Eliza z "Warsaw Shore" nie boi się, że po ciąży nie schudnie

Eliza i Trybson, uczestnicy programu "Warsaw Shore" spodziewają się dziecka. Przyszła mama nie obawia się jednak, że po ciąży będzie jej trudno wrócić do dawnej figury.

Multimedia

Już za kilka miesięcy Eliza i Trybson, uczestnicy programu "Warsaw Shore", zostaną rodzicami! Na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Młoda mama została zapytana o to, czy nie obawia się trudności w pozbyciu się dodatkowych ciążowych kilogramów.

CZYTAJ TAKŻE: ELIZA Z "WARSAW SHORE" W 4. MIESIĄCU CIĄŻY ODPOWIADA HEJTEROM [GALERIA] UCZESTNICY "WARSAW SHORE" POTWIERDZAJĄ CIĄŻĘ ELIZY I GRATULUJĄ PRZYSZŁYM RODZICOM! [GALERIA]

- Nie boję się tego, bo wiem o tym, że mam dobrą przemianę materii. Mam geny po mamusi. Wiem o tym, że wrócę do siebie szybko, że nawet brzuszka nie będę miała dużego, więc nie będzie tam nie wiadomo co zrzucać. No a jeżeli coś będzie to mam swojego trenera osobistego i dam radę z pewnością. Nie martwię się w ogóle o to, nie wydaje mi się, żebym miała jakiekolwiek problemy z tym - powiedziała w rozmowie z Afterparty.pl Eliza.

CZYTAJ TAKŻE: ELIZA I TRYBSON JUŻ WYBRALI IMIĘ DLA DZIECKA! REALITY SHOW ELIZY I TRYBSONA Z "WARSAW SHORE" NA KANALE VIVA POLSKA?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×