"Elif". Selin Sezgin - serialowa Melek - w serialu "Bay Yanlış" z Canem Yamanem. Kogo zagrała?

Selin Sezgin, czyli Melek z "Elif" pojawiła się w nowym serialu z Canem Yamanem w roli głównej, "Bay Yanlış". Kogo zagrała? Czy pojawi się w jakiejś innej nowej produkcji?

Multimedia

Selin Sezgin w serialu "Bay Yanlış"

W Turcji swoją premierę miał już serial "Bay Yanlış" ("Mr. Wrong"/"Pan niedoskonały"). W pierwszym odcinku, oprócz aktorów odgrywających główne role - Cana Yamana i Özge Gürel - pojawiła się Selin Sezgin, którą polscy widzowie kojarzą przede wszystkim z roli Melek w "Elif". Kogo zagrała w nowej produkcji?

Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jak serialowa mama Elif? Zobacz więcej

Rola Sezgin w "Bay Yanlış" jest niestety epizodyczna. Przynajmniej tak to się zapowiada na początku. Wciela się ona w nową dziewczynę ukochanego głównej bohaterki, Ezgi (Özge Gürel). Kiedy okazuje się, że chłopak, w którym zadurzona jest Ezgi oświadczył się swojej nowej wybrance, dziewczyna postanawia za wszelką cenę odnaleźć "tego jedynego". Selin Sezgin pojawia się tylko w kilku scenach, ale niewykluczone, że jej postać powróci w kolejnych odcinkach.

"Bay Yanlış" - o czym jest?

To romantyczna komedia opowiadająca historię Ozgura (Can Yaman) - właściciela baru. Mężczyzna prowadzi bogate acz puste życie i nie wierzy w miłość. Ezgi (Özge Gürel) nie ma szczęścia w miłości, ale postanawia za wszelką cenę znaleźć odpowiedniego partnera i wyjść za mąż. Ozgur widząc, jak nieporadna w swoich podrywach jest Ezgi postanawia jej pomóc i nauczyć ją podrywać mężczyzn. Wkrótce Ozgur i Ezgi zostają sąsiadami i okazuje się, że miłość czeka na nich tam, gdzie zupełnie się jej nie spodziewają.

Seriale z Canem Yamanem i Hande Erçel to nie wszystko! Co jeszcze oglądać latem 2020?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bonaventura (gość)

  Pięknie zagraną rolą "przymulonej" Melek.

  09.07.2020 13:58
 • Trzymaj się 💔 (gość)

  Tak tak prześliczna z panią macide

  02.07.2020 21:00
 • Magda (gość)

  Piekna kobieta

  02.07.2020 17:14
 • Lubię to (gość)

  Jesteś jeszcze piękniej niż e filmie elif

  30.06.2020 22:12
 • Maja (gość)

  Bardzo dużo razy się pokazała Selin w tej produkcji... Dwa razy po 5 sekund🤣

  30.06.2020 18:42
 • Super (gość)

  Jesteś piekna melek

  29.06.2020 17:15

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×