"Elif". Turecka telenowela zastąpi "Sekrety ojca". Premiera 8 maja w TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Elif" to turecka telenowela, która wejdzie do ramówki TVP1 po zakończeniu emisji serialu "Sekrety ojca". O czym jest nowa turecka produkcja?

Multimedia

"ELIF" OD PONIEDZIAŁKU, 8.05.2017 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Serial "Elif" opowiada historię 6-letniej dziewczynki Elif Simsek (Isabella Damla Güvenilir), która zostaje rozdzielona z ciężko chorą matką Melek Simsek (Sellin Sezgin). Kobieta postanawia oddać córeczkę, aby chronić ją przed ojczymem Veyselim (Hasan 'There' Balliktaş), który chce sprzedać Elif, aby dostać pieniądze na zapłatę długów będących wynikiem hazardu.

Koniec serialu! Czy rodzina Kemala będzie szczęśliwa? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przyjaciółka Melek, Ayse Doğan (Ozanay Alpkan) jest pokojówką w domu zamożnej rodziny, gdzie kiedyś pracowała także Melek. Okazuje się, że Melek ma pewien sekret - otóż biologicznym ojcem Elif jest Kenan Emiroğlu (Altug Seçkiner) - syn właścicieli domu, z którym kiedyś połączył ją namiętny romans. Melek i Kenan nie mogli być razem ze względu na dzielące ich różnice w statusie społecznym.

Kenan ożenił się z Arzu Emiroğlu (Cemre Mellis Çinar), z którą ma córkę Tugce (Zeynep Orgel). Dziewczynka jest rozpuszczona i niegrzeczna. Ayse stara się uzyskać pozwolenie od Kenana, aby mogła wychowywać Elif w jego domi. 6-latka jest zmuszona do życia w miejscu, którego nie zna, wśród obcych ludzi, z dala od ukochanej mamy. Jak dalej potoczy się ta historia?

Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele? W czym tkwi fenomen tureckich seriali?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Świetny serial.

    11.06.2017 20:32
  • Iga (gość)

    Serial zawiera przemoc i dobrze bo możemy poznać prawdziwe oblicze Islamu. Nie jest przesłodzony i sztucznie wykreowany tylko pokazuje namiastkę realiów i życia kobiet.

    11.06.2017 20:31
  • Anna (gość)

    Super film - Elif <3

    11.06.2017 20:26
  • mała (gość)

    mi się podoba fajny jest

    01.06.2017 12:12
  • Nie (gość)

    Tak dużo przemocy ,że nie da się tego oglądać. Historia dziewczynki ciekawa ,można było zrobić film bez takiej ilości przemocy ,ale u nich to chyba normalne.

    29.05.2017 09:32
  • ala (gość)

    masakra,patologia jak można coś takiego zakupić i pokazywac

    28.05.2017 11:33
  • Wrzaskun (gość)

    Beznadziejny szkoda czasu

    26.05.2017 14:34
  • tvman (gość)

    Beznadziejny serial. Najgorszy z tureckich. Nie da się tego g.... oglądać.

    26.05.2017 14:28
  • inez (gość)

    Na Kanal7 ogladniecie 540 odcinkow po 50 min bez reklam

    26.05.2017 13:55
  • inez (gość)

    Egg to psychopaci w turcji maja przyzwolenie na bicie ponizanie kobiet i noszenie broni biedny normalny czlowiek nie racji zawsze go poniza Kenan niemogl sie zwiazac z Melek i trzeba ja zniszczyc

    26.05.2017 13:51
  • Egg (gość)

    Serial Elif to serial dla psychopatów, normalny człowiek nie może spokojnie oglądać jak biją po twarzy dziecko czy kopią i szarpią kobietę, o innych patologiach nie wspomnę.

    25.05.2017 14:09
  • asumpta (gość)

    a ktory jest juz odcinek na yu

    24.05.2017 10:46
  • szafran (gość)

    Odpuściłem ten serial bo stał się dla mnie beznadziejny....dobre sceny przeplatają się z nieprzemyślanymi! nie da się tego normalnie oglądać! śledzę obecne odcinki tego serialu na YT z 2017 r. i są znacznie lepsze od tych początkowych z 2014 r.....ale na trzeba sporo czekać :/ nie wiadomo czy będą nawet pokazane....a jak będą to dopiero w 2020 r.....

    23.05.2017 21:21
  • fifirifi (gość)

    Ten serial Elif beznadzieja.

    23.05.2017 14:27
  • Tawanda (gość)

    Prawda jest taka ze najlepszym Serialem bylo Wspaniale Stulecie, wszystko co po nim przyszlo to chlam. Kösem beznadziejne i wszystko inne. Poza tym sa lepsze Seriale np. Anne troche ogladalam w Internecie ale niestety jest nie wszystko przetlumaczone. Dziwi mnie ze leci jeszcze ten Klan chyba chodzi o to zeby Aktorzy mieli prace i nie musieli isc do Mopsu

    19.05.2017 07:42
  • Ewa (gość)

    Aż taki tasiemiec?

    16.05.2017 08:57
  • Gość (gość)

    I po co takie tasiemce. Lepiej zrezygnować na początku . 30 minut żadna frajda.

    15.05.2017 20:24
  • tom (gość)

    Dlaczego o godz 18,50 nie mozna otworzyc odcinaka 3 tego seialu

    10.05.2017 18:59
  • arimgdynia (gość)

    POGIĘŁO KURSKIEGO I JEGO ?????? -SAMI NIECH SOBIE OGLĄDAJĄ 30 MINUT - DZIENNIK NIECH TRWA 10 MINUT, TYCH KŁAMSTW!!!!!

    10.05.2017 16:51
  • arimgdynia (gość)

    DZISIAJ TRWAŁ MINUT?

    09.05.2017 16:48