"Elif". Selim Emiroğlu, czyli Emre Kivilcim. W jakich filmach i serialach można go oglądać? [DUŻO ZDJĘĆ]

Selim Emiroğlu to jeden z głównych bohaterów w serialu "Elif". Wciela się w go przystojny turecki aktor Emre Kivilcim, który rozwija swoją karierę zawodową w Turcji. Zobaczcie, gdzie oprócz "Elif" można oglądać Emre Kivilcima!

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Emre Kivilcim w serialu "Elif" gra Selima Emiroğlu - brata Kenana (Volkan Çolpan), a co za tym idzie - wujka Elif (Isabella Damla Güvenilir). Zakochał się w Zeynep (Gülçin Tunçok) niemal od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna długo opierała się mu, nie mogąc uwierzyć, że ktoś taki jak on mógł się nią zainteresować.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Przeciwko związkowi Zeynep i Selima była rodzina Selima i Veysel (Hasan Ballıktaş) - ojciec Zeynep, który kazał jej wyjść za kogoś innego. W końcu jednak doszło do ślubu Zeynep i Selima, ale zakochani nie mogli cieszyć się swoim szczęściem. Panna młoda została postrzelona i sparaliżowana. Kiedy powróciła do sprawności, Selim trafił do więzienia. W wyniku intrygi uwierzył też, że Zeynep zaszła w ciążę z innym mężczyzną. Teraz i to się wyjaśniło, ale to jeszcze nie koniec problemów. Czy w końcu będą żyć długo i szczęśliwie?

Emre Kivilcim - kariera i życie prywatne

Emre Kivilcim urodził się 2 września 1988 roku w Stambule. Ma 182 cm wzrostu i waży ok. 78 kilogramów. Ma starszego brata Yunusa oraz młodszą siostrę. Już jako niemowlę pojawił się na ekranach telewizorów w reklamie jedzenia dla dzieci. Z zawodu jest inżynierem chemii. Studia skończył w 2012 r. Pracował w branży farmaceutycznej oraz jako specjalista ds. bezpieczeństwa. Chodził w tym czasie na kurs aktorski. U boku Selin Sezgin, czyli Melek z "Elif", zagrał w filmie telewizyjnym "Zeytinyağlı Yiyemem Aman".

W 2014 r. związał się z Gülçin Tunçok (Zeynep z "Elif"), a w 2017 r. razem zagrali w filmie "Cinayet-i Aşk". W 2018 r. w Turcji można było oglądać kolejny serial z Emre w jednej z głównych ról, "Adı: Zehra". U jego boku zagrała w nim Zeynep Çamci.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Posłuszna Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif (w roli tytułowej dziecięca gwiazda Isabella Damla Güvenilir) jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą, zaś jej matka wiąże się z brutalnym pijakiem i hazardzistą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×