"Elif". To wydarzy się w serialu pod koniec stycznia. Porwanie i zaręczyny! Publikujemy najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu

"Elif" - ostatni tydzień stycznia w tureckim serialu to kolejna seria wstrząsających zdarzeń. Kiymet będzie błagać o wybaczenie, a Melek znowu straci córkę, bo Elif zostanie porwana! W tureckim serialu zobaczymy także radosną scenę zaręczyn. Do kogo los się w końcu uśmiechnie? Streszczenia odcinków "Elif" i nowe zdjęcia z serialu publikujemy w galerii.

Multimedia

"ELIF" OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 14:00 W TVP1

W ostatnich odcinkach "Elif w styczniu br. Kiymet będzie prosić Melek o wybaczenie. Ziści się także najgorszy koszmar Melek, która dopiero co wyszła na wolność i odzyskała córkę. Elif zostanie porwana, a jej matka będzie dwoić się i troić, aby ją odnaleźć. Czy uda jej się odnaleźć córkę? Z pomocą pośpieszy Mahir, który bardzo zaangażuje się w poszukiwania dziewczynki.

Melek przyciąga kłopoty jak magnes! Przypominamy kryminalną przeszłość matki ElifZobacz więcej

Pod koniec stycznia w serialu "Elif" widzowie zobaczą także... zaręczyny! Kerem po raz kolejny spróbuje przebłagać Asli, a Tufan nadal będzie prowokował Şafaka, co boleśnie odbije się na relacji małżonków mieszkających pod dachem Leman.

Przed nami wiele dramatycznych chwil w serialu "Elif". Co jeszcze się wydarzy?

Streszczenia ostatnich odcinków "Elif" w styczniu publikujemy w galerii. Zobacz najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu!

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji i popkulturowy fenomen. Z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • 0000000000000000099999999999 (gość)

    ten film jest taki se ogladam bo ogladam nie znosze tej malej Elif

    25.01.2022 09:11
  • Anna (gość)

    Super niech już się skończy bo tyle przemocy na małej dziewczynce,te dziecko powinno mieć traumę bo stary by tego nie wytrzymał 😭

    20.01.2022 11:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×