Elif

Tureckie seriale w 2022 roku. Gwiazdy "Elif", "Przysięgi" w nowych rolach. Tych produkcji nie możesz przegapić w tym roku

W tureckiej telewizji nie ma mowy o przestoju. Nowe seriale pojawiają się jak grzyby po deszczu. W 2022 roku pojawił się m.in. nowy codzienny serial z Selin Sezgin z "Elif" w roli głównej" oraz serialowa nowość z Özge Yağız, czyli niezapomnianą Reyhan z "Przysięgi". O czym są nowe tureckie seriale 2022? O szczegółach opowiadamy w galerii.

11.05.2022Ranking

Śluby gwiazd tureckich seriali. Publikujemy zdjęcia z uroczystości. Zobaczcie, które gwiazdy powiedziały sobie "tak"

Śluby w tureckim show-biznesie to wielkie wydarzenia, o których chętnie rozpisują się media. Przygotowaliśmy dla was zestawienie tureckich gwiazd, które są już po ślubie. Burak Ozcivit i Fahriye Evcen tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw w Turcji. Kto jeszcze? Po szczegóły zajrzyj do naszej galerii. Sprawdź, jak wyglądały śluby tureckich aktorek i aktorów.

11.05.2022Ranking

Tureckie seriale - tak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel: "Przysięga", "Zranione ptaki", "Wspaniałe stulecie", "Zapukaj do moich drzwi" i innych

Tureckie seriale wciąż są wielkim hitem w Polsce. Sprawdziliśmy, jak na co dzień żyją gwiazdy popularnych telenowel. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszkają wasi serialowi ulubieńcy, to zapraszamy do naszej galerii. Zobaczcie, jak żyją gwiazdy: "Przysięgi", "Wspaniałego stulecia", "Elif", "Zapukaj do moich drzwi" i innych tureckich seriali.

09.05.2022Tureckie seriale

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×