"Elif" - streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Elif" - streszczenia odcinków serialu znajdziecie w naszym serwisie. Sprawdźcie, co czeka bohaterów nowej tureckiej telenoweli, która zastąpiła w ramówce TVP1 "Sekrety ojca".

Multimedia

"Elif" - od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1!

"Elif" - streszczenia odcinków na najbliższe dni znajdziecie w naszym serwisie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów nowej tureckiej telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "Elif".

Mąż Melek chce sprzedać Elif, aby spłacić swoje długi! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Serial skupia się na losach 6-letniej dziewczynki Elif Simsek (Isabella Damla Güvenilir), która zostaje rozdzielona z ciężko chorą matką Melek Simsek (Sellin Sezgin). Kobieta postanawia oddać córeczkę, aby chronić ją przed ojczymem Veyselim (Hasan 'There' Balliktaş), który chce sprzedać Elif, aby dostać pieniądze na zapłatę długów będących wynikiem hazardu. Elif musi zamieszkać z dala od ukochanej mamy, ale wkrótce na jaw może wyjść skrywana przez Melek tajemnica dotycząca biologicznego ojca dziewczynki.

"Elif" - streszczenia odcinków

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • W (gość)

    Serial , to porażka!!! Wielu o tym pisze!!!, Jednak i w Turcji i w Polsce taki gniot się podoba, nie wiem dlaczego, ale taka prawda. Jest zdecydowanie skierowany do mało wymagającego widza, który nie roztrząsa i przyjmuje wszystko, co widzi, nie ma wymagań, ale jednak telewizja ma chyba jakąś misję do spełnienia i powinna edukować , także i przez to , że nie kupuje czegoś, co jest niestrawne. A Elif jest niestrawna!

    16.01.2019 11:24
  • Józef (gość)

    Przynajmniej coś nowego a nie w kółko to samo w tej telewizji. Idzie pooglądać+++

    12.11.2018 15:09
  • ...x (gość)

    Elif , to dno i bąbelki, ale nie wszystkie seriale takie są. "Wieczna miłość" ma nagrodę Emmy, a za rok 2017 nominowane są do niej dwa inne seriale, znane i u nas Meandry uczuć i Istambulu Gelin, czyli świat lubi i docenia tureckie seriale.

    28.09.2018 17:40
  • jana (gość)

    serial elif pelno oszustów i złodziej i wciąz się miniają pełne głupoty nie wart oglądania

    31.08.2018 14:45
  • XXX (gość)

    Nie jestem fanką Elif !!! To serial żenujący, scenariusz serwuje głupotę za głupotą, gra większości kiepska. Kończy się w 361.odc. tragicznie- to dla oczekujących happy endu;) Turkom się podoba i ciągną dalej, jest coś podobno ponad 700 odcinków i nic tylko są porwania Melek i Elif. Jednak nie nazwałabym decyzji o zakupie tureckich seriali głupotą. Pomijając braki bądź uprzedzenia, to seriale te są swoistą lekcją etnologii, socjologii i geografii. Do Turcji wielu jeździ, a niewiele o niej wie. Z seriali tę wiedzę również można uzyskać. Zwłaszcza o obyczajach i mentalności. Poza tym mają śliczne aktorki i bardzo przystojnych , charyzmatycznych aktorów, sceny nie ociekają nachalnym seksem. Wcale nie są gorsze od produkcji zachodnich i naszych , rodzimych.

    26.08.2018 17:16
  • Kubus (gość)

    Co za idiota wpakował nas Polaków w takie debilne seriale tureckie czy już niema mądrzejszych filmów wkinematografi światowej

    24.08.2018 17:39
  • Krak (gość)

    Rozwleczona akcja,mierna gra aktorow,beznadziejne tlumaczenie na j.polski /"nie było trzeba" czy "nie trzeba bylo"?/ absurdalne i przewidywalne sytuacje scenariusza,slimacze tempo akcji...uf,wystarczy!ale Elif slodka..

