Eliza i Trybson już wybrali imię dla dziecka!

Eliza i Trybson, uczestnicy programu "Warsaw Shore" spodziewają się dziecka. Choć jeszcze nie znają jego płci, wybrali już imiona dla synka lub córeczki.

Multimedia

Informacja o tym, że Eliza i Trybson z "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" spodziewają się dziecka, wywołała prawdziwe zamieszanie wśród ich fanów. W pierwszym odcinku 2. sezonu programu "Warsaw Shore" para poinformowała o tym pozostałych uczestników show i ogłosiła, że odchodzi z produkcji. Przyszli rodzice, którzy już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko, wybrali już imię zarówno dla córki, jak i synka.

CZYTAJ TAKŻE: ELIZA I TRYBSON Z "WARSAW SHORE" POTWIERDZAJĄ, ŻE BĘDĄ MIELI DZIECKO! ELIZA Z "WARSAW SHORE" W 4. MIESIĄCU CIĄŻY ODPOWIADA HEJTEROM [GALERIA]

  • Mnie marzy się chłopczyk - zdradził w rozmowie z Pudelek.tv Trybson. Z kolei Eliza dodała: - Mamy takie plany do niego i w ogóle. Już mam od kilku lat swoje ulubione imiona dla dzieci. Chłopczyk: Brian, a dziewczynka to Wiktoria, Kornelia i Vanessa.

CZYTAJ TAKŻE: UCZESTNICY "WARSAW SHORE" POTWIERDZAJĄ CIĄŻĘ ELIZY I GRATULUJĄ PRZYSZŁYM RODZICOM! [GALERIA] CZEGO TRYBSON NAUCZYŁBY SWOJEGO SYNA?

Komentarze

Skomentuj
  • lidka (gość)

    ladne

    25.04.2014 21:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×