"Elif" streszczenia odcinków. Sprawdź, co się wydarzy w kolejnych odcinkach tureckiej telenoweli

"Elif" - streszczenia odcinków znajdziecie w serwisie Telemagazyn.pl! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w tureckim serialu TVP1! Gdzie szukać streszczeń odcinków kultowej telenoweli "Elif"? Zobaczcie sami.

Multimedia

"Elif" - sprawdź program tv

Serial dramatyczny "Elif" to jedna z najpopularniejszych telenoweli tureckich. Serial możecie oglądać na TVP1. Co wpłynęło na sukces serii i do jakich ciekawostek udało nam się dotrzeć? Gdzie znaleźć streszczenia dalszych odcinków? Zobaczcie sami.

"Elif" - streszczenia odcinków

Streszczenia odcinków "Elif" znajdziecie w serwisie Telemagazyn.pl. Jeśli chcecie wiedzieć, co wydarzy się w aktualnie emitowanych odcinkach, zaglądajcie do spisu wszystkich odcinków, Streszczenia nowych odcinków "Elif" pojawiają się na bieżąco. Do tego czasu wszystkie nowe informacje o serialu znajdziecie TUTAJ.

Najpopularniejsze tureckie seriale. Jeżeli kochasz tureckie seriale, to musisz je znać!Zobacz więcej

"Elif" - o czym jest serial?

Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą.

Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Tymczasem choroba zmusza Melek do oddania córki pod opiekę przyjaciółki. Ta zabiera dziewczynkę do domu rodziny Emiroğlu, gdzie Elif zmuszona jest do życia w miejscu, którego nie zna i z obcymi jej ludźmi. Jak potoczą się dalsze losy dziewczynki? Czy poradzi sobie z rozstaniem z mamą i pozna prawdę o ojcu?

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale i filmy na Netflix Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×