"Elif". Zeynep Öğren to młoda turecka gwiazda! Grała rozpieszczoną córkę Arzu. Zobaczcie, jak się zmieniła

Zeynep Öğren to młoda turecka gwiazda, która przez kilka lat wcielała się postać Tuğçe w serialu "Elif". Debiutowała w produkcji w wieku zaledwie 7 lat! Dziś to już nastoletnia panna, która wyrasta na prawdziwą gwiazdę tureckich seriali. Zobaczcie, jak zmieniła się Zeynep Öğren, serialowa córka Arzu z "Elif".

Multimedia

Zeynep Öğren ma już 16 lat!

Zeynep Öğren zaistniała w tureckim show-biznesie w wieku 7 lat, kiedy dołączyła do obsady serialu "Elif". Dziewczynka wcielała się w postać rozkapryszonej córki Arzu (Cemre Melis Çınar) i Kenana (Volkan Çolpan). Później okazało się jednak że jej biologicznym ojcem jest Serdar (Hakan Bozyiğit). Początkowo Tuğçe była zazdrosna o małą Elif, ale dziewczynki w końcu się zaprzyjaźniły.

Melek przyciąga kłopoty jak magnes! Przypominamy kryminalną przeszłość matki ElifZobacz więcej

"Elif" - co stało się z Tuğçe?

Arzu nie mogła pogodzić się z tym, że Melek przyjęła oświadczyny Kenana. W dniu ich ślubu podpaliła dom, w którym się znajdowali razem z Elif i Tuğçe. Kenan i Tuğçe zginęli w pożarze, a Melek i Elif uszły z życiem.

Zeynep Öğren - kim jest?

Zeynep Öğren urodziła się 1 sierpnia 2006 roku w Stambule. Dzięki roli w serialu i kanałowi na Youtube szybko zdobyła popularność tureckich dzieci w wieku 5-12 lat. Obecnie Zeynep Öğren ma już 16 lat, a jej konto na Instagramie obserwuje 230 tys. osób! Zeynep jest idolką nastolatek, jej największą pasją jest obecnie taniec.

Zobaczcie w galerii, jak dziś wygląda córka Arzu z "Elif". Zeynep Öğren ma już 16 lat!

Zobacz galerię

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Posłuszna Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif (Isabella Damla Güvenilir) jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą, zaś jej matka wiąże się z brutalnym pijakiem i hazardzistą.

Oni już nie grają w tureckim serialu. Jak potoczyły się ich losy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina i ciało swe namiętnie wygina (gość)

    widać że lubi sobie pojeść...

    01.10.2021 18:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×