Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 na żywo [GDZIE OBEJRZEĆ? PLAN TRANSMISJI]

Na początku października odbędą się dwie decydujące kolejki eliminacji Mistrzostw Świata 2018 , w których wystąpią Biało-Czerwoni. 5 października w 9. kolejce drużyna Adama Nawałki spotka się z reprezentacją Armenii, a kilka dni później, 8 października w 10. kolejce – z reprezentacją Czarnogóry. Oto szczegółowy plan transmisji z 9. i 10. kolejki el. MŚ 2018!

Multimedia

Po udanym meczu z Kazachstanem w Warszawie, Reprezentacja Polski z 19 punktami i 6 zwycięstwami na koncie znów zbliżyła się do wyjścia z grupy, choć od Danii i Czarnogóry dzielą ją jedynie 3 punkty w tabeli. Oczekiwania są duże, a napięcie rośnie, już na początku października Biało-Czerwoni rozegrają dwa decydujące mecze: w czwartek, 5 października o 18.00 rozpocznie się spotkanie z Armenią w Erywaniu, a trzy dni później, w niedzielę, 8 października o godz. 18.00 drużyna Adama Nawałki z Robertem Lewandowskim na czele zmierzy się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie z Czarnogórą.

Zobacz galerię

Armenia - Polska live stream, transmisja tv online. Gdzie oglądać Armenia - Polska?

5 października, czwartek:

Grupa C
18:00 Azerbejdżan - Czechy (Polsat Sport Extra, godz. 17:50)
20:45 San Marino - Norwegia (Polsat Sport News, premiera godz. 00:30)
20:45 Irlandia Północna - Niemcy (Polsat Sport News, godz. 20:35)

Grupa E
18:00 Armenia - Polska (Polsat Sport, godz. 17:50)
20:45 Czarnogóra - Dania (Polsat Sport, godz. 20:35)
20:45 Rumunia - Kazachstan (Polsat Sport, premiera godz. 00:30)

Grupa F
20:45 Malta - Litwa (Polsat Sport Extra, premiera w piątek godz. 13:00)
20:45 Szkocja - Słowacja (Polsat Sport News, premiera godz. 22:50)
20:45 Anglia - Słowenia (Polsat Sport Fight, godz. 20:35)

6 października, piątek:

Grupa D
18:00 Gruzja - Walia (Polsat Sport News, godz. 17:50)
20:45 Irlandia - Mołdawia (Polsat Sport Extra, premiera godz. 1:00)
20:45 Austria - Serbia (Polsat Sport, premiera godz. 0:30)

Grupa G
20:45 Liechtenstein - Izrael (Polsat Sport Extra, premiera w sobotę godz. 8:30)
20:45 Włochy - Macedonia (Polsat Sport News, premiera godz. 0:30)
20:45 Hiszpania - Albania (Polsat Sport, godz. 20:35)

Grupa I
20:45 Kosowo - Ukraina (Polsat Sport Extra, premiera godz. 22:50)
20:45 Turcja - Islandia (Polsat Sport Extra, godz. 20:35)
20:45 Chorwacja - Finlandia (Polsat Sport News, godz. 20:35)

7 października, sobota:

Grupa A
18:00 Szwecja - Luksemburg (Polsat Sport Extra, godz. 17:50)
20:45 Białoruś - Holandia (Polsat Sport Extra, godz. 20:35)
20:45 Bułgaria - Francja (Polsat Sport, godz. 20:35)

Grupa B
18:00 Wyspy Owcze - Łotwa (Polsat Sport News, godz. 17:50)
20:45 Andora - Portugalia (Polsat Sport, premiera godz. 0:30)
20:45 Szwajcaria - Węgry (Polsat Sport News, godz. 20:35)

Grupa H
18:00 Gibraltar - Estonia (Polsat Sport News, premiera godz. 0:30)
18:00 Bośnia i Hercegowina - Belgia (Polsat Sport, godz. 17:50)
20:45 Cypr - Grecja (Polsat Sport Extra, premiera godz. 22:50)

8 października, niedziela:

Grupa C
20:45 Norwegia - Irlandia Północna (Polsat Sport Extra, godz. 20:35)
20:45 Czechy - San Marino (Polsat Sport News, godz. 20:35)
20:45 Niemcy - Azerbejdżan (Polsat Sport, premiera godz. 0:30)

Grupa E
18:00 Kazachstan - Armenia (Polsat Sport Extra, premiera godz. 22:50)
18:00 Polska - Czarnogóra (Polsat Sport, godz. 17:50)
18:00 Dania - Rumunia (Polsat Sport Extra, godz. 17:50)

Grupa F
18:00 Litwa - Anglia (Polsat Sport News, godz. 17:50)
18:00 Słowenia - Szkocja (Polsat Sport, premiera godz. 2:30)
18:00 Słowacja - Malta (Polsat Sport News, premiera godz. 0:30)

Mecz Armenia - Polska. Gdzie obejrzeć Armenia - Polska na żywo online?

9 października, poniedziałek:

Grupa D
20:45 Mołdawia - Austria (Polsat Sport Extra, premiera we wtorek godz. 13:30)
20:45 Serbia - Gruzja (Polsat Sport News, premiera godz. 0:30)
20:45 Walia - Irlandia (Polsat Sport Extra, godz. 20:35)

Grupa G
20:45 Macedonia - Liechtenstein (Polsat Sport Extra, premiera we wtorek godz. 11:20)
20:45 Izrael - Hiszpania (Polsat Sport Extra, premiera we wtorek godz. 15:40)
20:45 Albania - Włochy (Polsat Sport Extra, premiera godz. 22:50)

Grupa I
20:45 Islandia - Kosowo (Polsat Sport, godz. 20:35)
20:45 Finlandia - Turcja (Polsat Sport, premiera godz. 0:30)
20:45 Ukraina - Chorwacja (Polsat Sport News, godz. 20:35)

10 października, wtorek:

Grupa A
20:45 Luksemburg - Bułgaria (Polsat Sport, premiera godz. 0:30)
20:45 Francja - Białoruś (Polsat Sport Extra, godz. 20:35)
20:45 Holandia - Szwecja (Polsat Sport News, godz. 20:35)

Grupa B
20:45 Łotwa - Andora (Polsat Sport Extra, premiera w środę godz. 21:20)
20:45 Węgry - Wyspy Owcze (Polsat Sport News, premiera godz. 0:30)
20:45 Portugalia - Szwajcaria (Polsat Sport, godz. 20:35)

Grupa H
20:45 Grecja - Gibraltar (Polsat Sport Extra, premiera w środę godz. 19:10)
20:45 Estonia - Bośnia i Hercegowina (Polsat Sport Extra, premiera godz. 22:50)
20:45 Belgia - Cypr (Polsat Sport Extra, premiera w środę godz. 17:00)

Armenia Polska NA ŻYWO ONLINE! Mecz Armenia - Polska transmisja w tv

Stadion Hanrapetakan w Erywaniu. Polacy jeszcze tu nie zwyciężyli

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×