    10.07.2018 12:44
  • Celka (gość)

    Flaki z olejem

    09.07.2018 07:07
  • Ppppp (gość)

    Czekam na streszczenie i zakończenie szczęśliwe filmu milutko elif za dużo przeciągania za dużo wątków

    04.07.2018 20:31
  • :) (gość)

    Coś podobnego, włączam telewizor z zamiarem obejrzenia meczu a tu o rany - Elif, cóż było robić, obiad na talerzu - patrzę i...kolejne dziwo : ten odcinek zagrany przyzwoicie, akcja normalnie się tocząca, tyle tylko, że parsknęłam śmiechem - przyznaję wcale nie na miejscu to było w tym momencie - gdy Murat zaczął płakać, gdy dowiedział się o"śmierci" Elif.

    02.07.2018 18:01
  • Widz (gość)

    W ostatnim odcinku to płacz aktorow przez cały odcinek przesada . Serial słaby

    01.07.2018 16:14
  • ...x (gość)

    Po miesiącu przerwy spróbowałam...Ludzie kochani, te niedopowiedzenia, wieczne tajemnice każdego przed każdym, zarzuty bez podstaw i od razu :"Nie chcę Cię znać ..." są drażniące. Dziś tak Melek odcięła się od Bogu ducha winnego Kenana. Necdet po ciężkiej operacji powinien leżeć na OIOM-ie, pod stałą kontrolą personelu, tymczasem Arzu wchodzi bez problemu i wyciąga wtyczkę z kontaktu....Jakie to naiwne!

    18.05.2018 14:28
  • ania (gość)

    Na ogół nie oglądam seriali, zwł. tureckich, ale Elif mnie naprawdę wciągnęła. Gadanie, że Isabela Damla nie umie grać! Jak na sześciolatkę jest super!Pewnie i jej samej bardziej podobają się odcinki, w których psoci razem z z Tugce, kombinuje, jak czegoś nie powiedzieć przy szpiegusce Goncy, albo kradnie złodziejowi telefon, niż te, w których musi potarzać ciągle te same mdłe kwestie. Taką dostała rolę, i bardzo dobrze sobie radzi . Niektórzy tu nie odróżniają pracy wykonanej przez scenarzystę i rieżysera od kreacji aktorskiej. Ogólnie film jest bardzo ciekawy i wciągający, przemocy to mogłoby być nawet mniej. Niemało tego w naszych mediach - jak komuś w elif i tego i wulgaryzmów brakuje, to proszę bardzo w szerokiej gamie seriali w naszej tv pewnie tylko w serwisach informacyjnych programach rozrywkowych teleturniejach i reklamach tego nie znajdzie. Mi się ten serial właśnie bardzo podoba, bo prędzej w nim usłyszę słowa miłości życzliwości, sceny przyznawania się do błędów, mądrości życiowe, czy słowo " Bóg" spotkam. A to jest właśnie to, czego w tv najbardziej brakuje

    27.04.2018 21:28
  • Mieczysław (gość)

    Mocno rozwleczony serial , ale jakoś wciągnął . Oby znowu nie przerwali , jak " Sułtankę Kosem "

    21.04.2018 22:49
  • ...x (gość)

    Zdecydowanie jestem za . Choć dopiero co zaczął się drugi sezon. Tej miernoty nie warto ciągnąć. Aż takiego znaczenia w domu nie ma żona , gdy mieszka w nim matka męża. Wszyscy zastraszeni są przez jedną wiedźmę Arzu, wszyscy się jej boją, wszyscy schodzą jej z drogi...

    19.04.2018 17:15
  • w22w3 (gość)

    A ja w szczególności

    18.04.2018 21:04
  • ury (gość)

    Ja też

    18.04.2018 21:04
  • ja (gość)

    proszę o koniec emisji elif

    18.04.2018 21:03
  • W (gość)

    Czy ktoś policzył ile razy w ciągu trwania filmu porywano Elif? Dawno nie oglądałam, ale jakby coś drgnęło w grze ...na lepsze :)

    03.04.2018 16:38
  • Ilona (gość)

    A nie jak inni