oglądałam Elif Kerem i Reyhan są cudowni i lubiałam ich oglądać

    25.06.2020 19:06
  • Dominika (gość)

    Ja oglądam od początku śliczna ta mała tylko cierpi

    24.06.2020 22:45
  • Weronija (gość)

    Bezsensowy film tylko stoją i się na siebie patrzą

    24.06.2020 21:00
  • "Francis" (gość)

    Oglądam serial i momentami zastanawiam się kiedy Mustafa odnajdzie Elif żeby w koncu Magine odzyskała wnuczkę a Tarik miał utartego nosa bo jemu wcale nie chodzi o jego żonę tylko o kasę jaką ona posiada

    24.06.2020 11:18
  • Jo (gość)

    Lubię ten film tylko mnie wkurza tarik jemu chodzi o kasę bo to należy się elif i dlatego ja krzywdzi razem z wildan tylko ona trochę zmadrzala bo przekonała się do czego zdolny jest tarik

    23.06.2020 22:10
  • malgosia (gość)

    Elif i melek to są śliczne dziewczyny 😃

    16.06.2020 12:11
  • Bahafiff (gość)

    Film zajebisty mi tesz godziny pracy niepozwalojo .elif jest sliczno dziewczynko .gratuluje jej rodzicom

    14.06.2020 08:00
  • Ola (gość)

    Kerem orzeni się z parła szkoda że nie z rejhan

    08.06.2020 19:08
  • Cią (gość)

    Ciągnie się bez sensu,jedne i te same sceny ciągle powtarzane.Ten serial będzie się ciągnął w nieskonczoność.

    05.06.2020 14:40
  • Grazyna (gość)

    Patrze tylko na Kerema i Reihan.....Ale nie beda i tak razem szkoda.....Cudowna pani domu. ...

    04.06.2020 11:36
  • Laura (gość)

    Teresa. Melek wróci w 5 sezonie, straci pamięć i będzie pamiętać tylko Elif. Yusuf nie wróci do serialu. Melek, Yusuf, Elif i Inci mieli wypadek samochodowy. Inci straciła pamięć, Melek pamięta tylko Elif, a Yusuf nie żyje.

    03.06.2020 20:49
  • Laura (gość)

    Teresa. Melek wróci w 5 sezonie, straci pamięć i będzie pamiętać tylko Elif. Yusuf nie wróci do serialu.

    03.06.2020 20:38
  • Jasia z Wadowic..... (gość)

    Oglądamy z mężem od 1_go odcinka.... Codziennie śledzimy losy Elif.... TARIK JEST WREDNY ALE TE JEGO SZTUCZKI ZNAJDĄ ŚWIATŁO DZIENNE WTAZ Z WILDAN POWINNIE PONIESC KARE ZA TO CO ROBIĄ Z ELIF.... POZDRAWIAM .

    01.06.2020 23:31
  • Basia (gość)

    Oglądam ten film bo jestem ciekawa jak to się skończy, mam nadzieje że, tego tarika dosiegnie kara boska, co on wyprawia z tą eliw i rejhan iwidam, dobry człowiek to karem, powinien coś zrobić żeby tego Hama ukarać, a eliw powinna powiedzieć prawdę co się dzieje wtym pałacu życzę żeby ten tasiemiec skończył się szczęśliwie pozdrawiam oglądających

    29.05.2020 10:36
  • Teresa (gość)

    Czy ktoś może napisać co się dokładnie stało, że Elif trafiła do tego domu? Jakaś tragedia? Co z Yusufem i co z Melek? Żyje Melek. Co z resztą rodziny? Niestety z braku możliwości oglądania w tym czasie umknęło mi dużo odcinków.

    26.05.2020 03:15
  • Anka z poranka (gość)

    Może by tak jakiś materiał o Bernie Keskin?🤔😃😀 I jeszcze jedno - to nie są ogłoszenia więc nie piszcie tu o portalach randkowych bo to są komentarze do tego serialu.😞

    15.05.2020 23:21
  • zniesmaczona (gość)

    Turczynki tak jak Latynoski malują się bardzo intensywnie psując swoją i tak bardzo wyrazista urodę.Postarzaja się. Niektóre farbuja wlosy na blond, który w ogóle nie pasuje do tego typu urody.

    14.05.2020 22:52
NowszeStarsze