"Elif". Turecka telenowela zastąpi "Sekrety ojca". Premiera 8 maja w TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Elif" to turecka telenowela, która wejdzie do ramówki TVP1 po zakończeniu emisji serialu "Sekrety ojca". O czym jest nowa turecka produkcja?

Multimedia

"ELIF" OD PONIEDZIAŁKU, 8.05.2017 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Serial "Elif" opowiada historię 6-letniej dziewczynki Elif Simsek (Isabella Damla Güvenilir), która zostaje rozdzielona z ciężko chorą matką Melek Simsek (Sellin Sezgin). Kobieta postanawia oddać córeczkę, aby chronić ją przed ojczymem Veyselim (Hasan 'There' Balliktaş), który chce sprzedać Elif, aby dostać pieniądze na zapłatę długów będących wynikiem hazardu.

Koniec serialu! Czy rodzina Kemala będzie szczęśliwa? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przyjaciółka Melek, Ayse Doğan (Ozanay Alpkan) jest pokojówką w domu zamożnej rodziny, gdzie kiedyś pracowała także Melek. Okazuje się, że Melek ma pewien sekret - otóż biologicznym ojcem Elif jest Kenan Emiroğlu (Altug Seçkiner) - syn właścicieli domu, z którym kiedyś połączył ją namiętny romans. Melek i Kenan nie mogli być razem ze względu na dzielące ich różnice w statusie społecznym.

Kenan ożenił się z Arzu Emiroğlu (Cemre Mellis Çinar), z którą ma córkę Tugce (Zeynep Orgel). Dziewczynka jest rozpuszczona i niegrzeczna. Ayse stara się uzyskać pozwolenie od Kenana, aby mogła wychowywać Elif w jego domi. 6-latka jest zmuszona do życia w miejscu, którego nie zna, wśród obcych ludzi, z dala od ukochanej mamy. Jak dalej potoczy się ta historia?

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Gabrysia Balcerzak (gość)

    elif to super film bardzo przygodowy i czasem łeska się w oku kręci wtedy gdy zeynep dostaje postrzelona i na koniec finału gdy melek wychodzi za mąż z kenanem i jadą samochodem on traci chamulce i wjeżdżają do rowu masakra!! warto oglądać na youtubie tylko jest bez napisów polskich to szkoda ale warto!!

    03.04.2018 14:57
  • Pati (gość)

    Elif jest fajne

    16.03.2018 20:36
  • ewa (gość)

    Najlepszy serial elif jest super lubie to a hejterzy niech sie wypchają

    16.02.2018 14:06
  • Fanka elif (gość)

    Lubie elif a hejterzy ich jest pełno

    16.02.2018 14:04
  • Pati (gość)

    Tvman (gość) ciebie sie nie da oglądać elif jest super a komu sie nie podoba to ma dauna bo piszą ze marny serial ale nie ma powodów

    16.02.2018 13:58
  • Ilona (gość)

    Serial jest super

    16.02.2018 13:56
  • Daniel (gość)

    Ludzie tak narzekacie na ten film a jest bardzo dobry. Popatrzcie na niektóre nasze polskie produkcję to dopiero beznadzieja. Wgl jak się komuś nie podoba to po co krytykować nie oglądaj i basta zajmij się robota. Polecam ten serial mi się bardzo podoba i wciąga

    31.01.2018 01:02
  • Anonim (gość)

    Dajcie Wszystkie odcinki tego serialu w polsce albo narazie 2 sezon Zranionej Miłości

    18.01.2018 11:39
  • Aniolek (gość)

    dla osób rodzinnych i borykających się z problemami. A kiedy następny sezon w Turcji już przeszło 500 odcinków jest.

    15.01.2018 15:15
  • Wiska (gość)

    Dla kogo jest ten film? Ten film to jakaś beznadzieja, coś okropnego

    11.01.2018 14:39
  • elemele (gość)

    juz powinien byc koniec tego serialu

    29.11.2017 15:04
  • gosia (gość)

    Tak durnego serialu dawno nie widziałam,a gra rzekomo aktorów beznadzieja.Szkoda panie Kurski na zakup filmów na łopaty.

    22.08.2017 14:17
  • kinia (gość)

    Elif ma zawierać przeszło 500 odcinków .

    18.08.2017 13:52
  • ala (gość)

    tureckie filmy sa super az chce sie je oglodac z przyjemnosco

    23.07.2017 12:45
  • NIKT (gość)

    Ten serial jest ok,Zainteresował wiele osób które znam. Jest on emitowany w wielu krajach : Meksyk Brazylia Hiszpania Francja Niemcy ...

    08.07.2017 13:59
  • Marek (gość)

    Treckie serjale są fantastyczne , trzymają napiecie caly czas. szkoda ,ze polskie sa takie nudne bez emocji.

    03.07.2017 08:30
  • Aga (gość)

    Ja nie rozumiem jak można marnować czas na oglądanie tego badziewia.A główny statysta(ciężko jego pracę nazwać grą aktorską)wygląda na niedorozwiniętego.

    12.06.2017 14:52
  • Ja (gość)

    Świetny serial.

    11.06.2017 20:32
  • Iga (gość)

    Serial zawiera przemoc i dobrze bo możemy poznać prawdziwe oblicze Islamu. Nie jest przesłodzony i sztucznie wykreowany tylko pokazuje namiastkę realiów i życia kobiet.

    11.06.2017 20:31
  • Anna (gość)

    Super film - Elif <3