Elvis

"Elvis". Paulina Koziejowska zaszalała na premierze. Kreacja ukochanej Macieja Orłosia skradła całą uwagę fotoreporterów!

W środowy wieczór w warszawskim kinie Helios odbyła się przedpremiera długo wyczekiwanego filmu "Elvis". Na wydarzeniu pojawiła się plejada polskich gwiazd - nie zabrakło między innymi Jacka Jelonka, Oliwera Kubiaka, Paulina Gałązka, Damiana Michałowskiego, Rafała Zawieruchy czy Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Anny Dec. Uwagę wszystkich jednak skradła Paulina Koziejowska i jej kreacja, a dokładniej - niecodzienne aplikacje na dekolcie.

23.06.2022Elvis

Austin Butler, czyli odtwórca roli Elvisa Presleya. Przystojny aktor ma na swoim koncie więcej ciekawych ról. Tych rzeczy mogliście o nim nie wiedzieć!

Już niedługo Austin Butler pojawi się na naszych ekranach w filmie "Elvis". Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć go w większej roli. Odtwórcy legendarnego artysty ma na swoim koncie inne zawodowe osiągnięcia. Mogliście nie wiedzieć też o jego wieloletniej przyjaźni z jedną ze znanych gwiazd filmowych. Ciekawostek na temat Butlera dowiecie się z naszej galerii!

26.05.2022Elvis

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×