Elżbieta II oficjalnie skomentowała wywiad Meghan i Harry'ego! "Zarzuty są niepokojące"

Pałac Buckingham wydał oficjalny komunikat w sprawie wywiadu, jakiego Meghan i Harry udzielili w amerykańskiej telewizji. Jaki sygnał płynie od królowej Elżbiety II? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Wywiad, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili u Oprah Winfrey, wzbudził ogromne kontrowersje nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na całym świecie. Do sprawy odniósł się nawet prezydent USA, Joe Biden. Teraz mamy także pierwszy komentarz ze strony otoczenia królowej Elżbiety II.

Wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey poruszył świat. Oto najbardziej szokujące fragmentyZobacz więcej

Pałac Buckingham opublikował oficjalne oświadczenie. Jest ono bardzo krótkie, składa się zaledwie z czterech zdań, ale jego treść jest bardzo znacząca.

Cała rodzina była bardzo zasmucona, gdy dowiedziała się, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan. Omawiane kwestie, szczególnie ta dotycząca rasy, są niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, to są one traktowane bardzo poważnie i rodzina omawia je prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny.

Wielu komentatorów wskazuje na to, że rodzina królewska nie spodziewała się, że w trakcie wywiadu padną aż tak mocne słowa. Większość Brytyjczyków w dalszym ciągu popiera jednak monarchinię i krytykuje księżną Sussex za to, że zdecydowała się na publiczne pranie brudów.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×