elżbieta czabator

"Rolnik szuka żony". Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programu. Co słychać u Eli, Kamili, Stanisława i Kamila? Udało im się znaleźć miłość?

Program "Rolnik szuka żony" Telewizji Polskiej cieszy się sporą popularnością. Obecnie trwa emisja 9. sezonu programu, którego gospodynią jest niezmiennie Marta Manowska. W oczekiwaniu na kolejne odcinki, postanowiliśmy sprawdzić, jak potoczyły się losy uczestników 8. edycji randkowego show TVP. Co słychać u Eli, Kamili, Stanisława i Kamila?

27.09.2022Rolnik szuka żony

"Sanatorium miłości". Stanisława Kowalska zaprzyjaźniła się z Elżbietą Czabator z "Rolnik szuka żony"! Mamy zdjęcia z ich pobytu w Busku-Zdroju

Stanisława Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych seniorek z programu "Sanatorium miłości". Jak udało nam się dowiedzieć, sympatyczną kuracjuszkę połączyła niezwykła przyjaźń z Elżbietą Czabator z "Rolnik szuka żony". Pani szaleją obecnie w w Busku-Zdroju. Mamy zdjęcia z ich wspólnego wypadu do słynnego uzdrowiska.

20.09.2022Sanatorium miłości

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś w bikini wywołała istne trzęsienie ziemi! Elżbieta Czabator komentuje! "Cóż to za piękna syrenka"

Kamila Boś, odkąd pojawiła się w programie "Rolnik szuka żony", cieszy się sporą popularnością. Piękna rolniczka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem z odbiorcami. Jej najnowsze zdjęcie wywołało istne trzęsienie ziemi. Kamila Boś w bikini wygląda zjawiskowo! Zachwyt fanów podziela również jej serdeczna koleżanka z programu TVP, Elżbieta Czabator!

16.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Te rolniczki szukały miłości w programie! Której z nich udało się znaleźć drugą połówkę?

"Rolnik szuka żony" to obok "Sanatorium miłości" najbardziej przebojowy program TVP. Widzowie już zacierają ręce na 9. edycję show, w którym osoby mieszkające na wsi poszukują swoich drugich połówek. Uczestnikami programu nie są jednak tylko mężczyźni, ale także i kobiety. To właśnie one sprawiają, że o tym programie jest głośno! Zobaczcie, które panie wzięły udział w "Rolnik szuka żony"! Którym się udało znaleźć drugą połówkę?

04.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator podzieliła się radosnymi wieściami! Razem z mamą miały powody do świętowania

Elżbieta Czabator była jedną z uczestniczek ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć jej przygoda z programem się już zakończyła, to rolniczka wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Niedawno na swoim koncie na Instagramie, Elżbieta postanowiła podzielić się wesołą wiadomością. Okazuje się, że ona i jej mama mały spore powody do świętowania.

07.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta Czabator spotkała się ze Stanisławem! Żałuje, że nie wybrała go zamiast Marka?

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie właśnie czekają na premierę 9. edycji show i jednocześnie sprawdzają, jak potoczyły się losy bohaterów poprzednich sezonów. Teraz znowu głośno jest o Elżbiecie Czabator z "Rolnik szuka żony 8", która spotkała się z jednym ze swoich programowych kandydatów, Stanisławem!

19.07.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" prywatnie. Kamila na plaży, Elżbieta z najstarszą córką, całuśna Małgosia w objęciach męża. Tego nie zobaczysz w TV!

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" korzystają z popularności. Wielu z nich swoim prywatnym życiem dzieli się w sieci. Fani programu TVP bacznie obserwują ich poczynania w mediach społecznościowych. Jak na co dzień żyją bohaterowie "Rolnik szuka żony"? Co pokazują w internecie? Zobacz uczestników "Rolnik szuka żony" w prywatnej odsłonie.

26.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8." Elżbieta Czabator zaszalała z innymi uczestnikami programu! "Dziś imprezka u mnie"

Elżbieta Czabator dzięki udziałowi w 8. edycji "Rolnik szuka żony" nawiązała wiele nowych znajomości. Jej grono przyjaciół zasilili nie tylko uczestnicy, którzy występowali z nią w tej samej edycji programu, ale także bohaterowie jego poprzednich odsłon. Ostatnio rolniczka postanowiła zorganizować imprezę z bohaterami "Rolnika". Kto na nią przybył?

20.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Elżbieta Czabator z Ryszardem pozdrawia fanów. To jego pierwszego odrzuciła w programie!

'Elżbieta Czabator za sprawą programu "Rolnik szuka żony" zyskała ogromną popularność, ale niestety nie znalazła miłości. Rolniczka odrzuciła część absztyfikantów - jako pierwszy odpadł Robert. Okazuje się, że mężczyzna chyba nie ma tego za złe Elżbiecie, gdyż ta dwójka właśnie zaskoczyła wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony"!

14.04.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×